Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ето такива разговоринови [re: princesse_azur]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано01.01.14 12:04



и кой е този вид - моят или нейният.
Ако е нейният ясно, ама ако е моят прати ги при мен, щото определено имам нужда от смислени и нормални хора и отношения

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Ето такива разговоринови [re: ckom-201465]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано01.01.14 12:08



Голяма мъдрост каза - как не ми беше хрумвала дип че от почти 9 год гледам деца.
А теб какво те кара да мислиш, че празнично настроение в нас няма и освен с дрянови сурвачки по друг начин не може да бъде създадено.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Ето такива разговоринови [re: ckom-201465]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано02.01.14 09:51



Тъкмо си мислех да пиша и те прочетох. Коме, с теб един баща ни е правил, ще знаеш.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Ето такива разговоринови [re: OldWitch]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано02.01.14 10:01



не съм казал, че няма празнично настроение у вас... дано да има.
Просто ти казваш, че те мързи и оставяш такова впечатление в разговора, който си цитирала, затова и жената се опитва да те убеди.





Тема Re: Ето такива разговоринови [re: hubavka69-110043]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано02.01.14 10:03



Честита нова година...





Тема Re: Ето такива разговоринови [re: OldWitch]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано02.01.14 10:08



ти нали искаше мнение къде правиш грешка в комуникацията? Ами - казах ти къде.
Следващата ти грешка е, че искаш да ме убедиш, че не съм прав, а ти си права. Добре - така да е - аз от 5 ваши разменени реплики няма как да ви знам историята, нали?





Тема Re: Ето такива разговоринови [re: princesse_azur]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано02.01.14 11:36



... и аз така, ако пък имам проблем, последния човек, на който ще го споделя е българка в странство или бегла позната... щото дето съвет и разбиране няма да получиш, ами си отваряш голяма беля... уважаемите веднага се изстрелват в орбита, колко те нямат такива проблеми и колко те са успешни и колко ти сам си си виновен....дори да поискаш да смениш темата не става... понеже те имат нужда да начешат егото си и продължават да дълбаят... и не те оставят намира, като в постнатия разговор...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Ето такива разговоринови [re: OldWitch]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано02.01.14 12:17



... Ники, ти имаш нужда да споделяш, имаш нужда от близък човек, а такъв няма явно около теб, а доколкото разбирам и преди не е имало... освен това си много добричка и открита... тази я остави, тя има нужда да начеше собственото си его и си търси за сметка на кого да го направи... внимавай много с такива, просто не бъди откровена с тях и не общувай с тях, освен здравей, здрасти,кзде сте по празниците... повечето наши сънароднички в чужбина нямат среда и не получават достатъчно внимание...и си го търсят по всевъзможни начини... нормално е да имат нужда да се похвалят, колко са успешни, па колко децата им са възпитани и интегрирани, па колко те са допринесли за това... понеже не върви да го направят директно, го правят по завоалирано, давайки съвет на някой, който е споделил, че има проблем... та ти си удобен вариант, понеже си открита, някой път си споделила, искрено, че имаш проблем с децата и че не срещаш много разбиране в къщи... край, ти си вече човекът с проблема, на теб ще даваме съвети, дори и да си говорим за нещо друго... дори и да сменяш темата, тя ще те връща отново и там, докато стигнете ни в клин, ни в ръкав до проблемът с децата... и ето , как ти се инатиш и не искаш да чуеш съвета на успешната, а тя ти го дава с най-добри чувства... сурвачките са само предлог... изумително, как стигна девойката до извода, че трябва да направите нещо с децата ти и мъжът ти, докато ставаше дума само за сурвачките... и ако имате и общи и познати интирагата е готова... веднага след разговора се е обадила и е обяснила всичко на друга, колко ти не искаш да направиш нио за себе си и децата си като не приемаш добронамерени съвети:) .... не се занимавай с такива, формално, отклоняваш темите и ако продължава, казваш извинявай ще те оставя за малко, че имам работа, много ми беше приятно, е довършим друг път...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Ето такива разговоринови [re: OldWitch]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано02.01.14 12:40



[10:35:55] Ivelina Jensen: не праим
Дотук добре.

[10:35:57] Ivelina Jensen: мързи ме
И тук й даваш вече повод да започне да те убеждава.

Виж, и аз имам проблем с комуникацията с жени.
Рядко се случва да се разберем от раз с някоя жена и то обикновено е малко "мъжки" тип психика.
Научила съм се да отрязвам бързо диалогът, ако усетя, че върви към напоителни обяснения, най-вече в някаква напълно непонятна за мен посока. Няма смисъл, защото... виж подписът на Анбра.



Ако същото ти се случва обаче, независимо от пола, тогава, може би наистина се дължи на грешно подадени от теб сигнали.



Тема Благодаря за отговоритенови [re: OldWitch]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано02.01.14 13:52



За мен най-важното беше да се убедя, че не аз съм лудата и че не изглеждам такава в очите на околните.
Тази жена ми е близка в смисъл, че с нея много си общуваме виртуално и много си споделяме. Затова и така директно и говоря - чувствам я близка. Това няма как да го знаете. Иначе ме е разочоравала, мисли много различно от мен и не би могла да ми бъде приятелка. Но пък е що годе добър и свестен човек.
Но наистина е пълно с хора около мен които не разбират прости и директно казани дума. Явно поради някаква причина все на олигофрени попадам. От една страна лош късмет предполагам, от друга - прекалена толерантност, и от трета - липса на други.
Ако разкарам олигофрените ще останат около трима човека в живота ми. Които са ми много ценни, но явно имам нужда от по голяма бройка. Както и да е - това, което ме интересуваше го научих.
А съветите за смяна на темата не е в природата ми, въпреки че може да се възползвам от тях когато говоря с напълно непознати и такива, които не искам изобщо да опознавам и те мен.
Но принципно съм решила все по често да си казвам мнението за да ме опознаят хората бързо и бързо да отсявам моите хора от другите.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.