Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема А, бе .... чудя се!  
Автор bathko-4298 (Bath`men Со)
Публикувано29.12.13 10:23



Въртейки се около терминът "заклет ерген" .... ми се завря една мисъл ..... дали има "заклет разведен" .....

Всъщност, искам да питам, колко от разведените искат пак да се бракуват!? ...... чак не смея да попитам ..... "а защо!?" .....



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: А, бе .... чудя се!нови [re: bathko-4298]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано29.12.13 11:09



Понеже имам някакъв поглед в/у нещата, директно ти казвам-Има такава категория-"заклет разведен"!

Пак по мои статистически данни, тези, които след развод искат да се бракуват пак са 50%...общ взето съотношението е такова 50 на 50.

Защо ли?...защото е налице потребността от споделяне, другарче, посвещаване, заедност, подкрепа, просто някои хора са такива...други са други...шарена работа



Надявам се да поуспокоих размислите ти поне малко:)



Тема Re: А, бе .... чудя се!нови [re: bathko-4298]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано29.12.13 12:08



всеки може да сгреши, но само глупакът греши два пъти

българска народна пословица и поговорка




Тема Re: А, бе .... чудя се!нови [re: bathko-4298]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано29.12.13 13:18



Колко от тези, които са имали автомобил, блъснат го като за скрап ... и пак искат да си имат автомобил?Даже по-нов.





Тема Re: А, бе .... чудя се!нови [re: Noy BG]  
Автор bathko-4298 (Bath`men Со)
Публикувано29.12.13 15:59



и пак искат да си имат автомобил?Даже по-нов.

Ами ..... да карат служебни ......

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: А, бе .... чудя се!нови [re: Lira Emerald]  
Автор bathko-4298 (Bath`men Со)
Публикувано29.12.13 16:03



Ама май е прав един жестоко и безвъзвратно женен тип, който и си е направо "чичо Скруч" .... та той твърди, че бракът бил измислен от евреите, за да не плащат за секс .......



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: А, бе .... чудя се!нови [re: bathko-4298]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано29.12.13 18:32



Ами, ако някой смята, че краят на една връзка или брак, може да се дължи само на формата под която си с някого, то тогава може и да има заклети разведени.

Обаче, ако някой си дава сметка, че не е създаден да споделя общ покрив с друг, това би трябвало да е осъзнават избор.

Така и до днес, не успях да се убедя в смисълът на подписа. Както и в недостатъците на това да няма такъв. Така че, дали разведените ще подпишат отново някой ден, не ми се струва важно. На мен ми се види по-страшно е, ако от страх пак да ги боли, се откажат да се влюбват и опитват отново.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.