Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:22 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Бившия VS Настоящиянови  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано23.12.13 11:36



Бившия демек "оригиналният" татко на децата създава някакви интриги и сега жена ми е наплашена, че видиш ли може да и отнеме децата само защото тя си имала интимен приятел. Страхува се, че може да заведе дело срещу нея и да го спечели. Да и отнеме децата, а те за нея са най-важното нещо в живота й.

Децата му разказвали как си играят с мен на конче и как ги обгрижвам с много любов. Не, че не допускам грешки, но те наистина ме харесаха. Даже Дечка искала да се омъжи за мен.

Нали си спомняте предишната тема? Културно и отказах.

Та да се върнем към проблема. Какви са взаимоотношенията между двама такива мъже и как втория да парира подобни изцепки от първия?

Интересуваме преди всичко правната (юридическата) част. За останалото имам някакво мнение.

Ако официално подпиша брак с тази жена какво ще се случи спрямо децата?

http://www.economy.bg/science/view/10780/Svetlin-Nakov-za-Softuerniya-universitet---

Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: Refurbished]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано23.12.13 11:40



Сключете официален граждански брак!
И всички проблеми ще отпаднат!



Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано23.12.13 11:41



С децата нищо няма да се случи ако сключите брак.
Просто ще продължава да се спазва режимът на вижданията както е по документ.
Това е!

Но инче ще сте бетон!





Тема Re: ++нови [re: Refurbished]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано23.12.13 11:43



Какви са взаимоотношенията между двама такива мъже и как втория да парира подобни изцепки от първия?

никакви взаимотношения...дистанция просто! И никакво вмешателство за изясняване кой е по-по най





Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: Refurbished]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано23.12.13 12:09



няма бивш и настоящ татко, самият израз е нелеп. можеш да си играеш с децата, да си им бавачка, да те яздят или да ги водиш на кино и сладкарница, но бащата на децата може да бъде само един. не се самозалъгвай, истината може да ти се стори доста болезнена след време




Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано23.12.13 12:13



И аз така си мисля: Ще бъде "бетон с Арматура". С него не мисля да ставам приятел, но все пак от време на време по някакъв начин трябва да се съобразявам с него.

Та я, моля те, обясни по-подробно тезата си. Защити я един вид.

http://www.economy.bg/science/view/10780/Svetlin-Nakov-za-Softuerniya-universitet---


Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: 163226]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано23.12.13 12:18



Така е. Чисто и просто използвам термини като "Бушон" вместо "Предпазител със стопяема вложка и "Готварска сол" вместо "Натриев хлорид".

И да не забравяме поуките от "Богат татко, беден татко".



http://www.economy.bg/science/view/10780/Svetlin-Nakov-za-Softuerniya-universitet---

Тема Re: +нови [re: Refurbished]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано23.12.13 12:21



Каква теза да защитатавам?:))
Нещата са ясни.

Само ще допълня и аз-бивш татко няма. Бащата е ясен кой е - поне в случая:).
Ти, ако сключите брак се водиш пастрок



Макар, че и без брак, няма как да и вземе децата. Майката има свое жилище, работа, осигурена е, не е психично болна, н ее регистрирана за упадъчен живот:), децата са добре гледани, спазва по документ предполагам свижданията с бащата.
Личният живот на майката е неин личен живот. Това е!

От там насетне всякакви заплахи са си просто заплахи:))

Според мен няма начин да и вземе децата...спокойно...абе простотии:))



Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: Refurbished]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано23.12.13 12:23



радвам се, че го осъзнаваш.
а колкото до конкретния ти въпрос, естествено, че няма за какво майката да се притеснява за родителските си права. това, че има свой, личен живот не я прави по-лоша майка. дали ще се ожените с нея или не, не виждам какво ще се промени в цялата схема. ако те влече - жени се за нея, но знай, че е по-трудно да се разведеш, отколкото да се ожениш. с две думи - опичай си акъла, да не се наложи да четем кахърни теми след някоя и друга година :)




Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: 163226]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано23.12.13 12:25



Ако майката обаче иска този брак...ще му е трудно да не го стори в дадената ситуация






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.