Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: Lira Emerald]  
Автор 4usmivki-209086 (4миви)
Публикувано24.12.13 17:21



Знаеш защо съм дефектирал :)
Ай да са живи и здрави висички, повече усмивки.....другото - майната му





Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: 4usmivki-209086]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано24.12.13 17:25



Усмихни се на публиката!
Каквото имаше да кажеш, май го каза.
Който иска е разбрал. Който не може или не му стиска да разбере - коментира на кило и поплюва дори.


Усмихни се на публиката и актьорите!


WALL·E

Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: Refurbished]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано24.12.13 17:38



Какво значи "може да й отнеме децата"?Да не са само нейни и що и двете са при нея?Щом пък са при нея наритваш натрапника до промяна на обстоятелствата или се "омитай".





Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: Refurbished]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано24.12.13 22:52



Благодаря на всички за мненията.

Весели празници.

http://www.economy.bg/science/view/10780/Svetlin-Nakov-za-Softuerniya-universitet---


Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: Refurbished]  
Автор c@t ()
Публикувано26.12.13 13:47



Само с брак нещата не се решават, за съжаление. Ще трябва да осиновиш децата, за което нмам голям опит, но в клуба има кой да ти пише.

За останалото не се притеснявай, в България мъжете нямат почти никакъв шанс да получат децата, още повече ако са малки.
От мой опит ще ти кажа че ти като партньор на майката и като баща на тези деца, които отглеждаш и възпитаваш, винаги ще си на първа линия за разлика от биологичния им мъжки предшественик.





Тема Re: +нови [re: Refurbished]  
Автор c@t ()
Публикувано26.12.13 14:07



Сори, но тая жена като не може да удари по масата, не знам как оцелява и за какво я бива, освен за домакиня - не се сърди, но и аз см жена и знам как функционира света за моите себеподобни по пол.

Можеш ли да й помогнеш да се научи да държи собствена позиция и да гони собствени интереси? Това става с деца, но с възрастни нямам опит в тия уроци





Тема Re: +нови [re: c@t]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано26.12.13 14:49



Да, биологичния т.е. "бедния" татко винаги поизостава от "богатия" татко. Безспорен факт!

Възпитанието се отдава на всички духовни деца. Физическата възраст няма думата. Около 80% от хората не се духовни деца. Не осъзнават наличието на духовния Отец т.е. Бог.

Разкажи ми, моля те, как функционира света на твоите себеподобни? Как мога да бъда полезен на жена ми?

http://www.economy.bg/science/view/10780/Svetlin-Nakov-za-Softuerniya-universitet---


Тема Re: +нови [re: Refurbished]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано26.12.13 14:58



земи спокни малко
програмирането не прощава
бетер е от пиячката
спок
.................
урева цялата действителност тука, сопри малко
послушай ме
.............
спокич
и музичка, си прислушай
заеби нервата



Тема Re: :)))нови [re: c@t]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано26.12.13 16:00



хаха:))...какво осиновяване те гони па теб бре?:)))

Децата си имат жив баща:))...абе ти сериозно ли?





Тема Re: +нови [re: Orcad]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано26.12.13 17:41



Първо бе пиенето, а после висшата математика. Та едно програмиране ли ще ме уплаши?



http://www.economy.bg/science/view/10780/Svetlin-Nakov-za-Softuerniya-universitet---


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.