Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: Refurbished]  
Автор diditop-186172 (ентусиаст)
Публикувано24.12.13 08:32



И аз ще те посъветвам да установиш някакви отношения с бащата на децата. Не искам да те плаша, но има такива типове, които като разберат, че майката живее с мъж започват за заливат социалните с жалби - новия партньор не се държи добре с децата, обвинения в сексуално насилие и др. Имаме един случай в който бащата пише постоянни жалби, сигурно са над 20. До всички възможни институции ДАЗД, социални и др. При всяка жалба майката и детето се посещават, срещи, писма до личен лекар, училище, абе бедна ти е фантазията. Основно целта му е да я тормози заради новата й връзка. Човекът не иска родителски права, среща се редовно с детето ама така за спорта подава жалби. Наказаха две колежки, че не извършват проверките по-обстойно. Накрая майката се раздели с партньора си, но бащата не се е спрял. Психопат отвсякъде. Не искам да те плаша, не знам какъв е бащата, но пак пиша, дръж го под око. Весели празници и ...... много търпение.



Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: Orcad]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано24.12.13 08:59



Дано не, ама май да - губиш си времето.

WALL·E


Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: Naglets]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано24.12.13 10:45



абе май съм вече наистина дърто старило
не ми се ще да повтарят мои грешки
и току се обаждам
.........
нее, че съм се женил за жена с деца, ама за малко щях
хем в най-дивата си възраст
добре, че сама се фана в капана на лъжите си
аааадски мразъм ме гледът ф очите, и да ме лъжът
това ми е вродена слабост на гена
..........
не им знам историята, ама...
няма сми от излишности
само необходимото към момента
иначе се губи от силата за следващата засилка,
ако се наложи неочаквано
карай

изборът трябва да е техен



Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: Refurbished]  
Автор 4usmivki-209086 (4миви)
Публикувано24.12.13 15:10



Има за какво да се разбираш с бащата, вервай ми :) Нали от там идва УЖ проблема?! Ами оправи /ако искашразбира се/ "корена на проблема", а не да замазваш, неговите проявления...
Аз поне така бих постъпил.
П.П: Не те знам от кои програмисти си, ама аз съм от хората, дето се интересуват от крайния резултат, а не от пътя и начина до него ;)





Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: diditop-186172]  
Автор 4usmivki-209086 (4миви)
Публикувано24.12.13 15:24



Не е за спорта - аз също бих подавал, ако не знам "къв е тоя".
Не заради тормоз, а просто - аз ако не мога да проверявам постоянно как е/са детето/цата - има си кой. Нали затова вземате заплати...Психопат ще ме нарекат, предполагам. Пука ми. Ще си изисквам преписи, становища и т.н.
.........
Всичко това се избягва с едно нормално и човешко общуване, доколкото/ако е възможно.
Пича, явно си мисли, че "1 кг желязо е по- тежък от 1 кг памук"



Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: 4usmivki-209086]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано24.12.13 15:30



кажи на човекът
да не се засилва толко към неговата Есмералда
само щото коня му бил бял,
само с едно петънце,
ниско долу, до копито, ама си е петно
...........
губя нерви
и излизам............
на пазар бе


мани



Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: 4usmivki-209086]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано24.12.13 15:58



Като е искал да е с децата си да си е стоял мирно и кротко в семейството си , не да се изшматка нанякъде!

Айде моля те:)...хем се изнесъл, доколкото си спомням по най НЕмъжки начин, като просто писал СМС на майката, че се разделят и се изнася докато била на почивка с децата на морето/щото той, налЕ мъШ и как така ще води децата си на море...нали и план за евакуация си имал/

...че после и сметка ще държи...мореее



Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: Orcad]  
Автор 4usmivki-209086 (4миви)
Публикувано24.12.13 16:04



Be mani - като чуя хора, които употребяват "строго професионални" изрази, вместо да го кажат на общодостъпен език - ясна ми е картинката.
В разговор и аз съм се изпускал така, но веднага се усещам и замествам с правилното. Но то се случва, ако съм излязал от работа, преди час.
п.п:кат каза бял кони се стих за вица, дето един му се....от една и го боядисвал на части зелен :)
На таквоз ми мяза - с необходимата перефраза, разбира се.
........................
В такива моменти се разбира ...кой-кой е



Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: Lira Emerald]  
Автор 4usmivki-209086 (4миви)
Публикувано24.12.13 16:15



Лирке, ма душо - без да съм ти прочел мнението ти пиша :)
Просто знам какво си написала.
Аз съм имал неговия случай на 20 години като бях.
Още тогава казах, че не мога да отнемам това, което не мога да дам.
Ще ми плямпа той, че с него децата щели станат "граждани на света".....бе омбре - дотагава може не си жив, бре....
Не ми допада позицията му - ко др да кажа.
И това е меко казано.
..........
Кой си ТИ, аджеба, че да говориш за МОИТЕ деца и
дали ще се развиват. Палячо. Ми застани като мъж - сбори се, щом държиш на тая жена. То да се скрием за едното е....е май- най-лесно. Лошо няма - ама да не ни занимава с глупостите си.
п.п:Хем бащата имал възможности, хем той си оставил неговите /както ти каза - аз клюки не помня/, хем чуждите ще оправя.....и възпитава. ....Бе оправи твоите си първо, че да се види
.............
Ай да не заплвам и аз, щото няма съм кат Оркад -"терминологичен", а дирекшън....и Киро ще ме забрани доживотно. Щото оркад си го опсува яката.
...........
Държа да отбележа кое ме подразни - ти си имаш една способност, аз друга.
Изкара заниманията си с децата като някакво геройство, а не като нещ о естествено....

Редактирано от 4usmivki-209086 на 24.12.13 16:33.



Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: 4usmivki-209086]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано24.12.13 16:45



Остави го нашият клубар ве:))

Важното е, че щом жената е преценила, че иска да е с него, ти какво дрънкаш е се тая:))



Биологичният баща да се радва, ч ене му спъват свижданията по график. Останалото не го интересува, щом децата са доволни и щастливи:)

Еййй, някои все на сборване ги избива, ами някои хора не сме такива-представи си:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.