Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:48 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: За всички вас -нови [re: WitchSmile]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.12.13 22:27



Най-накрая свестна приказка!!!



Ти започваш да ставаш за завиждане...размисли ме



Тема Re: За всички вас -нови [re: te_tva_e-167088]  
Автор te_tva_e-167088 (Е, и?!)
Публикувано30.12.13 22:31



Понеже в предния си пост съм се изразила като "музикант-слухар", се връщам три минути след това, за да дам научна обосновка на тезата си:))))))

По някакви причини (много е важно да набараш за себе си корена им) си склонна да вярваш на хората, които те правят малоценна. Сякаш даже не се колебаеш, че може да не са прави, а автоматично приемаш, че са прозряли твоята "недостатъчност" и имат основание да претендират върху теб. Позволяваш на всеки да те съветва и възпитано се оттегляш в ъгъла да се срамуваш колко си прозрачна.

Според мен това е основната ти житейска настройка и щедро привличаш субекти, които да те карат непрекъснато да се доказваш. Затова намирам Хубунто за крайно неподходящ, поради нефелно-назидателния му менторски тон. Това не е човека, който ще те измъкне от собствения ти кръговрат, а успешно ще кореспондира със слабостите ти, които те правят толкова хронично тъжна.

Поредния на когото даваш кормилото за теб.

Обаче децата ти гледат и попиват твоя начин.
Преди месеци ти казвах пак сурови неща, а ти отбягваше да ми отговаряш. Отново те предизвиквам да ми теглиш една, за дето навлизам в личното ти, а аз със радост ще ти река - евала!:))))

Разбери - мега качествен човек си, нормален, успяващ!!! Кой те е наврял тъй здраво в кучия г..., че си му и повярвала при което, че там ти е мястото?!:))))



Тема Re: За всички вас -нови [re: te_tva_e-167088]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано30.12.13 22:38



казали й го!?
апа аз и на живо съм я виждал в една кръчма
и е бая красива
не й се фащай на глупостите
..............
след малко ще й изнамеря нещо слушателно
джъст гот пейд





Тема Re: За всички вас -нови [re: Lira Emerald]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано30.12.13 22:42



Имам сериозен стаж в строителството. В това число и във ВиК-то. Но се радвам, че поне ти ме разбираш и не скачаш като ощипана мома.

- Забавно четиво.

http://www.economy.bg/science/view/10780/Svetlin-Nakov-za-Softuerniya-universitet---

Тема Re: За всички вас -нови [re: Raf OFecin]  
Автор te_tva_e-167088 (Е, и?!)
Публикувано30.12.13 22:43



Ахъ... нещо като "да се завърнеш в бащината къща", а тя опустяла и променена. :))
Добре, че докато обикаляш из напуснатите стаи, отвън се чува лай на куче и от нищото се появява стар приятел от детството:)))))

Ако видя сестрата и правилника, може почти да заприлича на като преди... Лирично, а?!:))))))

Много ми липсваш:)



Тема Re: За всички вас -нови [re: Melany99]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано30.12.13 22:51



Ако си смениш пола, ще ти предложа граждански брак!



Тема Re: За всички вас -нови [re: te_tva_e-167088]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано30.12.13 22:51



Нямам потребност една жена да ми се доказва като мъж.

И като си толкова открехната - що не дадеш личен пример?Мъж, деца, кариера?

http://www.economy.bg/science/view/10780/Svetlin-Nakov-za-Softuerniya-universitet---


Тема Re: За всички вас -нови [re: Refurbished]  
Автор te_tva_e-167088 (Е, и?!)
Публикувано30.12.13 22:54



Сладурче... отдавна съм минала пет-те години и не изпитвам необходимост да ми речеш, че се "гордееш с мен":-))))))

От уважение към нея няма да бъда по-груба:-) Чао!:-)



Тема Re: За всички вас -нови [re: te_tva_e-167088]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано30.12.13 22:57



Когато пиша тук, това не съм цялата аз, а някаква част от мен. Когато пиша тук се чувствам "бяла и добра", каквато искам да съм, в реалността не съм нито бяла, нито добра. Отношенията, които тук и в други клубове се описват уж са близко, но всъщност са съвсем различни в реалността. Мъжът, който пуска темите, явно, има нужда от тях.

Не знам за теб, но повечето хора, включително и аз, независимо какво детство сме имали, ни е трябвало сума ти време, за да го преодолеем. Така че старая се в грижите за децата и заобикалящата ги среда. А те каквото ще попият, ще го попият.

Аз много се страхувам да не нараня хората край мен, затова, обикновено, направо режа глави.

После вдигам рамене, мигам с клепки и казвам: Извинявай, стараех се да не те нараня.



Тема Re: За всички вас -нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Melany99 ()
Публикувано30.12.13 23:01



А, с тези два кредита дето ги имаш просто зАбрави!



Другият път се прежалвам само за милиардер!




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.