Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: Lira Emerald]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано23.12.13 12:29



ами какво да кажа - трудно е да се дават адекватни съвети отстрани. аз само едно нещо исках да го предупредя нашия мил, добродушен рицар - че бракът е нещо много по-сериозно, отколкото му изглежда сега. моята отдавнашна теория е, че бракът е абсолютен анахронизъм, но това е друга, много дълга тема




Редактирано от 163226 на 23.12.13 12:30.



Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано23.12.13 12:30



Ами простотии са. Но има хора дето се плашат от всичко, че даже изпълняват всички желания на изнудвачите си.

Предполагам е излишно да обяснявам, че обичам истински жена си и тези деца и акцентът е как да направя животът им по-щастлив? Независимо от това какви положителни усилия ще положа за тях.

Защото го заслужават!

http://www.economy.bg/science/view/10780/Svetlin-Nakov-za-Softuerniya-universitet---


Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: 163226]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано23.12.13 12:36



Виж сега - на думи е лесно, но има хора, които нямат нужното самоосъзнание и възпитание.

Тази жена ме обича. Има си и недостатъци, но напъва да се развива и на свой ред ми помага да бъда щастлив.

Още не се се доразбрали дали бракът ще е "комунистически" или "християнски", но "религиозна война" няма да водя с нея за нищо на света. Акцентът е какво мога да направя за децата (и за нея). Другото ще почака.

http://www.economy.bg/science/view/10780/Svetlin-Nakov-za-Softuerniya-universitet---


Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: Lira Emerald]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано23.12.13 12:42



Майката е уморена от емоционалния тормоз. Освен това съвсем до скоро бях фрийлансър и доходите ми не бяха регулярни. Сега започнах в една голяма фирма, която продава стоката си в 38 страни и се надявам да успея да се справям със задълженията си.

ПП: "Готвачите" на "Кейкове" в София взимат средно 2,5 К след данъци.

ПП2: Ти си от хората, които знаят коя е жена ми и знаеш, че тя заслужава да има до себе си истински мъж.

http://www.economy.bg/science/view/10780/Svetlin-Nakov-za-Softuerniya-universitet---


Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: Refurbished]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано23.12.13 12:43



Акцентът е какво мога да направя за децата

заеби, не е тва акцентът. акцентът е, че за теб е първи (предполагам) брак, а за нея е (поне) втори. акцентът е, че ти си вярващ (няма да ползвам по-нелицеприятнен израз), а тя според думите ти - не. освен това, акцентът е, че ти като цяло си доста наивен и си живееш в някакъв твой си, отнесен свят.

но, аз съм до тук. не искам да се намесвам толкоз грубо в казуса. поиска коментари, дадохме ти ги. просто не бързай, дай достатъчно време, за да узрее връзката ви или каквото е там.

абе, вие си знаете, кво ли ви се бъркам






Тема Re: Бившия VS Настоящиянови [re: 163226]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано23.12.13 13:42



Аз съм вярващ, но не съм Фанатик. А в Бг църквите малко или много са корумпирани.

Освен това тя няма брак. Няма и развод. Да не говорим, че винаги съм искал кариеристка, а не жена, която да стои до печката.

С нея се познаваме повече от 7 години и повярвай ми - тя си има всичко. Няма друга жена, която да може да ми предложи нещо повече.

Ако ми е писано - ще имам и собствени деца. Засега обаче се радвам да мога да имам нейните деца и да ги обгрижвам.

http://www.economy.bg/science/view/10780/Svetlin-Nakov-za-Softuerniya-universitet---


Тема Re: +нови [re: Refurbished]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано23.12.13 14:26



Успокой я, че никой няма да и вземе децата:))

Ако иска да се консултир аи с адвокат-и той това ще и каже



Я си гледайте празниците и живота, защото както ми каза моят съпруг едно време: "Ще бъде такова, каквото си го направим!"

Още един път на 100%-няма начин да и вземат децата...освен това, те и брак не са имали:)) Съдът като чуе първо това, даже няма и да се фиксира на другите му "претенЗии"
Нека е по-смела!



Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано23.12.13 14:39



Опитах се да я успокоя, но Йок. Няма файда.

Още повече, че бившия иска да я види нещастна и хич няма да се замисли да заведе дело срещу нея ако има такава възможност. При това той има финансови възможности да си наеме корумпирани адвокати. Способен е да си намери и лъжесвидетели. Пред тази заплаха жена ми е като врабче пред орел.

Делото най-вероятно ще бъде спечелено, но цялата помия ще падне върху децата, а това след 20 години ще им пречи да бъдат граждани на Света.

http://www.economy.bg/science/view/10780/Svetlin-Nakov-za-Softuerniya-universitet---


Тема Re: +нови [re: Refurbished]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано23.12.13 14:56



Заmочнат ли такива страховити врътни, аз си спомням следното:
Тя е дала повод за подобни претенции и му е обещала неща, които хич няма да ти се харесат и е правила и продължава да прави неща, които хич няма да ти се харесат.
Разбери има ли такива неща зад гърба ти и тогава си вземи решение за себе си сам и без да дължиш обяснения никому.
Извини ме за не толкова оптимистичната идея, но все пак...

WALL·E

Редактирано от Naglets на 23.12.13 14:57.



Тема Re: +нови [re: Refurbished]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано23.12.13 14:58



Глупости...ядосах се:))



Викнете ме и мен за свидетел...кака знае какво да говори:)))...ако се стигне до там де, в което се съмнявам:)

Аре бе, какво му се плашите на тоА:)))...не ме питай какво ми е минало през главата и нЕАм страх вече от такива пък елементарни неща Даже в съда е забавно

Кажи на момата/знам я/ но ти и кажи, че аз съм казала, че нЕма почва за притеснения:))

Тва тормоза си е доказано работещо нещо, стига да има кой да се връзва

Децата не ги мисли за след 20г., до тогава я камилата, я камиларя

За адвокати и ние можем да извадим подходящи

п.с. За всеки случай от първата заплата/премия и купи годежен пръстен...айде поне това, сгодени сте, т'ва е положението




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.