Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: За всички вас -нови [re: Orcad]  
Автор Melany99 ()
Публикувано30.12.13 22:06



Аз не съм слаба и с дълги краци!

Отдъхни ся!





Тема Re: За всички вас -нови [re: Refurbished]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.12.13 22:08



Слушай сега, питах съпружето-сменя се семеринговата част барабар с лагерите заедно комплект.

Ако ти си купуваш тия неща лагерите са два и с аоколо 5 лева единя, семеринга около 3...но ако ти го сменя техника ще дойде повече:))

На час техник взема 30лв. това е официалното плащане за техник по тия неща горе -долу.

Абе трябва да с еприготвят едно 70-80лв определено, ако е повредата или разнебитването в лагерната част и ако ще идва техник!

Навремето съпружето реши да се прави на майстор и 2-3 дни пералнята стоя разглобена в центъра на апартамента...рови, бърка, нищо не можа да оправи и малко преди да се изпокараме викна техник разбира се, защото си има специфични неща:)...колкото и да е майстор либето, има си неща дето си трябва спец!!!



Тема Re: За всички вас -нови [re: Melany99]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.12.13 22:12



ооо, не не ща миялна...категорично!

Навремето в Люкса бях с миялна, в щатите също...абе все после ги премивах някои неща:))...нещо не ми се получа ваше...да ги редя, подреждам, разреждам...нещо все не ми се натъкмяваше...и пак си подкарах на ръка...така си предпочитам:)

Аз съм голяма консерва, да знаеш





Тема Re: За всички вас -нови [re: Melany99]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано30.12.13 22:12




ше отслабнеш
..............
не ми се хващай
радва ме лафа ти
..........
късмета с теб



Тема Re: За всички вас -нови [re: te_tva_e-167088]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано30.12.13 22:16



Лелиии, ти подкара с електрическата резачка!



Офф: Ако знаеш колко ти се радвам! И щот си тук, и щот си такава!



Тема Re: За всички вас -нови [re: Lira Emerald]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано30.12.13 22:16



След празниците ще стигна и до пералнята. А ако се развали, тия мъже, единия, дето си губи времето да пише тук, и другият, дето си губи времето да ми създава проблеми, ще купят нова, поне да свършат и нещо смислено.





Тема Re: За всички вас -нови [re: Lira Emerald]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано30.12.13 22:20



Абсолютно същото е и за отпушването на тоалетната и прочие.

Действам.

http://www.economy.bg/science/view/10780/Svetlin-Nakov-za-Softuerniya-universitet---


Тема Re: За всички вас -нови [re: WitchSmile]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано30.12.13 22:24



Гордея се с теб.



http://www.economy.bg/science/view/10780/Svetlin-Nakov-za-Softuerniya-universitet---

Тема Re: За всички вас -нови [re: Refurbished]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.12.13 22:25



За тоалетната ако не става там със содата каустик/препарат за отпушване/, пак спец се вика...това са особени повреди. Може и разместване на тръби да има.
Има си някои ремонти дето и най-майстор съпруг не може да оправи , колкото и да се пъне





Тема Re: За всички вас -нови [re: te_tva_e-167088]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано30.12.13 22:25



Права си, но и аз съм човек. Понякога, колкото и ангажименти да имам, ми се иска нещо безсмислено. Гледам да не е често и да не ми пречи особено.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.