Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: :)))))))))))))))))))нови [re: WitchSmile]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.12.13 21:29



Вещи, предлагам ти да им кажеш на всички "досадници", че вече си имаш секретарка...заемам се с това:)/заплата не ща!/

Правиш пренасочване на разговорите като ти звънят към секретарката-аз знам какво да си говоря с всеки. До теб ще пропускам само важните разговори и казуси!

За един месец ще ти променя живота-обещавам



През това време ти си прави каквото искаш, занимавай се с каквото ти е най-интересно, като ме питаш какво става, ще имаш само един отговор: "Шефе, всичко е наред, глей си кефа"

После след месец ще видиш промяната



Тема Re: За всички вас -нови [re: WitchSmile]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано30.12.13 21:34



Пиши си, Вещи, така не се забравя.


Аз до ден днешен си имам бележник - календар и записвам всичко по дати и часове. Щом нещо не е неотложно и не съм го свършила днес - цак! една стрелка за по-нататък.
Наясно съм какво ти е, но не е невъзможно, ако си сложиш ред в задачите. Схематично, логично и без да се надценяваш.
Да, знам, аз съм стотния човек, който ти казва едно и също, но ако искаш да се отървеш от това нелепо усещане за провал, налага се.

Сега, то е ясно, че хората сме с различен темперамент, способности за организация, мобилизираност, умения и т.н., но тук няма всеобща програма минимум. Важна е твоята си програма минимум и смея да кажа, че на първо място в приоритетите ти си ТИ. Да спиш достатъчно, да се храниш добре (не много, а добре!), да намериш десет минутки на ден за упражнения, защо не и да се поглезиш! Здравето ти, физическо, психическо и емоционално е на първо място. Така гарантираш на децата една силна, спокойна и здрава майка. Водя те с няколко години в тази луда надпревара с времето и затова ще ми вярваш!
То аз вече съм ти го казала, де... сега само потретям.

Знаеш, че си ми голяма слабост, но проблемът с баланса не идва от многото задачи. Проблемът идва от липсата на баланс вътре в теб. Разбира се, това е валидно за всички ни, ти просто не си изключение.



Тема Re: За всички вас -нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано30.12.13 21:36



в Сф е 21.33 вече
като го гледам тоя праз, се присетих къде продават и кисело зеле
и ....онова, за червения пипер дето
чак утре
.......................
оставих си 200 литров бидон с кръстачка от елха и огромен речен камък
за затискане
едната ми тераса е северна в ателието
и се е утепала за подобни зелеви занимания
хм
абее...



Тема Re: :)))))))))))))))))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Melany99 ()
Публикувано30.12.13 21:37



Ами както си започнала с курсовете, може да стегнеш един и за взаимоотношения, начини на внушение, приложение на астрологията в домашни условия и т. н.

Оттук имаш моята логистична подкрепа със съдържание на лекциите, снимки, приложения и т. н. копмютърно онагледяване.



Тема Re: :)))))))))))))))))))нови [re: Melany99]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.12.13 21:40



Мел, късно получих просветление, но за 70-тата ни годишнина може и Академия да открием



Дип че не сме мъже-мъдреци иначе и бяла брада щяхме д апуснем до тогава и да я галим дълбокомислено докато ръсим светлина наоколо

Сега обмислям къде да бъде паркинга за метлите в Академията



Тема Re: За всички вас -нови [re: anbra]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано30.12.13 21:42



Ако нещо не бъркам - под ръка имаш мъж...

Не - не си в грешка, но чужда жена, чужда кола и чужд компютър не се пипат бе разрешение.

Започнахме с ремонтите. Обсъждаме нови рафтове за книгите, мислим и за други мъжки неща.

Пералнята нещо от време на време "тропа", но нямам подходящите инструменти за да я разглобя.

За сметка на това вчера сглобих абсолютно сам ново (ученическо) шкафче.

http://www.economy.bg/science/view/10780/Svetlin-Nakov-za-Softuerniya-universitet---


Тема Re: За всички вас -нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано30.12.13 21:42



Жените, за които бих искала да се оженя, ако бях мъж стават все повече. Добре, че не съм мъж, защото щеше харем да ми трябва.





Тема Re: За всички вас -нови [re: WitchSmile]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано30.12.13 21:47



Старая се да си гледам децата, но искам повече, а в последно време става сякаш все по-малко.

Тук ме смая.
Естествено, че няма да се вкопчиш в децата като единствен смисъл на живота ти, но Вещи, докато се очовечат е така. Много неща ще ти се наложи да преосмислиш и да прецениш дали не може да се отложат с някоя и друга година.
Ще дойде и повечето, но сега?
Имай малко търпение.



Тема Re: За всички вас -нови [re: Refurbished]  
Автор Melany99 ()
Публикувано30.12.13 21:48



Това за шкафчето хич не е за хвалба...



Аз си сглобявам сама всички мебели. Боядисвам, преправям, режа с автоматичен трион, използвам лентов шлайф, слагам кит по стени, мебели, железни врати.
Слагам плочки, оправям сифони, сменям батерии, дръжки по мебели, електрически прекъсвачи, бушони, лампи...

Това със сглобяването се подразбира просто...



Тема Re: За всички вас -нови [re: Melany99]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано30.12.13 21:49



Абе знаеш ли, че пробвах да я "изгоня" от кухнята за да готвя и за да мия чиниите? Война с нея няма да водя. Като се умори да се прави на мъж ще започнат да се случват нещата и при нея.

http://www.economy.bg/science/view/10780/Svetlin-Nakov-za-Softuerniya-universitet---



Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.