Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Интернета промени живота ми през 2013та година  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано18.12.13 09:58



А според мен интернета през тази 2013та година доведе до следните три изключително важни и направо генерални промени в моя личен живот:

1.имам нов социален кръг с хора с които се запознах в интернет. Макар този социален кръг да не е идеалният социален кръг той е много по-добър от старият ми социален кръг. Извършил съм пробив в това отношение. Ако досега бях заобграден предимно с олигофрени то сега за пръв път от повече от 20 години време съм заобиколен от истински интелегентни хора което само по себе си е огромен успех.

2.имам първият си истински телескоп който намерих в интернет и четох характеристиките и рецензиите му преди да го купя именно в интернет. Това да имам истински телескоп ми е било мечта още от края на 80те години. Досега карах на силни зрителни тръби, а сега за пръв път съм въоръжен с истински телескоп който мога да засиля на над 100х увеличение по небесните обекти. За мен това е огромен пробив който ще определя бъдещето на наблюденията за много години напред, да не кажа за десетилетия напред. Този телескоп изцяло ще промени хобито ми в положителна посока за много дълъг период от време.

3.навлязох сериозно навътре в творчеството и музиката на немската супер-формация Рамщайн. На практика скъсвам с почти всички стари групи разните Слеър, Металика, Мейдън които направо бледнеят пред силата и мощта на Рамщайн. А това е промяна която вероятно ще засегне следващите 10-15 години време и е много важна за мен. Промяна която ще се отрази във всички ракурси например в прекарването на свободното време, в отношенията с хора, във външният ми дизайн и начин на обличане.

...



Тема Re: Интернета промени живота ми през 2013та годинанови [re: FilerO99]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано18.12.13 10:17



тестовете?
зе ли?
Рамщайн е добре, но не отричай и огъня в небето, и пушека над водата
газят наред


ит`с д` ъ овър килл



Тема Re: Интернета промени живота ми през 2013та годинанови [re: Orcad]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано18.12.13 10:19



Deep Purple - много тъпа група! А тази песен която си постнал в линкът е възможно най-тъпата им песен!Бахти кретенията!





Тема Re: Интернета промени живота ми през 2013та годинанови [re: FilerO99]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано18.12.13 10:20



ти си знаеш униформата
не се гняви
хехе

пп
чакай да се допиша
обикновен мякащ мързеланко
.................
ти си с лафът
местиш


хехе

Редактирано от Orcad на 18.12.13 10:22.



Тема Re: Интернета промени живота ми през 2013та годинанови [re: Orcad]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано18.12.13 10:27



Един от най-добрите ми приятели има китара Фендър на която са му се е разписал почти целият Дийп Пърпъл включително Ричи Блекмор.





Тема Re: Интернета промени живота ми през 2013та годинанови [re: FilerO99]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано18.12.13 10:34



пък моето дребно синче-195 санта
ме помоли
да не казвам на майка му, че Фендъра струвал толко
добре, че бях разведен вече
хехе
синчето ми беше чувало и Статокастър, в мой хол
заеби тарикатлъците
тва е мой дребен син
загледай го, колко е прост
и тъп


след това ме питай
що го обичам толко

карай



Тема Re: Интернета промени живота ми през 2013та годинанови [re: Orcad]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано18.12.13 10:36



Да разбирам ли че синът свири в дет-метъл група? Питам защото съм доста навътре в дет-метъла още от средата на 90те години. Това е доста опасна музика.



Тема Re: Интернета промени живота ми през 2013та годинанови [re: FilerO99]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано18.12.13 10:41



не знам за мъртвешкото
знам само, че разсвирваше в някъф клуб
ш`му отнесем главата, ако свири в такова, д`т Метъл
мисля, че се кротна вече
има съпруга, моя син
има бебе
хехе, с драконово име е бебето
хм
подлежи на проверка, въпроса



Тема Re: Интернета промени живота ми през 2013та годинанови [re: FilerO99]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано18.12.13 13:45



пускай по-често теми, че клуба напоследък ич го нема.

по първа точка нема какво да се каже, освен честито. досега си бил заобграден с олигофрени, а сега другите са заобградени с теб. но, както вече знаеш, сичко в тоя живот се връща



две. щом си в състояние да сложиш думите телескоп и увеличение в едно изречение, похаричл си си парите напразно. ОЩЕ НЕ СИ ГОТОВ, както се казва в една поомръзнала вече рекламка.

три. кат свършиш с рамщайн, мое минеш на кремиковци, стомана перник и бургаската корабостроителница. саунда е убийствен, вервай ми




Тема Re: Интернета промени живота ми през 2013та годинанови [re: 163226]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано18.12.13 13:50



Преди много време един ден съседите бяха пуснали в действие някаква дъскорезница и аз в първия момент я сбърках със Slayer...

Let bullets rain
From everywhere
No suicide
Will save you from yourself



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.