Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Няма любов  
Автор ckom-201465 (рекордьор)
Публикувано07.12.13 07:42



няма секс, нищо няма...

днес сутринта ме валя сняг далеч на север, за сряда е планирано пътуване на юг, а аз лежа и кашлям и подсмърчам и не знам - стискайте палци да се оправя. Наложил съм карантина на гаджето, че ако тя тепърва се разболее - отиде почивката та се не видя.
Давайте съвети как да се оправя... до сега пробвам руйно вино, уиски, чай, кафе с мляко, витамин Ц, цинк, някакви хапове уж за настинка и грип... почна ме в понеделник през нощта и още държи, мамка му.



Тема Re: Няма любов [re: ckom-201465]  
Автор AttackingGhoul (Malum Lux)
Публикувано07.12.13 08:46



Това нищо не е. Преди няколко седмици ме заболя зъб, поду се от вътре в устата на две места, дупчих с игли и потече кръв все едно са ме пребили, вдигнах яка температура на работата ми на която просто няма кой да ме смени и даже се наложи да изпия 50 гр.домашна ракия и просто заспах. После на следващия ден като премина ефекта от алкохола минах директно на антибиотик за да сваля температурата.



Тема Re: Няма любов [re: AttackingGhoul]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано07.12.13 08:53



айде тогаз нещо коледно и от мен

идат празници, нека сме добри






Тема Re: Няма любов [re: 163226]  
Автор AttackingGhoul (Malum Lux)
Публикувано07.12.13 08:56



Понеже, защото, обаче при мен всичко е наобратно и само сексуалната ми ориентация е на място, но пак повтарям всичко е наобратно точно по празниците трудно мога да съм добър заради алкохола който ме прави звяр на изтрезняване. Няма проблем когато съм пиян, но изтрезнея ли става много лошо...



Тема Re: Няма любов [re: AttackingGhoul]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано07.12.13 09:17



за тебе има само две решения

а) спираш да пиеш
б) не спираш да пиеш - т.е. не се налага да изтрезняваш




Тема Re: Няма любов [re: 163226]  
Автор AttackingGhoul (Malum Lux)
Публикувано07.12.13 09:28



Избирам да спра да пия. Засега.



Тема Re: Няма любов [re: ckom-201465]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано07.12.13 10:23



Компрес с ракия и разтривка със същото, ама редовно и докато се оправиш. Също така сауна.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Няма любов [re: hubavka69-110043]  
Автор AttackingGhoul (Malum Lux)
Публикувано07.12.13 10:24



Знаеш ли колко е гаден този компрес с ракия?



Тема Re: Няма любов [re: AttackingGhoul]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано07.12.13 10:34



Знам, но знам и че баба ми така успяваше да ми оправи всички настинки навремето, както и че като го направя 2 нощи подред на детето, носът му спира да тече и гърлото му се оправя.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Няма любов [re: hubavka69-110043]  
Автор AttackingGhoul (Malum Lux)
Публикувано07.12.13 10:38



Знам, знам и на мен са ми го правили - по-добре да си остана настинал и болен отколкото да се подложа на такава гадост.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.