Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:55 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вярвате ли в магии ...нови  
Автор kiki_monik (nevidimka )
Публикувано02.12.13 13:08



През този уикенд направо се стресох от нерви. То вие ми говорите, ама кой да чува ... определено не съм аз

.
Нещата между мен и "втория ми съпруг" укрепнаха и станаха близки и уж нормални. Сега майка му също живее в апартамента, защото претъпя злополука и той я прибра от село. Аз ходя често при тях и помагам с каквото мога. При поредното гостуване тя буквално ме заля с простотията си.
Взе да реди някави глупости, че съм й взимала дрехите, че съм нямала уважение, че моята майка е направила магия на сина й. Стоях със зяпнали уста и не вярвах на ушите си. Направо ужас, всичко съм очаквала но не и това. Накрая си завърши тирадата да изхвърля от шкафа дрехите на бебето ни. Тя буквално ме изгони.
Моя човек както я слушаше като скочи срещу нея и й ги наговори всякакви. Накрая й каза, че ако не се освести той ще се изнесе от апартамента и ще отиде на квартира.
Ако преди това не бяхме изкарали три прекрасни часа заедно щях да си помисля, че двамата са се наговорили. Излязохме тримата с моя син и си прекарахме чудни семейни часове.
След тези простотии на свекито, аз се изнизах от жилището тихомълком и сега чакам неговите реакции.
Реакции обаче няма, той си мълчи вече ден и половина и толкова.
Май това е края на взаимоотношенията ни- не знам вече.

Редактирано от kiki_monik на 02.12.13 13:12.



Тема Re: Вярвате ли в магии ...нови [re: kiki_monik]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано02.12.13 17:41



Мило момиче, реши какво искаш и действай.

Ако си го искаш този човек, ами обади му се, пиши му, говори с него. Покажи му, че искаш да сте заедно въпреки всичко.
Ако не го искаш, остави го на мира, изстрадай го и продължи напред.

До колкото съм те чела, ако ти искаш този мъж, нищо няма да те спре, ама нещо се колебаеш. Реши си за себе си какво искаш и ще знаеш как да действаш.
Успех!



Тема Re: Вярвате ли в магии ...нови [re: kiki_monik]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.12.13 18:26



Направо се чудя, как някои държат да им е продължително време тегаво



Или просто така харесват да си живеят...не знам, не го разбирам това, още повече когато сам можеш да си вземеш решенията.

п.с. за магиите...глупаво е да си говорим



Тема Re: Вярвате ли в магии ... [re: kiki_monik]  
Автор Refurbished (PHP ЗидароМазач)
Публикувано02.12.13 20:59



Да, вярвам. Нещо повече - всеки ден използвам "магически методи".

Обади му се. Не повдигай темата за майка му, но не слагай край на връзката ви само заради нея.

И още нещо - зрелият мъж "изоставя" своето "старо" семейство в името на "новото". Писано е даже в "голямата черна книга".

http://www.economy.bg/science/view/10780/Svetlin-Nakov-za-Softuerniya-universitet---


Тема Re: Вярвате ли в магии ...нови [re: Lira Emerald]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано03.12.13 00:22



Направо се чудя, как някои държат да им е продължително време тегаво

Аз имам теория по въпроса: Това е от гледане на много сериали - на героите им се случват сума ти разнообразни щуротии, защо не и на нас. И си ги направят "мехурчетата".

Не казвам, че случаят на кики_моник е такъв.

Но и не се шегувам.



Тема Re: Вярвате ли в магии ...нови [re: WitchSmile]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано03.12.13 06:50



абсолютно съгласен за сериалите и тлв-то
и хороскопи, хороскопи
хехе, магий, хехе
аз що не гледам повече от 20 годин нищо медийно?
................
морей
по един поялник в ръчицата и да скачат на тръстиката, чее
в тая незатихваща криза...
магий...
хм
..............
айде чао на клубът за днес,
че всичко светка и премигва в очакване гу умагьосам
наближава 7, а това е тръстиково време за отскок
и гмур



утре пак ще ви нагледам
............



Тема Re: Вярвате ли в магии ...нови [re: kiki_monik]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.12.13 10:12



Вярвам, че човек трябва да е щастлив, пък това не става като се самоизмъчва по този начин. Хубаво е общуването с психопати да се избягва в името на спокойствието.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Вярвате ли в магии ...нови [re: WitchSmile]  
Автор kiki_monik (nevidimka )
Публикувано03.12.13 11:24



Истината е, че толкова обичам този човек, че хич не ме е еня за глупостите на майка му.
Все пак обаче тя присъства и в моя живот по един и ли друг начин и ми се налага някак да се справям с глупостите й.
Пуснах темата, за да се поуспокоя малко. Може пък някой друг да е имал подобни щурави преживявания я със свекърва, я с тъща. Та да даде акъл как да я посритам деликатно, та да си знае мястото и да не ме закача.
Тъкмо ми потръгнаха нещата нанякъде, а тя почнала за простотии да ме заяжда ....
Принципно тези нейни брътвежи ми се видяха щурави, ама не посмях дирекно да я "наритам".


Все пак още не ми е минала заблудата по синът й и не искам да си развалям отношенията с него.
Между другото той се обади вчера.... предлага си услугите за един малък ремонт вкъщи.... а това е добър знак.
Странното, е че откакто не сме заедно детето ми все пита за него, а и той не пропуска разговор с мен, в който да се поинтересува как е малкия.



Тема Re: Вярвате ли в магии ...нови [re: kiki_monik]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано03.12.13 11:57



... мда, Кики, правиш струваш и все доказателства и сигнали за продължаване на връзката с този човек и за някакви чувства от негова страна към тебе търсиш... само защо ти трябва нашето, т.е. клубното одобрение не е ясно, защото ние отстрани такива сигнали не виждаме... прави си и си струвай каквото искаш и си носи после последствията като голямо момиче... неведнъж сме ти казвали в прав текст, че не си обективна и че виждаш само това, което потвърждава тезата ти, че имаш бъдеще с този човек... ок, може и така да е, това ние няма как да го знаем... тва, което виждаме е че ти виждаш само това, което искаш да видиш...
и за майка му, ами явно, че тази жена има откровено негативно отношение към тебе... може даже това да е причината и за неговото отдръпване не мислиш ли... струва ми се, че тя никак не те харесва и това влияе и на неговото отношение към тебе... помисли върху това, ама трезво, без врачки и магии и фантасмагории... мисля, че си затваряш очите пред много ясни сигнали, че нещо не е наред и не е трудно да разбереш причината, поради която нещата между вас не се случват по желания от теб начин...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Вярвате ли в магии ...нови [re: sladunka medunka]  
Автор Korani5 (непознат)
Публикувано03.12.13 12:07



Тя сама си казва, че пуска темата за успокоение, като споделяне. Млада е, вероятно, и чувствата имат превес. Не бива да я съдим.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.