Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Вярвате ли в магии ...нови [re: Korani5]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано03.12.13 15:07



... никой не я съди... по скоро обратна връзка...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Вярвате ли в магии ...нови [re: kiki_monik]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано03.12.13 17:49



Всички си имаме разни ведри опити. Майката на бившия дойде да свидетелства срещу мен в съда. Не съм зле настроена, но го използвах чудесно като повод завинаги да приключа отношения с нея.

Ти също си майка на момче, представи си, че със синът ти се случва това, което се случва с мъжа ти. Как ще реагираш? И на тази база, ако е възможно, поговори с майка му.

Знаеш ли, миналата седмица почина мой познат, беше на 45 години. Преди години започна връзка с жена с две деца. Жената искаше да станат семейство, да му роди едно общо детенце. Родителите му не позволиха. Той така си и остана сам. Пропи се и вече го погребаха.
Мислех си, че бих искала синът ми да е щастлив, пък нека се ожени и за жена с цяла детска градина.



Тема Re: Вярвате ли в магии ...нови [re: WitchSmile]  
Автор kiki_monik (nevidimka )
Публикувано03.12.13 19:52



Незнам ... в моите очи аз не съм направила нищо на сина й.
Да имам дете от друг мъж, да стоя настрани от нея- защото тя винаги ми е създавала проблеми. Вложих доста в тази връзка и не ми се иска да се отказвам...
Силно се надявам, че няма да изкуфея до толкова, че да манипулирам сина си да върви по гайдата ми- само защото съм му дала живот и не мога да преодолея чувството, че вече обича и друга жена, а не само мен, като майка.
Според мен на тази жена точно това й е проблема. Тя така се държи и с брат му ...
Лудница...
А аз не вярвам в магии ... ужасих се от нейните простотии наистина ...



Тема Re: Вярвате ли в магии ...нови [re: WitchSmile]  
Автор Melany99 ()
Публикувано03.12.13 19:55



А, да бе...
Цяла детска градина...



Пет деца от пет различни мъже...



Тема Re: Вярвате ли в магии ...нови [re: kiki_monik]  
Автор 2biri (ветеран)
Публикувано03.12.13 21:09



Викаш твоя човек и му казваш :
1. Имаме проблем двамата. Ако искаш да го решаваме, вадим картите на масата и си казваме всичкото неуредица за аз и ти.
2. Имаме отношения с други хора. За мен детето е много важно. Ти можеш ли да направиш така, че аз да съм спокойна, че детето ще е ок във връзката? За теб майка ти е важна. Аз мога ли да направя същото?
3. Искаш ли да говорим с тях, ама честно?
4. Ако в момента не можем да приемем детето/майката/който е част от нас, можем ли да измислим начин да се променят нещата в бъдеще? (предложения)
5. Ако можем, да опитаме? Ако не можем, да не се мъчим?

Инак да искаш някой да стане друг човек е леко нефелно. И наистина въпреки всички чувства, емоции и липси, човек в един момент трябва да бъде обективен и да не се върти в кръгчета и да изнервя други 3-ма, а да се изправи пред реалността. Да боли, да боли, колко да боли - месец, година, две, инак пък все така - не бива





Тема Re: Вярвате ли в магии ...нови [re: WitchSmile]  
Автор Bebop Rocksteady (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано05.12.13 14:00



Родителите му не позволиха.

Родителите му какви акции имат въобще?

Родителите на възрастни хора нямат никаква юрисдикция да вземат решения за живота им, камо ли да си позволяват да налагат забрани. Но пък въпросните възрастни хора, които взимат подобни решения и забрани на сериозно, са ми най-чудни. И очевидно обречени на печална съдба



Тема Re: Вярвате ли в магии ...нови [re: kiki_monik]  
Автор FilerO99 (Rammstein )
Публикувано05.12.13 14:07



Не просто вярвам в магии, аз съм убеден в съществуването им особено след като сам на себе си направих несъзнателно истинска магия чието въздействие се случи на физическо ниво. Впоследствие психиатрите ме обявиха за параноиден шизофреник и естествено не повярваха на това което се беше случило в действителност.



Тема Re: Вярвате ли в магии ...нови [re: kiki_monik]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано06.12.13 15:52



Не вярвам.Магията е желанието на някой да се получи нещо с минимум услилия от негова страна - рядко се получава и не е магия.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.