Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:49 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Чужд сред своинови  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано26.11.13 15:29



Много тъжно ми стана през лятото ...при престоя ми в България се почуствах чужд сред свои


след толкова години живот в чужбина някак си се почувствах като....неосъвременен човек...в смисъл преди винаги бях на гребена на вълната, къде какво става заведения , вип и не вип персони, да не говориме че хората бяха някак си по други или само на мен така ми се е струвало...тази година пълен блек аут...супер нови заведения и места , направо не мога да си позная родният град, хората ми се струват ....като чужденци....да адски е тъпо, но..... говорят моя език, но се държат всякаш по друг начин и ...абе променено е всичко,
навремето доста от моите приятели страдаха за бившите си половинки , а сега един невероятен подем забелязах, не им пука....живеят на супер високи обороти в което лошо няма де
сега за Новогодишните празници кой знае какво ще заваря...но нямам търпение де, и разбирам, че вали сняг, колко хубаво честит първи сняг, да ви донесе много секс и топлина под юргана

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Чужд сред своинови [re: dymo]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано26.11.13 16:19



Аз пък забелязах, че моят съученик, който живее в Чикаго от 22 години, говори вече някакъв архаичен български език.
Едновремешни лафове, които вече не се използват.



Тема Re: Чужд сред свои [re: Lili Vihronrav]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано26.11.13 16:43



да има го и този момент архаичен език не... , за лафовете...не съвсем де, например в компания като казах 2,3 лафа от преди време като например тези

я тук не....баните п...и как са виснали като гроздове в очакване
или лелелле маце така съм ти се навил като градинарски мъркуч
или пък този лелее направо къртиш мивки пич



та като ги казах тези лафове още вървят

на мен впечатление ми направи друго, че приятелките ми които са разведени и си ближеха раните и не бяха уверени в себе си , сега живеят като за световно, направили кинти, юркат младите мъже, с една дума това е доста положителен сигнал

а мъжете са станали някак си по елегантни, по пипнати
абе както казах един друг свят , според мен България става Европейска страна

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Редактирано от dymo на 26.11.13 16:44.



Тема Re: Чужд сред своинови [re: dymo]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано26.11.13 17:06



Радвам се, че мъжете са взели да се стараят, защото аз по моя край не го забелязвам.
Но, както се казва - сега в София, а после и в други градове.



Няма начин да не започнат да се стараят, защото стереотипите вече са разбити.
Няма я онази послушна женичка, която бътха 8 часа на работа и после в кухнята и с прахосмукачката и ютията още 8.

То, в моето семейство никога го е нямало това де, но пък мъжете така и не се научиха да не се отпускат и да не чакат "кокошката, дето снася златните яйца". Така ме наричаше първият ми бивш мъж.



Тема Re: Чужд сред своинови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано26.11.13 17:10



млъкни ма
нали вече се изнесе на десен вираж
на пълен форс
..............
сяа пази горивото
после е твърдото влизане
с вой и мощност
трай



Тема Re: Чужд сред своинови [re: dymo]  
Автор echr ()
Публикувано26.11.13 17:59



Бря! Къде живееш ти (в чужбина) и за кой град (в бг) иде реч, щото направо къртиш миФки с това изявление?





Тема Re: Чужд сред своинови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано26.11.13 18:20



Това е индиректно признание, че първият е бил баш пич, а?



WALL·E

Тема Re: Чужд сред своинови [re: Naglets]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано26.11.13 18:43



Не мога да схвана за какво ми говориш.



Тема Хе-хенови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано26.11.13 18:54



и аз го забелязах това - по себе си.


Българския ми не е толкова архаичен - за седмица-две в България влизам в крачка, обаче родния ми диалект се е побългарил страшно и аз направо звуча древно.

Редактирано от Koм на 26.11.13 18:55.



Тема Re: Чужд сред своинови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано26.11.13 22:11



Ами, той още тогава ти е казал какво те чака - да работиш и да те използват мъжете ти.
Извини ме за това, че го казвам, но така излиза. Не мислиш ли?



WALL·E


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.