Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:06 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: мъдрости разнинови [re: 2biri]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.10.13 11:13



не ги вземаме, просто реагираме на изказвания.


КНР не е представителна извадка - тук повечето хора се оправят, щото неволята ги е научила или просто са стигнали до ниво в кариерата, децата са израсли и т.н. които им позволяват да се справят сами.
Поведението, за което говорехме е присъщо на младите жени под 35, щото просто им минава номера.



Тема Re: мъдрости разнинови [re: Koм]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано06.10.13 12:19



Коме, колкото и да ти се струва невероятно /а и на мен вече/, всички сме били и под 35 години...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: мъдрости разнинови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано06.10.13 15:56



"Мъжете не искат деца, не искат семейство..." Искат, разбира се, но това не им е най-важен приоритет, даже е на доста заден план и да, има елемента на жертва, но не в името на секса...

.

Та виж разказа от темата! Колко отчетливо е показан женския приоритет - ДА СЕ ОМЪЖИ!!!

Мъжът никога не мечтае да се ожени! По-скоро го приема като един неизбежен етап от живота, който е хубаво да се поотложи във времето, за да успее до тогава да реализира ВАЖНИТЕ неща в живота!



Тема Re: мъдрости разнинови [re: ЛAMБИ]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано06.10.13 18:42



Хм...
Стана ми любопитно. Кои са ВАЖНИТЕ неща в живота?

Другото, което искам да вметна е да обърнеш внимание на времето, през което се развива действието.
Сега, въпреки че приоритет на жената е пак семейството, в него участието на съпруг не е задължително.



Абе изумена съм, честно казано. Що за мислене? Ревете, че се циганизираме, а се отнасяте напълно безотговорно към продължаването на рода български.
Додето обикновеното явление в БГ е сама жена да отглежда децата си, прираст няма да има.

В тенденцията към изчезването на българите основна роля имат не толкова политиците/макар че все заслужават и те по една майна/, а българските мъже.

Айде, скачайте да ме отповергавате!
Ще бъда доволна, да бъда оборена.
А дано, ама надали.



Тема Re: мъдрости разнинови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано06.10.13 18:57




Айде, скачайте да ме отповергавате!
- ми то много лесно.Разводите ги искат и осъществяват предимно жени.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: мъдрости разнинови [re: Hoй]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано06.10.13 19:34



Няма логика, след като на жените им е едва ли не цел в живота да се омъжат, след това да драпат да се развеждат.
Има много голяма причина за тези разводи, а тя е, че обикновено/подчертавам, за да не наскачат тукашните/ съпругът за чеп за зеле не става.

Моите два развода си бяха ако не животоспасяващи, то антиразоряващи. Изобщо не бях навита да се развеждам, ама стоейки в брак, щях накрая да разпродаваме имущество и да излезем голи като пушки на квартира.
Всъщност и двамата ми съпрузи разбраха едва след разводите, колко е скъп животът.



Тема Re: мъдрости разнинови [re: Koм]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.10.13 21:14



Е, не знам. Вие явно познавате някакви други жени.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: мъдрости разнинови [re: ЛAMБИ]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.10.13 21:20



А в името на какво е жертвата?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: мъдрости разнинови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.10.13 21:36



това е поредната грешна представа за другия пол... ние познаваме "такива" жени, вие познавате "мъже, дето не знаят какво искат"...
Спомням си - имах навремето една ... не знам как да я нарека... от време на време се обаждаше да правим секс. Аз я харесвах и в началото все аз я търсех - тя (да речем - в 60% от случаите) все имаше някакво извинение.... и аз си мислех, че не знае какво иска. После спрях да я търся и тогава тя започна да ме търси... ама пак само за секс.
Та - тогава разбрах, че девойката знае какво иска. Просто не искаше мен.





Тема Re: мъдрости разни [re: Koм]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.10.13 22:47



Та - тогава разбрах, че девойката знае какво иска. Просто не искаше мен. Всъщност си прав.

Повечето такива размисли възникват, когато хората не са един за друг.
Просто ми станаха смешни обобщенията, защото повечето жени от нашето поколение са възпитани като работещи жени. И въпросът на Ламби дали ще ми е гот, ако мъжът ми си купи нова кола, вместо аз да си купувам подаръци от мола ми звучи като въпрос от някакъв друг свят, защото нямам спомен някога мъж да ми е купувал дрехи като изключим рождените дни.

Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.