Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Взех, че се заврях в TWOO:))))  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано28.08.13 15:20



Рекох си да видя, к'во туй нЯщо, щото намирах покани в пощата си ...то се оказа много страшно ве:)))))))))


Фейсът е направо скучна седянка пред онова, а па клубовете тук...направо не се броят

Да не съм чула някой да се оплаква, че се депресирал, че скучаел и нЕмало контакти...там да иде:))...аз обаче се махам, че ШЪ ма разведат пак ве:)))

Айде, взаимопомогнах ви пак
Желая много късмет на смелите!

Let your soul be your pilot:)

Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано28.08.13 15:22



Ма душа!
Ти пишеш все едно си се сдобила със сто сърбящи путки едновременно и не те свърта!
Ама, с тоя мързел и разврат ще изпукате гладни бе, ора!



WALL·E

Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: Haглeц]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано28.08.13 15:28



Всичко е с наУчно изследователска цел:)
Трябва да се види...проучи...емпиричен опит демек



Ми пиша въодушевено, защото веднага за клубеца се сетих и как реват някои хора, да им кажа, там да идат и никакви депресии повече:)
Подходът ми е хуманистичен

Благодарности не ща

Let your soul be your pilot:)

Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано28.08.13 15:58



Ти ся кажи честно тука в очи - приятно ли е усещането след начесване?



WALL·E

Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: Haглeц]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано28.08.13 16:17



Какво начесване ве?:))...баси, то руса перука на метла да сложиш и пак ще има успех:))

Аз избЕгах:)))))))))))

Това не може да е реално
Добре де, сега започвам чак да размислям, след интифадата. Сериозни познанства от подобно място могат лида възникнат? Или народа го е ударил през просото отвсякъде?

Пу-пу...стрес получих. Издържах точно половин час и се сащисах
70 харесвания и 50 бележки за половин час ве...сериозно:))))
Едно обаче се научих бързо-бързо-да трия

Сега трябва и профилът да го разкарам. Мислех, че е като фейса и добронамерено подходих, а то меле...и при това съм написала-married.
Никой не ти дава възможност да обясниш, че си влязъл просто така случайно и няма как да обърнеш всекиму внимание...и избЕгах

Let your soul be your pilot:)

Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано28.08.13 17:01



Там за всеки пътник/ка си има влак. Не ги знам бързи ли са, товарни или конски, ама са влакове

. Верно много айляк пичове. И аз калабалък покани получих, все едни гиздави мъжове....., но нали съм сериозна жена без написан размер, трия!!!!



Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: вoлнa птицa]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано28.08.13 17:18



Намерих си занимание за скучният следобед...нооо, тая работа няма да я бъде



Бе изпишеш Roma...бреййй, цЕл Рим ти у краката
Изпишеш Paris-покорила си го...хахаха:))
London безпроблемен също...абе купон!

Голяма веселба:)

Направо се чудя някои като ми се затръшкат, колко им било самотно, неразбрано, безперспективно...малейййй, зер не съм свободна...

Let your soul be your pilot:)

Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано28.08.13 18:58



Познанства могат да изникнат от всякъде, но то си иска да се видиш очи в очи.
Там е само за начало.

WALL·E


Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Факличка (Surfer, dude)
Публикувано28.08.13 21:11



дааа там обяснения никой не чете, и наистина е страшноооооооооо

‘За да стигнеш предела, трябва да платиш съответната цена!

Тема Re: Експеримента:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано29.08.13 09:49



Бях предвидила да направя следният ход и го направих. Сложих снимка с мен и малък щерчо:)

И получих съответно от "активните", докато ги нямаше тия снимки с дете бележки от рода: "Желая ти успех", "Пожелавам ти да сбъднеш мечтите си"...съответно пълно изпаряване на интереса:)



Чудя се дали да продължа изследването, като сложа снимка и с двете щерки

Let your soul be your pilot:)

Тема Re: Експеримента:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано29.08.13 10:23



Предупредена съм. Мислех да кача снимка с внука ми. Сигурация, че никой няма да ми върже





Тема Re: Експеримента:)нови [re: вoлнa птицa]  
Автор Някой който се шляе (тревно зелен)
Публикувано29.08.13 15:08



точно така, туряйте снимки с внучета и правнучета. и кат идете на концерт си носете тапи за уши. на ресторант пък задължително със залепена с тиксо уста



веселячки

М+З=ВЛ


Тема Re: Експеримента:)нови [re: Някой който се шляе]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано29.08.13 15:18



А де.
Да ги пита човек що влизат там, дето е за нещо, което явно не ги вълнува и влече :)
Кат навремето - почнеш да играеш билярд вързано и 10 кибика сеир гледат, че и акъл дават.
Речеш им - аре някой да се включи тогава....аааа не - аз само гледам.
:)
Само че там няма как да кажеш :"Аре кибиците да освободят пространството.



Тема Re: Експеримента:)нови [re: 4ycмивkи]  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано29.08.13 15:38



А, за билярда не си прав. Колко странични залагания съм правила





Тема Re: Експеримента:)нови [re: Някой който се шляе]  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано29.08.13 15:40



Внучето не е от мен, има си майка и баща.



Тема Re: нови [re: Lira Emerald]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано29.08.13 16:05






- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!

Редактирано от Amelia Pond на 29.08.13 16:06.



Тема Re: Експеримента:)нови [re: Някой който се шляе]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано29.08.13 16:15







Тема Re: :)нови [re: Amelia Pond]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано29.08.13 17:01



Аха, ясно. Не е лош материала. Благодаря:)


Добър аспект за обсъждане на схемата поставяш!

Понеже не съм от вчера в нета, вече активно 15г. на какво ли не съм се нагледала и наслушала, та тази статия определено наистина е полезна за начинаещите да знаят за какво се захващат. На мен лично ми идва малко в повече с прибавките относно християнството де

Да ти кажа за тия години никога не съм се изкушавала да заплащам с карта или каквото и да било за никакви екстри по нета. Дори съм против онлайн пазаруването с карти за каквото и да било-стоки и т.н. Особено в БГ. Ползвам базисните нива само. Та статията е добра за да предупреди хората да не им се връзват за плащания на премиуми и пр. простотии.

Навремето например дир.бг направиха една огромна грешка. Пощата им беше безплатна. Изведнъж около 2001г. май беше не знам какво им щукна, който иска поща в дира -платена. Че исрок ни даваха симпатягите:) Сори-закрих си я и останах само с абв-то. Много клиенти загубиха от тогава. После се осъзнаха, но кофти репутацията им остана относно мейла.

Та TWOO, ако си балък бая може да те завлече:) Така е!

Така например става и с безплатните сайтове, които можеш сам да си направиш. От 2003 до 2011 карах с един такъв относно услугите, които предлагам, но изведнъж получих известие, до 3 месеца еди каква си тарифа-иначе закриваме. Ми хубаво-зарязах ги безценниците:) Е, вярно направих си по-хубав-платен, вече яко си бях стъпила по бизнеса на краката, доволна съм.

Но за друго ново занимание, което имам преди 2-3 месеца си направих пак безплатен сайт, защото прецених, че засега нямам много инфо, за което да плащам за платен сайт и хостинг. Обаче гледам бая са се овълчили, ейййй не минаха и 4 месеца и ме заливат как от 1 октомври, ако не мина на незнам каква си тарифа сайта се ограничавал с последващо закриване до 6 месеца:)...ми ХУБУ/както казва Чусмивките/, докато ме закриете ще карам с вас, после майната ви Към други ще си направя друг безплатен:)) и така докато ме изгонят и от там:))...едно време държаха с години тия безплатните функции, ся са се видиотили и бързат, едвам 6 месеца изтрайват

Чудя се направо как за страниците Фейсбук още не са ни поискали пари

Та, за TWOO. Че е яко хард там-така е:) Обаче съм с държелива психика и ми е интересно що за народ щъка там, като как е организирана схемата, докъде могат да стигнат изцепките. Та хем ми е гадно в момента там, хем ми е интересно:)) Голям майтап днес, лепна ми се един дето е мъж на моя приятелка от един друг град, щото БГ си е голем'то село:)...и като го запитах, абе поздрави там еди кой си...любезно и учтиво ми се изнесе от профила и ме помоли да не споменавам на познатата ми, че е бил в тоя сайт...хаха;))...паднах

От друга страна пък аз предизвиках нарочно едно познанство с един италианец, на който му стана ясно, че мотивите ми не са празни приказки и сам, адекватно и в съзнание човекът ми предложи да си пишем във фейса на спокойствие по въпроса, който ме интересуваше, защото там нямало да стане. Всъщност аз и директно му казах защо съм се спряла на този контакт и ако може да ми помогне, ако не здраве да е. Та, ето ако попаднеш на точен човек всичко е ок.

Та наистина за някой настроен малко с предрасъдъци, там може да му се стори голямо меле:)), но аз започвам да откривам и стабилни неща. Само да не ми искат парЕ:))...хахаха

Факта, че сложих мои снимки с щерчо, поуспокои днес нещата и вече не съм на "вери хай" ниво...ся като сложа снимка и с двете направо ще откажа 2/3 от света да контактува с мен вероятно:)...накрая ще сложа и семейна снимка и със съпружето...и ще споделя тук какво е станало Но пък така отсяваш наистина нещата и потенциални контакти за едната свежа приказка, контакт и познанство.

Ето например 2 контакта от там, само от вчера станаха такива във фейса и стана ясно, че симпатията е взаимна, но на фейс ниво:) Въпросът е как ще се поставиш и докъде ще стигнеш:)

Понеже работата ми е такава, че ми трябват познанства, хора, контакти за мен подобни места са ок. Никога не знаеш къде, как и с кого ще се срещнеш и това ще е добре и за бизнесът ти например или за някакво начинание. Може 10 да те отхвърлят-един да те приеме и да се разберете е чудесно постижение:) Щото хората нЕма как да те знаят, ако не се обявиш-нали така:) Както и аз не знам кои са и изведнъж се оказва, че точно еди кой си е човекът, който съм търсела за нещо си:)

Та така гледам на нещата, отворена съм към всякакви мрежи стига да не ми слагат условия за плащания, тогава им казвам -чао:) Ето, това трябва да развиваме у себе си -чувството за мярка и във виртуала :)

Поувлякох се, сори...но темата е интересна, определено-поне за мен де:)
Благодаря, че се включи

Let your soul be your pilot:)

Тема Re: Експеримента:)нови [re: 4ycмивkи]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано29.08.13 17:09



Напротив-щом си влязъл значи те е провокирало нещо и търсиш твоят си стил и маниер за участие.
Че е по -хард, по-хард е:) Но всяко нещо си идва на мястото отсамосебе си , зависи как се поставиш:)

Щото нали не е изписано никъде, че това е място само за разврат и подмолни, прикрити поведения от зоната на здрача. Ето затова трябва да има и таквиз като нас там, които да сътворяват баланса във "всеобщата оргия"



А че разгонени мъжове бол, това ясно-природа...но като застане пред тях подходящата звероукротителка и нещат аси идват на място. Щото си има хораи за нагона им предполагам, има си и за адекватни въпроси и отговори.
За жените не знам как е:)...вие ще кажете...скачат ли ви дамите много много?

Let your soul be your pilot:)

Тема Re: Експеримента:)нови [re: вoлнa птицa]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано29.08.13 17:16



Обаче падам като ги гледам Адамовците, някои де, защото има и стилни изгледи-но те са до 20% максимум:)

Да им имам куража на някои, ма т'ва щото по нета де сигурно:))...предлага се та се предлага.

Поне да погледне, да види, да си припомни каква снимка си е сложил и пред кого се предлага в тоя си вид:))
Направо такова едно чуФство се събужда у мен да му помогна на човека , малко имиджмейкърство да му предложа-безплатно, от хуманна гледна точка та барем му потръгне занапред:)))...
Ма нЕма ме разбере...та затова ще си трая:))

Има, има полезности човек да попадне и на такова място:)

Интересна ми е и мъжката гледна точка и опит от там, ма дали някой ще се престраши да сподели

Let your soul be your pilot:)

Тема Re: Експеримента:)нови [re: вoлнa птицa]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано29.08.13 18:22



Аз не говоря за странични залагания, а да вземе щеката и да се почва.
То отстрани всички знаят ....и после да слагат снимки със щерки внучки, ако опре ребром :)
Много добре ме разбра

Ся друг е въпроса, че аз не се пускам, щото знам, че не ставам....всмисъл....се ми е през, за на нечия нещото си :)
Ние копулираме на интелектуално ниво


Уф - изпростявам покрай на Лира ИкспИримАнтиТИИИ.
Мн добре знае ко е там, ама откак написаха, че средната възраст започвала от 53 год и зе да куфее и тя...наново :))))

Редактирано от 4ycмивkи на 29.08.13 18:26.



Тема Re: Експеримента:)нови [re: 4ycмивkи]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано29.08.13 18:26



Ай ся, то ако на вас мъжете не ви изнася, че като искате и се предлагате на дамата, то трябва да сте наясно и с екстрите и, и евентуално какви отговорности ще носите, то това си е мъжов проблем:)



Щото то така най-лесно: искам я тук и сега, сама и да не мЪ занимава с нищо друго освен моите потребности, които ще споделя с нея, защото съм неотразим

Та Убу, вземаме щеката, ама към нея имаме и щекови аксесоари
Иначе за какво сте ни



Let your soul be your pilot:)

Тема Re: Обаче ги признах тия в сайта:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано29.08.13 18:34



Като не влизаш няколко часа и те ръчкат с мейли:)
Което си е пак труд и евалата им:)

Та, отварям си пощата и понеже от сутринта не влизах изпратили ми предложения за "подходящи " за мен. Останах приятно изненадана. Видяли значи, че съм се шматкала по Италията и ми пращат 6 предложения от тамошни, ама на засукани-поне така изглеждащи, пасват ми според снимките и статута, които аз съм сложила/изложила:)
А не някакви си там-миниатюрки и странно изглеждащи балкански фейсове



Нека темата се ползва като наръчник за "прохождащите" в играта и тези дето още не са се престрашили:)
Затова информирам изчерпателно:)/не съм им рекламен агент/

Абе професионално пипат, няма спор!

Let your soul be your pilot:)

Тема Re: Експеримента:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано29.08.13 19:31



Еми съвсем нормална реакция, ти друго ли очакваше?



science is about doubt

Тема Re: Експеримента:)нови [re: 4ycмивkи]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано29.08.13 19:46



Защото са умрели от скука



science is about doubt

Тема Re: Експеримента:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор echr ()
Публикувано29.08.13 21:45



сложила си снимка на дъщеря си за ескперимнт?!


Уау, туй българките верно за нищо не ставаме.



Тема Re: Експеримента:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано29.08.13 22:32



kwa dama bre:)
Дама е, дорде си е с гащите на гъзО :)
След това си личи коя е ДАМА.

Редактирано от 4ycмивkи на 29.08.13 22:34.



Тема Re: Обаче ги признах тия в сайта:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано29.08.13 22:45



Лира - спестявах ти го.
Ако грабна едно малко и взема да му говоря както иска -то ще хлътне.
Това експеримент ли е или да си начеша крастата, че осъртявам, но все още важа и мога си правя майтапи?



Тема Re: Експеримента:)нови [re: 4ycмивkи]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано29.08.13 22:58



Е, аз па за най-дама имам една, дето без гащи нямаше конкуренция никаква в световен мащаб!
На!



WALL·E

Тема Re: Експеримента:)нови [re: Haглeц]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано29.08.13 23:03



Не мой ма бийш :)

Всъщност можеш, май :)

Редактирано от 4ycмивkи на 29.08.13 23:13.



Тема Re: Експеримента:)нови [re: 4ycмивkи]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано29.08.13 23:11



Язе вече даже и не ева...

WALL·E


Тема Re: Експеримента:)нови [re: Haглeц]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано29.08.13 23:14



че то и аз
Я да играем белот и табла под асмата и да си пием виното и ракията.....то все ще се намери кой да сготви - ако я докараме дотам де.
Аман да се правим на маймуни....заради маймуни
ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от 4ycмивkи на 29.08.13 23:25.</EM></FONT></P>

Редактирано от 4ycмивkи на 29.08.13 23:25.



Тема Re: Експеримента:)нови [re: Haглeц]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано29.08.13 23:46



А кой е "Чуций"?





Тема Re: Експеримента:)нови [re: echr]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.08.13 08:47



Не е лично нейна снимка, а аз и тя в една изложбена зала, а и тя не се вижда толкова ясно:)
Какъв е проблема?


Лично аз нямам скрупули относно постването на каквито и да било нормални цензурни снимки. Все пак аз съм си ги сложила, не някой друг

В края на краищата, докато човек не си направи опитите и види като как стоят точно нещата, никога няма да достигне до заключенията.

Приеми, че някои са по-смели в директността си:) Комуто е полезен този опит нека го почерпи, ако не се чувства готов за подобни действия.

Let your soul be your pilot:)

Редактирано от Lira Emerald на 30.08.13 09:35.



Тема Re: Обаче ги признах тия в сайта:)нови [re: 4ycмивkи]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.08.13 08:57



Виж сега, не казвам, че пробата или експеримента включва да въвеждам в емоционална заблуда заинтересованите. Това не.
По-скоро просто наблюдавам.
Направи ми и друго впечатление. Ясно съм отбелязала интересуваща ме възрастова група-50-60г. Обаче наблюдавам наплив от възрастова граница 25-35г. с подчертан заинтересован акцент и подканване за размисъл да го кажем:)

Истината е, че на никой не отговарям, освен на мъжът-жененият, който разпознах и просто му написах д апрати поздрави на еди кой си

..културно разменихме реплики колко е малък света и това е:)

п.с. Ако ти е интересно дали съпругът ми знае за регистрацията ми там, знае. И на него му е интересно като как функционира сайта и за какво става дума. Пък де да знае човек, ако се наложи един ден, човек трябва да е подготвен
Но определено погледът, който имам с години по тия въпроси, както и емпиричният опит ме кара да имам вече идеи за споделяния на друго ниво-книга да речем:)

Let your soul be your pilot:)

Тема Re: Експеримента:)нови [re: ya2011]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.08.13 09:06



Абе да ти кажа понякога и аз съм наивна като всички останали:)
Докато не се уверя обаче лично в това не мирясвам:)

По-добре да го направя аз, защото не съм в подобна ситуация на търсене и необходимост от споделяне и надежди за обвързване и после да го споделя, отколкото някой който е в епицентъра на ситуация и таящ надежди. Защото тогава човек е много уязвим и лесно се разочарова.
При всички положения съветът/непоисканият:))/ би ми бил да се обявяват нещата такива каквито са, колкото и човек да се опитва да прикрие някои неща, да нагоди ситуациите така, че да постигне по-бърз "успех" . Така шансът за истинският успех е по-голям, а разочарованията по-малко. Знам, че звуча банално, но простата истина се препотвърждава!

Фактите трябва да се приемат такива-каквито са!

...колкото и добре теоретично да звучи това и толкова трудно на практика! Но е постижимо като действие и начин на поведение, бавно, но е не е невъзможно и правилният човек ще го оцени.

Let your soul be your pilot:)

Тема Re: Експеримента:)нови [re: echr]  
Автор echr ()
Публикувано30.08.13 09:36



Ти, че си женена, мъжът ти те храни, пък ти се чудиш къде да се завреш и си правиш уж експерименти в подобни сайтове, това е интелектуален курвалък, да го наречем с най-меки думи. Ама да сложиш снимка на детето си там, да го гледат ония маниаци, за да разбереш по-ебаема ли си с дете или не, това не знам каква смесица от гнусотия е, ама ми се доповръща.

Ако мъжът ти не те пребие, не те изхвърли от къщи и не ти вземе детето, като разбере какви ги вършиш, и той е като тебе
.

???

Редактирано от anbra на 30.08.13 11:42.



Тема Re: Експеримента:)нови [re: echr]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.08.13 09:42



Малко по-културно така да се изказваш или не ти се отдава? Разбирам те



Свободна си да имаш каквото искаш мнение, уважавам

Let your soul be your pilot:)

Тема Re: Последен деннови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.08.13 10:01



Днес е последният ми трети ден от експеримента в TWOO

Махнах всички снимки и оставям само една-не с моя снимка, а снимка на цвете.

Ще са ми интересни реакциите при това положение.

Утре закривам профила и ще обобщя размислите от наблюденията си



Let your soul be your pilot:)

Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: Haглeц]  
Автор Чудеси (познат)
Публикувано30.08.13 11:44



Мухахаха!





Тема Re: предсрочно заключение:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.08.13 11:54



Събитията се развиха по-бързо, отколкото очаквах.
След като сложих снимката на цветето и махнах всички останали мои снимки, до половин час някъде имах писмо от модератор на сайта, че не може да поствам такава неопределена снимка-само лична трябва да е за профилът.
Иначе останали снимки, които се качват има опция /скрити/, така, че не се виждат от всички, а само от тези, на които желаете да ги покажете.

Реших да си анулирам регистрацията. Нямаше смисъл повече, защото профилът ти е под модераторска възбрана, докато коригираш нещата. Става много лесно и бързо. Има секция за въпроси и като отвориш там на въпросът-Как да си зануля регистрацията много ясно е показано. Направих го за по-малко от 2 минути.

Мнението ми за този сайт е мн. положително. Всичко е обяснено, контролира се, интересен е.

Ако си свободен има много възможности да поопознаеш много и различни хора и съответно те теб и това е чудесно. Има богат избор! Иска се само постоянство и късмет да намериш точният човек, ако си сериозен. И най-вече да си позитивно настроен и да не се подава човек на разни настроения - еле па реваншистки:)

. Да се има предвид, че и за авантюри си има хора и ако някой търси това-има го!:)

Ако си женен/омъжена респективно се оказва, че има бая народ в същото положение и краткият ми престой там доказа, че повечето такива искат контакт за разговор например, просто някакво общуване, споделяне. Доказателство е и интересът проявен от хора далеч от града, който съм отбелязала. Както и бележките им, просто за интернет общуване с визия, която им допада. Сега, някои може да имат и някакви желания за друг вид нет-общения, но не задълбочих изследването толкова нашироко.

Факт е, че поведението на абонатите е културно. Спазва се необходимата етика. Това е добре. Не се чувстваш настървен и да те обхване емоция за нанесена ти обида или заяждане:)
На абонатите, които категорично давах отговор-НЕ! /има си такъв бутон/, 2 от тях просто благодариха и пожелаха успех! Не е имало някакви непочтени изказвания относно отхвърлянето.

За да има човек по-активни посещения и контакти е необходимо да си включен-ОН:) Когато си ОФФ се наблюдава спад в прегледа на профила или липса на такъв изобщо.

Има и чат и това много улеснява нещата.
Към профилите има изключително разширен опознавателен тест, който прегледан от заинтересованите прави първото сито кой с кого и дали да се свързва!

Абе пипнат е сайта!
Останах доволна от организацията.

Препоръчвам го на всеки, чувстващ нужда от общение и разсейване някакво.
Пък дайБоже всеки да намери това, което търси:)
Иска се постоянство и положителна нагласа, разбира се:)
С кисело поведение и наопаки-няма да стане

п.с. Понеже видях реакциите горе-долу от мъже към дамски профил сега ми е интересно обратното. Как се реагир акъм мъжки профил?:))...ако ми дойде музата ще спретна и едно 3-дневно изследване/експеримент,но ако има някой , който бисподелил като как е,барем да не се хабя
С една дума питам...жените облитат ли настървено Адамовците?

Let your soul be your pilot:)

Редактирано от Lira Emerald на 30.08.13 11:56.



Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано30.08.13 12:32



Aj джаснах се.
Ама на тоя комп имам снимки само с дечко, та :)
Ама ще го разгледам



Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: 4ycмивkи]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.08.13 12:41



Не слагай видими снимки с дечко. Аз рискувах само за известен период защото нали правих проучване и видях, че интересът поспадна:) Но все пак аз се бях отбелязала като "омъжена". Останах обаче приятно изненадана въпреки снимката с дечка, че имаше бележки-2бр. за покана за чат. Не се възползвах де:) Даже ми стана сякаш съвестно за поканилите ме:)

А ако сложиш, то има опция-"скрити" и можеш да ги покажеш само ако се завърже сериозен опознавателен разговор.

Значи, ако искаш задай например опция от коя държава и град конкретно търсиш.

Let your soul be your pilot:)


Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано30.08.13 12:51



Е нямам други.
Пък и получих съобщение, че уж била редактирана, ама не е
Ама нищо не му схващам на туй чудо.
Има там горе някакъв ЧАТ.
Светва ми +1 и кат го отворя само ми пише, че няква била в настроение за чат!!!!!!!!
Не виждам ни де има съобщения ни гявол.
То ша са трия де, ама....
Малееееееееееееееееееее, уплаши ми се окото.
Има и хубавки, аама повечето....брррррррррррр



Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: 4ycмивkи]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.08.13 13:00



Първо си изгради профила. Колкото си по откровен с данните си по-добре.

Има различни секции, където да дадеш отговори от рода: хобита,занимания, любим цвят, храна и т.н. /пиша общо де:)/

Сайтът предоставя възможност да ти е поднесено всичко на български или на какъвто език ти се ще:)

Най-отгоре виждаш/по памет вече пиша, защото го закрих/ има там написано-профил, чат и незнам какво си още.
В мейла , който си дал всяко преглеждане на профила ти и покана за чат е отбелязано-пращат ти известие и като се логнеш с бутона дето е в известието, автоматично си в профила си:)
Отстрани на страницата на профила ти виждаш колко и кои хора са го гледали, кои са те харесали, ако ти харесаш някой също се отбелязва, показва ти кои от хората, които са те харесали евентуално са ти пратили и бележка за контакт/харесване-разбирай демек както във фейса има опция за лайк на снимката ти:)/
Ако не харесваш някой дето теб е харесал, натискаш опция "НО" и случаят е приключил:)/и без сантимент, че забърсваш някой/я моля

/...напротив, тов амного улеснява нещата, както и не се обезкуражавай, ако получиш откази. Това е играта:)

Разгледай го внимателно и като се побъзикаш с различните опции да ги поразучиш ще се ориентираш бързо:)

Let your soul be your pilot:)

Редактирано от Lira Emerald на 30.08.13 13:02.



Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано30.08.13 13:03



e to tuj go widqh
ama чата им не ми стана ясен.
Навсякъде като ти светне на чата +1-2-3, значи някой ти пише.
Пък тука само пише, че някоя си и било ккеф дса чати :)
Както и да е
Аз така или иначе не си падам по сайтове, а и не обичам ми виси снимката
Ама викам, ай да видя.
Ааааа, друго нещо видях:)

Абе тез жени ко им става, че кат луди се снимата с ръцете на кръста :)
Тя отся ми застанала на Ф , та ...:)

Има ги и работещите моми.....с циците напреде и "моля да не ми пишат хлапаци" :)))))
Бях ги позабравил тея сайтове :)
Едно 7-8 години не съм влизал сигур

Редактирано от 4ycмивkи на 30.08.13 13:05.



Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: 4ycмивkи]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.08.13 13:09



еее, женски профили не гледах:))
Но наистина снимка с ръце накръста не е препоръчителен вариант:) езика на тялото-мдааа



това зеленичкото като лампичка дето свети означава , че е он-лайн за чат /това означава, че и си преглеждал профилът и/ и ако искаш я заговори...или чакай да видим дали някоя ще те заговори, ако си и харесал и отбелязал"харесвам" на снимкатаи...това е вид покана за чат

Добре де, айде жертвай се заради мен и експеримента да видим как реагират жените..та да несе налага да се преправям на мъж/не ми допада много тоя вариант!!!/...щото ако го направя ще съм най-харесвания да знаеш, ама няма смисъл...хахаха

Let your soul be your pilot:)

Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано30.08.13 13:12



аааа, демек тррябва я харесам, че да я поканя за чат...
явно са ме лайкнали, па аз по едно Привет им рекох.
Трябва и аз ли да ги хареса,м?:)
Почвам харесвам наред ся :)
Тъкмо едното курве е на линия и може да видя как са тарифите тея дни





Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: 4ycмивkи]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.08.13 13:17



Ако тя те е харесала, харесай я само ако наистина ти харесва, ако не просто си поговори с нея и без да я "харесваш" с лайк на снимката и:)

И що за израз и квалификаци з анепознати даваш

...не одобрявам

Ти намери ли си подходяща снимка в края на краищата за профила?;)))

Let your soul be your pilot:)

Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано30.08.13 13:20



да бе хукнах. Казах ти че на тоя комп нямам само моя.
То на кой ли имам де :)
Пука ми.
То съм са регнал и кат 33 годише и ся не мога на 36 да го оправя :)
Бе карай



Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: 4ycмивkи]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.08.13 13:24



То си е упоменато, че възрастта можеш само един път да поправяш:)

Иначе виждаш ли...ти тръгваш предубеден и с лъжа дори...ми не става така. Казвам го с добро чувство.

...ти си знаеш. Забавлявай се, ако ти е интересно!
Успех:)

Let your soul be your pilot:)

Тема Re: Експеримента:)нови [re: chavdar4e]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано30.08.13 13:24



Моят малък психотрилър.

WALL·E


Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано30.08.13 13:31



turih si saмо с мене - айде.
Ква лъжа бе - няма си раздавам датата на раждане напред и назад :)



Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: 4ycмивkи]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано30.08.13 13:33



да бе ясно...ма поне -около/+/- месец да кажем, или поне в рамките на зодията:)



ай стига сме си писали щуротии:))...пълнолетен си, ще се справиш

Let your soul be your pilot:)

Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано01.09.13 12:55



Лиро, ама голяма досада туй.
Всъщност щото на мен не ми се отговаря на досадности .

Редактирано от 4ycмивkи на 01.09.13 12:58.



Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: 4ycмивkи]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано01.09.13 14:47



Ееее, то всяко нещо си иска постоянство и внимание...ако се отнася човек сериозно към потенциална възможност и го влече:)
Иначе няма смисъл



Let your soul be your pilot:)

Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано01.09.13 15:07



Е да видя де - нали го фалиш.
Ама то:

-Разкажи ми повече за животта си
-Кво си търсиш тука
-Значи ли това, че ти е добре сам и не ти трябва човек до тебе
и т.н.

Чак ми се додрайфа/.
Ама арно де.
Както си ги спомням нещата, отпрди 7-8 години - същия курник.



Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано01.09.13 15:09



Бях в Елмаз но не си харесах никой.





Тема Re: Експеримента:)нови [re: ya2011]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.09.13 20:41



Що нормална? Детеимането срамна болест ли е?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.09.13 21:50



Е, чак пък страшно... Добре организиран сайт за запознанства, маскиран под някакво наименование от рода на "социална мрежа". Като се регистрирах там, установих, че и половината ми познати, включително женени, имат регистрации.

Разбира се, че има контакти, но въпросът е какви са контактите. На мен така и не ми станаха интересни. Явно съм се повредила нещо. Накратко, махнах си регистрацията, за да не мъча хората и те да не мъчат мен.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: 4ycмивkи]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.09.13 21:56



Е, интересуват се жените. Що да си губят времето с всеки, който е влязъл да се забавлява, ако си търсят сериозна връзка?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Взех, че се заврях в TWOO:))))нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор kiki_monik (nevidimka )
Публикувано02.09.13 12:43



Аха и аз така от заблуда си бях направила там регистрация. Също си мислех, че е нещо като файса. Да ама не ...
Изтрих си профила, просо нЕмам нужда от сайт за запознанства ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.