Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:57 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема На какво сте способни....нови  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано22.08.13 15:05



На какво сте способни в "битката" за сърцето и ......портфейла на един мъж? Повод да пусна темата е конкретен случай на любовен триъгълник.



Тема Re: На какво сте способни....нови [re: вoлнa птицa]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано22.08.13 15:32



Те тия работи ако ставаха с битки...

"Трофеят" нали има собствена воля.

Иначе на кво съм способна - например да си направя пластична операция за разкрасяване, предполагам. Например.

В твоя конкретен триъгълник на какво бяха способни ъглите и какъв е резултатът?

Редактирано от MupaM на 22.08.13 15:37.



Тема цели интриги в три действиянови [re: вoлнa птицa]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано22.08.13 17:01



са се заплитали - виртуални, реални, сякакви - само и само един мъж да разбере коя жена трябва да предпочита!

Виждали сме всякакви битки!

Аз лично не се боря и не настоявам за нищо - ако един мъж не може да види в мен жената за него - това не е мой проблем! Някак, под достойнството ми е да ходя да се бутам някъде... дори да ми се троши сърцето!



Тема Re: На какво сте способни....нови [re: MupaM]  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано22.08.13 17:16



Трофеят "тъче на два стана", удобно му е и няма угризения. Едната дама я устройва финансово положението. Третия най-остър ъгъл е силно емоционална, отмъстителна и т.н. Сътворени са куп мръсотии във виртуалното пространство срещу съперницата и дъщеря й - пускане на секс обяви и др. Знае се кой го прави, но не може да се докаже от компетентните органи. Замесени са институции и странични хора. Абе пълна лудост. Историята продължава две години и не се вижда края.



Тема Re: На какво сте способни....нови [re: MupaM]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано22.08.13 17:31



Ако ще си прайш тунинг, то по-добре зе закърпи долу, та да го отпразнуваме по цигански - с кървав чаршаф.



WALL·E

Тема Re: На какво сте способни....нови [re: вoлнa птицa]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано22.08.13 17:36



Битки за портфейли не съм водила и не смятам да водя, защото целта не си струва. Битка за сърцето няма смисъл да се води. Там нещата или стават, или не. Пропуснала си битката за х.я. Там пък няма защо да се води битка, докато капацитета стига, за да покрие нуждите ти.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: На какво сте способни....нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано22.08.13 18:05



Двете кокошки да се бият за петела, но защо намесва и дъщерята. Това е най-гадното в случая. Момичето се омаскарява тотално.



Тема Re: На какво сте способни....нови [re: вoлнa птицa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано22.08.13 21:59



Всъщност едната от дамите съпруга ли е на въпросният?...тази с детето имам предвид.

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: На какво сте способни....нови [re: Lira Emerald]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано22.08.13 22:04



Не е ли по-редно съпругата да плюе любовницата с детето

WALL·E


Тема Re: На какво сте способни.... [re: вoлнa птицa]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано22.08.13 22:07



Битки не водя, то сърцето си знае... ако е завоювано против волята си, тя работата е ясна. Рано или късно ще се скъса.... и защо после да си създаваме излишни неприятности.... особено пък за сърцето на някого - ами то си знае, какво ще се лъжем, да не сме на по 15 г, или си падаме по латино-сериалите






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.