Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: ?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.08.13 16:16



Е, значи ти спокойно можеш да смениш караула. Обаче тези, дето сме в критичната (да не се бърка с критическата) възраст между 40 и 50 не сме така очаровани от ситуацията.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: всъщностнови [re: Lira Emerald]  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано23.08.13 19:19



Най-лошото е, че и нас ни намесват. Жената си гледа много добре дъщерята. Виновната трябва да бъде наказана. Това е най-важното.



Тема Re: На какво сте способни....нови [re: Beщицaтa]  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано23.08.13 19:21



В разговора с него той заявява лежерно "ох, мен ме ползват за спонсор". Него го изключвам от историята. Така намерил, така действа. Плаща си за гяволука.



Тема Re: На какво сте способни....нови [re: вoлнa птицa]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано23.08.13 20:04



За брак не съм се борила, ама по хуйове ми се е случвало да тичам и знам, че съм способна на много жертви, които са свързани обаче лично с мен, а не насочени срещу други. Дори не мога си представя ако става дума за женене кво ще бъде.
Ама със сигурност знам, че няма шанс да се боря за сърцето на мъж, който тъче на 2 стана - моментално го изключвам от списъка и забравям за него.
А ако става дума за домогване само до хуй, със сигурност няма нито да го настройвам срещу другата (другите), нито на тях ще правя мизерии.
Просто ще дам всичко от себе си да ме пожелава колкото може по-често. Иначе нямам абс нищо против съперничките ми също да си го ползват със здраве когато не съм преритала за него разбира се.
И това важи ако не съм женена.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: На какво сте способни....нови [re: OldWitch]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано23.08.13 20:24



Хубав подпис ... след мнението

WALL·E


Тема Re: На какво сте способни....нови [re: вoлнa птицa]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано23.08.13 21:43



Почти на нищо. Веднъж вдигнах скандал на 22 на "съперницата". Беше смешно като го анализирах след време. После вдигнах скандал на 33, ама много скромен. Пак беше смешно. На 44 не мисля, че бих



Инак на мъжа е нормално да "мелиш", ако си в тъча - все пак никой не се гаджосва, щото е алтруистично настроен. Но чак на другата да се обясняваш или да отмъстяваш - айде няма нужда



Тема Re: ?нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор echr ()
Публикувано24.08.13 00:27



така е, а клубът на свестни, сингъл и търсещи жени е мнооого голям. Тъй е у нас, тъй е и в чужбинско. Нещата очевидно рязко се променят към зле за жените след една възраст. Що не ни предупреждават за тия опасности да му се невиди?



Тема Re: ?нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор echr ()
Публикувано24.08.13 00:30



Лъжи, бе будала

. Аз например, откак навърших 38 не остарявам вече



Тема Re: ?нови [re: echr]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано24.08.13 01:58



така е, а клубът на свестни, сингъл и търсещи жени е мнооого голям

сингъл и търсещи - да... свестните са малко.





Тема Re: На какво сте способни....нови [re: Haглeц]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано24.08.13 11:12



Ако ще си прайш тунинг, то по-добре зе закърпи долу

Дивак!
земи се зАсрами
т`ва са девичи въпроси от фундаментално естиство
к`во ти разбира дивашката природа от тънка женска помисъл?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.