Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: ?нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано23.08.13 10:50



Абе нещо дефицит на мъже ли има напоследък, та такива епични сцени за бай ...мхмхм:))...сори, излязла съм напоследък от играта, затова питам. Сякаш допреди 15г. повечко беше предлагането



Не приемай лично въпроса, само се закачам към теб...щото каквото и да е, трябва да следя борсата, нищо се не знай

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: ?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано23.08.13 11:13



Явно има две противоположни тенденции в предлагането към тая възрастова зона.
Преди е имало голямо предлагане на млади, наивни мъже и голямо бърчене на нос от страна на секви утрепани патки.
Ся-й обратното явно - голямо предлагане, ама не на млади, ами на сдухани изперканячки и съответно а се задзяпа некой тъпак, а са се издрале за него..., щот нормалните си пазаруват от ония предишните, от началната възрастова група...



WALL·E

Тема Re: ?нови [re: Haглeц]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано23.08.13 11:39



В темата на Волна птица не става въпрос за "възрастови зони", а за принципни работи по явен дефицит



Явно случката е между сравнително млади жени в хормонален напън/водещ до изперкване явно/...до 35г. и видна липса на подходящи male обекти:)
Знам ли, но така предполагам:)

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: ?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.08.13 11:55



Ако ти стиска, зарежи твоя и ще разбереш.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: ?нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано23.08.13 12:10



Ама на нея явно и стиска, демек таман му е и не и се ще...

WALL·E


Тема Re: ?нови [re: Haглeц]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.08.13 12:18



Да, бе. Аз, щото имам известен опит напоследък... Свободни идиоти има, колкото искаш. Също има и свестни мъже в подходяща възраст, но кой знае защо жените им не са ги зарязали. Има и един малък процент свестни и свободни, но те пък кой знае защо се заглеждат по възрастовата категория 20-30. Разбира се човек не спира да се надява, че може да има някое малко изключение точно като за него, ама докато чака да го срещне...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: ?нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано23.08.13 12:23



Ееее, сега по-горе що се заяждаш с кака си?:))

/аз съм преизпълнила плана дето се казва:)/

Това е отговорът, който исках да прочета, дето си дала към Наглеца.
Човек, независимо в какъв момент от живота си се намира не е лошо да се информира като как са нещата. Нищо се не знае:)

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: ?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.08.13 12:28



Закачам се, бе, не се заяждам.

До 40 някак е по-лесно, обаче поне в България, мъжете като чуят само, че си над 40, те възприемат като жив труп. Ама няма значение, че си в пет пъти по-добра форма от тях самите, няма значение как изглеждаш, как се чувстваш. Само 60-годишните смятат, че си подходяща за тях. Е, да, ама пък за какво ми е някой, дето я го вдигне веднъж на три месеца, я не. Той нека си е добър, интелигентен и т.н., ще си поговорим, но после...

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: ?нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано23.08.13 12:56



Това обаче на мен ми харесва. Преситена от мъже и хормони в тоз живот, тия 60 годишните са ми супер вече:)...обаче не трябва да е без доходи:))...ще си гледам хобитата, той ще ми се радва, ще си пътуваме и ще си водим разговори и въобще щом за компания е идеален-по-добре от това здраве му кажи:)

...ако е и иностранец /що не и от Израел/...направо си е печалба от тотото

п.с. дрънкаме си само, не се впечатлявай особено

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: ?нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано23.08.13 13:47



Той казва същото - твоите "свестни и свободни" са неговите "нормални", дето е нормално да пазаруват от групата 20-30.


Къде е Реконструктора, да му се не види, да ви ги обясни нещата?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.