Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: На какво сте способни....нови [re: вoлнa птицa]  
Автор crystalkyle (ентусиаст)
Публикувано22.08.13 23:46



Както казват, никога не казвай никога, така че да не се заричам какво бих или не бих направила на 40-50 и по-нататък. Но, принципно...
Как би била засегната дъщеричката-принцеска или майка и изобщо не е проблем на острия ъгъл. Да е мислел трофеят. Острият ъгъл ама изобщо не е отговорен, нито пък трябва да мисли за позицията на който и да е друг, било то дете, внуче, куче, стринка съседка епитом на общественото мнение и пр. Острият ъгъл има право да действа единствено в собствен интерес, какъвто и да е той, особено ако поради каквато и да е причина се чувства пренебрегнат или онеправдан. Живот, кво да правиш.
В резюме, аматьорите да не се хващат на игри за сериозни играчи; освен пари, трябва и акъл. Или много пари.


P.S. Мъж в тази ситуация е най-обикновен мухльо; нищо не може да му помогне.

Редактирано от crystalkyle на 22.08.13 23:55.



Тема Re: На какво сте способни....нови [re: crystalkyle]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано23.08.13 08:18



Не е проблем на острия ъгъл как се чувства жената с детето заради нейната - на ъгъла, де - връзка с мъжа, обаче пускането на обяви като описаните си е непочтен номер, на каквито никой няма... хм... право, и определено е или трябва да стане проблем на този, който пуска обявите.

Редактирано от MupaM на 23.08.13 08:20.



Тема Re: На какво сте способни....нови [re: MupaM]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано23.08.13 08:46



Мира, нещо не те разбрах. За какви обяви става дума?

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: всъщностнови [re: вoлнa птицa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано23.08.13 08:48



Желателно е жената с детенцето, което е обект явно на нападки да се оттегли от битката в името на детето!
Иначе май ще трябва ВИЕ като институция да се намесите да предупредите тая майка, която излага детето на опасности относно нарушаване на психическото му спокойствие./визирам службата ти/

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: На какво сте способни....нови [re: вoлнa птицa]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано23.08.13 09:30



Не познавам жена, готова на какво ли не за някой мъж в живота си. Но все слушам разкази за такива. Тези жени реални ли са или само приказни герои.

Това е малко по-друг сюжет, на същата приказка:

"Първата съпруга: Втората жена на бившия е комерсиална кучка, готова е на всичко за пари.

Втората съпруга: Бившата на мъжа ми е страхотна кучка, живее си живота, а той и дава пари, винаги, когато му приплаче, че и детето гледаме когато се наложи."





Тема Re: На какво сте способни....нови [re: Lira Emerald]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано23.08.13 09:41



Волна птица: "Сътворени са куп мръсотии във виртуалното пространство срещу съперницата и дъщеря й - пускане на секс обяви и др."



Тема Re: На какво сте способни....нови [re: MupaM]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано23.08.13 09:44



а, да...разбрах. Мерси:)

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: На какво сте способни....нови [re: Beщицaтa]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.08.13 10:03



Абе, според мен има един момент, в който в безсилието си на човек му идва да направи какви ли не гадости, за да срази съперника. Просто при що годе разумните хора този момент отминава бързо и мислите остават нереализирани. Обаче си има и луди жени и мъже. От тях може да очакваш всичко.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: На какво сте способни....нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано23.08.13 10:13



Ок, едната жена луда и мъсти на другата - тя жертва. А мъжът? Неговата роля на трофей ли е?

Оф, то какво ли не се случва. Ама аз си се чудя и търся поуките.





Тема Re: На какво сте способни....нови [re: Beщицaтa]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.08.13 10:36



Мъжът е нещо, което всяка от тях е преценила, че трудно ще намери отново. Дали дава пари, дали внимание, дали уй... Ако коя да е от двете имаше възможност да намери идентичен мъж, нямаше да го търпи и пет дни.
Аз това щях да дописвам вчера, ама ме домързя. Според мен, ако толкова искаш да задържиш мъжа, трябва да насочиш енергията си към него, а не към съперницата. Той трябва да получава всичкото внимание и нежност, на което си способна и само понякога да му се напомня, че ситуацията не е чак толкова приятна за теб, та може би не би било лошо да я промени. Така поне си мисля. Щото ако аз съм един мъж и от едната страна получавам само скандали, а от другата разбиране, любов и т.н., естествено ще отида, където ми е по-приятно.

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.