Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:36 26.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: "На изток от рая"нови [re: 2biri]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано05.08.13 21:51



Понеже сме в темата на Лирка, нека са пилотите



За мен по-важното е, точно както Лира писа, да е в унисон с моите чувства и виждания, тоест аз да съм настроена на тази вълна...



Тема Re: "На изток от рая"нови [re: chavdar4e]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано05.08.13 21:51



а аз съм толкова скучно моногамна... към парфюмите даже...
чак на себе си доскучах





Тема Re: "На изток от рая"нови [re: тpънчeтo]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано05.08.13 22:06



Еее, айде ся, нима не си изневеряла с чиклит и фантастика?

Както и с някое "Чарли" (ма хубаво миришеше, мамка му)
Не е нужно винаги да се държи на високата класа, разнообразието в тоя живот държи некои хора живи, други си искат постоянното и досадното.

П.П. Признавам си, не обичам парфюми, предпочитам сапун, вода, хубав шампоан и прах за пране... Но има моменти!

П.П. 1. Същото е с книгите, любовите, гаджтетата



Тема Re: "На изток от рая"нови [re: chavdar4e]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано05.08.13 22:29



е, да изневерявам с фантастика... ти пък... аз на фантастиката изневерих всъщност:)
аз се къпя с шампоан

най-нежен за тялото препарат е и хубаво миришещ при това. моят.
абе накъде забихме...
ти имаш маниера да се опитваш да убеждаваш хората, че твоето разбиране за живота, разнообразието, класата са най-правилните и това ме предизвиква да се опитам да ти попротивореча малко.
не се сърди.
хубаво е да държиш на разбиранията си. приветствам:)



Тема Re: "На изток от рая"нови [re: тpънчeтo]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано05.08.13 22:41



Хахахаха, забавно!
Не, никого не убеждавам, дори не си и помислям, това си моят живот, моят начин на мислене, само споделям, без натиск и желание да бъде харесано/да бъда харесана, но явно много ме бива да работя в център за работа с трудни деца



П.П. Темата на Лир ми хареса, някак ме довлече.... От там почнаха асоциациите, обичам разговорът да се рее на различни смислови плоскости

П.П. 1. И безкрайно уважавам чуждите виждания за живота като такъв. И за литературата, ъф коурс.



Тема Re: "На изток от рая"нови [re: chavdar4e]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано05.08.13 22:56



не се стърпя да клъцнеш - точно това ти казвах - ти си най-, а ние сме трудни деца


не ми се спори
аз те харесвам понякога много и знаех, че дори един лек намек, че някой нещо не възхвалява у теб ще те възпламени. та нали и аз съм същата по характер. но доста по-скучна:)

chavdar4e, степени по-нисша съм от теб във възпитанието, средата, обучението, начинът на мислене ми е доста ограничен, не мога да се справя с отглеждането на 3 деца сама толкова добре, не знам много езици, не живея в центъра на столицата по наследство... споко.
ти си отличничката.
аз съм лузър.

не ми се ядосвай. и аз имам своите лоши моменти, които стават достояние на всички, за което съжалявам.
но клубът е за всички, нали



Тема Re: "На изток от рая"нови [re: тpънчeтo]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано05.08.13 23:08



Пак ме гоните, ОК



Жалко, хубава тема

П.П. Един мой приятел ми даде наклон в живота, казвайки, че скромността е добродетел само за хората, които няма с какво други да се похвалят. Оттичам си пак в канала....

П.П. 1. Не обещавам, че няма да отговоря на Лира и 2-те бири, ако се решат да пишат на такъв нарцис като мен

П.П. 2. Хора, трупайте самочувствие!!!



Тема Re: "На изток от рая"нови [re: chavdar4e]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано05.08.13 23:40



дамусеневиди кого пък мога да гоня аз, дето съм скучна, невзрачна и невидима както казах???



забравих, че си като мен и ще се обидиш и ще млъкнеш
извинявай, както казах, имам си лошите моменти, гнева и лошите ми думи все се оказва, че не са насочени в правилната посока
да си посипя главата с пепел ли искаш, да спра да пиша изобщо?
какво искаш, кажи!
признах си, че съм низша, друго какво да призная?
но внимавай какво си поискваш все пак

няма да ми отговориш, защото не съм избрана, скромна съм и без самочувствие, знам

както казах, аз съм лузър, не ми обръщай внимание
явно и на теб тази вечер ти е липсвало внимание, желано от теб. на мен също. и се изядохме.

съжалявам
аз ще спра да пиша, ти си пиши, колоритна си
моето отсъствие няма да се забележи:)



Тема Re: "На изток от рая"нови [re: тpънчeтo]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано05.08.13 23:47



Благодаря, да, колоритна съм, с много трудни уроци го разбрах.
Също така научих, че много харесвам скучните хора, защото те са истинските.
Научих и друго: Когато си цветен папагал, който много говори, привличаш твърде много енергии. Всякакви. По-добре да си сива мишка, подходяща за храна, но пазеща се от папагали



П.П. И не се подценявай, аз си те харесвам още от предишния клуб, т.е. отличничката е запомнила лузъра, т.е. той не е чак такъв лузър

П.П. 2. Бях забравила какви чудесни словесни тенис-партии може да има



Тема Re: "На изток от рая"нови [re: Lira Emerald]  
Автор princesse_azur (sans pretention)
Публикувано05.08.13 23:57



Купих си няколко, обичам да чета няколко книги паралелно, и от това, което прочетох до сега мога да ти кажа, че ми харесва.
Дори си записвам пасажи, които са ме впечатлили. Благодаря ти от сърце за ентусиазма.
Радвам ти се как се забавляваш и уплътняваш времето си, и същевременно си добра съпруга и любеща майка.
Създаваш си един свят, около теб, много специален. И който иска да те следва...

ти си водача.
Ах тези красиви пеперуди...благодаря ти, напомнят ми годините, когато тичах по тях. Тук няма...може и да има , но не са същите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.