Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Малко шопинг -неща, който да разсеятнови  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано25.07.13 13:20



Мислите за развода. Предварително се извинявам, ако не е етично да пускам две теми за кратко време, но реших да отделя тази, надявам се да няма проблем.

Така или иначе не можах да спя тази нощ и реших да се помотая и да си купя разни неща, дето съм искал да имам , но по ред причини в семейния си живот не можеше.
Т ето какво си купих
1.Дънки и фланелки -фешън- преди брака винаги съм си се старал да си бъда готин, няякак си ми придава хубаво усещане за деня. Да си готин е обширно понятие,но съм си купил неща в които аз все си се харесвам.

2. Карта за фитнеса до нас-нямам проблем с килограми-качване или сваляне, но ще се пораздвижа,а и знам това-онова, бил съм спортист, пък и нови хора.не ми се слушат хленченията на старите такива и изпълнените им със съжаление погледи.

3. Винаги съм искал да имам куче- бившата беше алергична и нямаше как , но сега ми дойде времето, пък и така съвсем няма да се бавърта из къщата.Взех мини йорки:



4.Решил съм да си купя хубав огледално рефлексен апарат и обективи-обичам да снимам , но не разбирам и това ще почака , докато попрочета какво точно ми трябва.

Та така. разходих се, пораздвижиш си и си взех готини нещица.



П.П: приемам съвети от по-вещите за огледално рефлексен апарат.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от deepsilver на 25.07.13 13:21.</EM></FONT></P>

Редактирано от deepsilver на 25.07.13 13:31.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано25.07.13 13:26



ахаха, как ме изкефи


и аз така - запълвам си времето с много неща, които по ред причини преди не можех.
не че не ми се иска да ги правя с човек до мен, но и така бива.
но той пък от друга страна нямаше да ми оставя толкова много свободно време за занимания - не може да ми се угоди, знам:)



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: тpънчeтo]  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано25.07.13 13:29





Какво си взе ти?

(не знам мъж или жена си-не ви познавам още, а с тези никове е трудно, питам за да избягвам да се обръщам към теб и другите в мъжки род примерно, пък отсрещ да е жена)



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано25.07.13 13:44



Сигурен ли си, че си разведен? Сигурен ли си, че не си жена?



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано25.07.13 13:45



Хубаво си направил, особено приветствам последната ти покупка - йоркито, то ще ти помогне да не се чувстваш нито сам, нито излишен...
Надявам се обаче да си отговорен човек и да не го зарежеш когато ти просветне пред очите и заселиш вкъщи следващата дама...


/аз лично поддържам съжителството на чужд терен, защото можеш да си тръгнеш когато поискаш, а на собствен - сам виждаш какво става... Тук вмятам изречение по другата ти тема - ако сте приключили наистина отношенията си, стисни зъби и се направи на безчовечен - десет минути дискомфорт, но цял живот спокоен после.../

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано25.07.13 13:49



жена съм


куче още не съм си взела, трудно прежалих моето и години наред и не помислях за друго.
сега обаче май започвам да се заглеждам коя порода да си взема
а иначе - направих си дом с много цветя /е, по моя критерий много, а не изобщо. защото преди не можеше/, в който ми е приятна обстановката.
е, не е мой, но това е друга бира.
и разни други неща...
айде, късмет ти пожелавам!



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: ha!]  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано25.07.13 13:51




Много съм убеден и в двете.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: anbra]  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано25.07.13 13:53



Мерси много.
А иначе куче отдавна си искам и ще си го гледам до надявам се дълбоки старини. Йоркито е супер.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано25.07.13 13:53



Реакциите ти са женски, пишеш по женски, кучето ти е "женско". Щом си много мъж, значи милата те е ... Абе, забавлявай се



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: ha!]  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано25.07.13 13:57



Па де да знам- сигурно е така, щом казваш.:)
Добре, че не ти написах , че си навзех Dsquared2 парвюм DSQUARED wood rocky mountain и прочие , че верно щеше да кажш че съм жена. Йоркито не е женско куче, друг е въпроса че има много дами , дето не бият ваксини , а ми гледам Луй Витон каква чанта е пуснал и какви дрешки и съвсем не подозират като го купуват, че може би това куче ходи и по голяма нужда.

Мъж съм, разсей си съмненията.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.