Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Снощи го сънувахнови [re: DeMona Lisa]  
Автор princesse_azur (sans pretention)
Публикувано05.08.13 00:35



Напротив, много красиво звучи. Добре дошла отново в този свят. Чела съм една книга, преди много време и бях много впечатлена.
И хората, на които им се беше случило, разказваха как след това са се променили коренно. Със сигурност от една страна, това е един шанс. И такива хора като теб са изключителни. Целувам те.
Да си жива и здрава!



Тема Re: Снощи го сънувахнови [re: EvaB]  
Автор princesse_azur (sans pretention)
Публикувано05.08.13 01:17



Неправилно са преведени- макарони. Те се казват- макарон- в единствено число, както и в множествено.



Редактирано от princesse_azur на 05.08.13 01:24.



Тема Re: Снощи го сънувахнови [re: Lira Emerald]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано05.08.13 12:59



...а и не би ти подхождало да се возиш в трамвай. По би ти отивала каляска, кочияш, кадифени ръкавици, кафе, карти, клюки, живот на Кралица

.
Лира, приеми думите ми с хумор, харесвам те

Няма път към щастието. Щастието е пътя..

Тема Re: Снощи го сънувахнови [re: Paйън]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано05.08.13 13:02



Снощи не исках да натъжавам с написаното, но в този клуб и аз съм плакала на споделени истории. Хубаво е, че сме запазили чувствителността, това толкова човешко качество



Няма път към щастието. Щастието е пътя..

Тема Re: Снощи го сънувахнови [re: princesse_azur]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано05.08.13 13:04



Толкова хубави думи и наяве не съм чувала скоро и колко мило ми стана, когато прочетох твоите към мен. От сърце благодаря и само добро желая и за теб, Принцес.



Няма път към щастието. Щастието е пътя..

Тема Re: Снощи го сънувахнови [re: DeMona Lisa]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано06.08.13 21:41



Радвам се, че си още тук.
Всичко останало...ако ТИ така го чувстваш и вярваш няма причина да не е твоята истина.

Наслаждавай се на живота и на подаръка, а ако има отвъдно, то няма да ни избяга.



Тема Re: Снощи го сънувахнови [re: DeMona Lisa]  
Автор princesse_azur (sans pretention)
Публикувано09.08.13 00:39



И на мен ми стана приятно, че са те докоснали. Жалко само, че нямаш хора около теб, които не се страхуват,
или срамуват, да ти ги казват. В България само един път чух
да употребяват много мили думи в едно семейство. Направи ми силно впечатление,
бях на 20 години. И още тогава разбрах, че думите са нещо вълшебно и че никога не трябва да правим икономия.
Зарадва ме , че съм стоплила сърчицето ти.
La vie est belle!
Целувам те!



Тема Re: Снощи го сънувахнови [re: EvaB]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано09.08.13 01:16



Какво стана с макарон? Докара ли ги?
Според мен на вкус са подобни на българските ореховки, само че са бадемовки.

Преди време вярвах, че всичко, което ни се случва е с цел да ни научи на нещо, бях го прочела някъде. Сега се чудя, дали това наистина е така. Бях прочела и друго: Светът е несправедливо място - това ми се струва по-вярно. Започва да ми омръзва да си задавам въпроса Защо и той да няма отговор. Но аз съм прост човек - радвам се на всекидневните дребни чудеса, благодаря, че ги има поне тях и се усмихвам. И аз сънувам. Не толкова странни сънища, като теб, но много живи и когато се събудя ми е криво. Но най-ужасните сънища, които помня е да сънувам, че съм бременна или че имам деца, да се събудя и да разбера, че това е било само сън. Струва ми се, че е по-добре нещо да го е имало, даже и да приключи, отколкото никога да го е нямало. Знам ли.



Тема Re: Снощи го сънувахнови [re: Beщицaтa]  
Автор won (cool)
Публикувано09.08.13 21:41



И аз съм сънувала много силни и въздействащи сънища, понякога страшни, от които се събуждаш със сълзи или ускорен пулс. Някъде четох, че човек съзнателно в будно състояние трябва да измисли края на ситуацията, развръзката.
Просто измисляш щастлив край, или смешен, или че това не е карай и т.н.
Измисляш си още герои, финали, вадиш цветните боички...абе въобще трябва да се вкараш в релси отново.

Звучи лесно, но не е - при всички положения трябва да е съзнателно режисирано измъкването от емоциите, които е предизвикал съня. Повтарям - измъкването, а не само преживяването.

П.П. Почива ли някъде с малките ( вече 3-годишни

) Лъвчета?

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 09.08.13 21:43.



Тема Re: Снощи го сънувахнови [re: won]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано09.08.13 22:56



Сега сме на море. Хлапетата казаха, че искат да купя къща на морето и тук да живеем.

Всеки път щом заспя откакто сме тук, сънувам баща им. Той е жив, и въпреки това е ужасно. Дори не мога да си представя какво и е на Ева.
Но все си мисля, че е по-добре да си имал любов и деца, отколкото те да са само в сънищата ти, като неосъществен копнеж.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.