Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Снощи го сънувахнови [re: Orcad]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано28.07.13 16:07



са френските макарони, дето ги правя цяла седмица
А за другите си имам своя лична рецепта, с пържена ябълка с лютива чушка и канела. Писала съм я преди години в клуба.



Тема Re: Снощи го сънувахнови [re: EvaB]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано28.07.13 16:13



Казват, че разводът е малката смърт. Не го вярвам. Тежи, боли, но човекът е там и диша и се смее, нищо че с друг. Смъртта е друго.

Не мога да го усетя напълно - да загубиш партнъор, дете. Не го познавам наистина. Не се страхувай, ще го преодолееш и без лекарства. Щото трябва (колко глупаво звучи подобно нещо, но по-умно не е измислено). И после загубата ще отстъпи на хъса. Винаги така става, трябва да стане. Да тръгнеш напред и нагоре и да се смееш. Умира един, другият живее. А в живота има толкова болка, но и радост. Късмет!



Тема Re: Снощи го сънувахнови [re: EvaB]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.07.13 16:13




не можаха ме нагостят лани с тия макарони
много бързо търча и водя в кръчма, на ничия територия
...........
прегръщам те, кот



Тема Re: Снощи го сънувахнови [re: 2biri]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано28.07.13 16:17



Да, съвсем различно е. Защото съм преживяла и тежката раздяла (добре, не е развод, но не беше развод само, защото нямаше подписи) и смъртта мога да кажа, че всичко е толкова различно. Докато смъртта не ни е докоснала всичко - стига да има желание - е поправимо. Сетих се за една мисъл на Хобс - адът, това е късно осъзнатата истина.
Липсва ми Асасин. Не бях права за него. Не го видях както трябва, самият човек зад думите.
Дано синът му е добре.



Тема Re: Снощи го сънувахнови [re: EvaB]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.07.13 16:26



Асьо!?
сферичен интеграл разлагаше, само и само да не го победиш
теоретично може и е допустимо
........
голяма душица беше Ассасин
адския убиец от ада
.........
синчето му май е добре,
обади се в клуба, че намерил бач
дано е точно

.............
познавах Асьо, от няколко сбирки клубни
веднъж и бонбоните на лазурната принцеса опаткахме
извън пиячката

голям мозък беше
личност



Тема Re: Снощи го сънувахнови [re: EvaB]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано28.07.13 23:03



И на мен ми липсва Асасин. Голяма драка на моменти... но още по-голяма душа беше, и умееше да докосне човека отсреща. Малко хора изобщо го умеят това.

А ти ще се оправиш. Не точно така, както искаш, защото живота е една вечна променлива, но ще се изправиш на крака и ще продължиш.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: Снощи го сънувахнови [re: EvaB]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано29.07.13 00:10



Малко качествена кока не вреди принципно. Ама е хубаво първия път да е с някой, който знае как се потребява.

Subdominans.


Тема Re: Снощи го сънувахнови [re: Lincecum]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано29.07.13 06:44



Ева пише от доста преди женитбата с нейното съпруже
по нейни писания я теглят железата
саби и пищови
........
ако я потегли химията за дрог, спирам да я обичам
дано не посегне
комплексарска е тая работа
друго си е джелязото и виската в захлас
и пържолаци, също, на дървени въглища, барбекю
........
това е само мое мнение и никой от клуба не е длъжен да се съобразява



Тема Re: Снощи го сънувахнови [re: EvaB]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано29.07.13 09:38



E, тук определено се различаваме...аз вярвам в енергията отишла в отвъдното и връзката с нея


Уважавам твоите възгледи обаче, както и бих се радвала да уважат и моите...важното е всеки да се чувства добре с това, в което вярва!

п.с. Имам въпрос-защо на тези "сладки" им казват -фр. макарон? Признавам, идея нямам въобще от какво се правят и защо това име
Сподели рецепта, моля:)

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Снощи го сънувахнови [re: EvaB]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано29.07.13 10:47



Откакто е починал баща ми, съм го сънувала един единствен път и все си мисля, че нещо ми е сърдит и затова не се явява в сънищата ми.

Имам грехове по отношение на него, а вече няма как да ги изкупя, защото него го няма.
Все ми се иска да ти кажа нещо, но не искам да прозвучи песимистично. Мисля си, че от загуба като твоята човек никога не може да се оправи напълно, не го казвам като нещо лошо или добро, а просто като факт. Времето може само да притъпи болката и толкова. А и човек се променя след подобни загуби, не може да се очаква да си е същият.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.