Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: XlNG]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано29.07.13 10:42



А що пък точно в Гърция?





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано29.07.13 11:18





Е, не е истина тва ... Верно ли й подари фасети ?! ... за рождения ден ?!

Това ми звучи, като ... Чупи ми се готварската печка. Месец и кусур караме на пици. Докато един ден забелязах и съответно споделих, че вкъщи вече идва един и същи разносвач, а че и все намира повод да се заседява на вратата. За Коледа получих подарък - нова печка. След развода обаче, подаръка се оказа не подарък, ми негово имущество.

Пъ Съ: Тва жЕнките нищо не разбираме от подаръци .. Как да не ни зарежеш, м ?





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: copadevino]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано29.07.13 11:23



Щото не

внимателно!



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: pravil_nick]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано29.07.13 11:30



Бе вий действително нищо не разбирате от романтика! Един познат пенсионер купи на жена си чене за 60-тия рожден ден. Сега тя горката, не смее и да помисли за развод.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: XlNG]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано29.07.13 11:33



Как ще смее ?! Ми, ако земе да получи памперси ?





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: pravil_nick]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано29.07.13 11:34



Студено...





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: XlNG]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано29.07.13 11:36



Чета аз, чета, ама нищо не разбрах. Нито разбрах нещо за месата, нито какво е ТЗ, нито защо бирата трябва да си оправя хормоните, проблеми ли има с тях, нито защо трябва точно в гръцко да ги оправя... Оказа се, че аз живея в пълно невежество по отношение на тези теми.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: XlNG]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано29.07.13 11:39



Два квадрата "вилно място", без РЗП ?





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: pravil_nick]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано29.07.13 11:46



Уффф, отивам да се гръмна. Сбогом!





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано29.07.13 12:00



Тъй както те четАм, ще стане едно чудесно самодоволно прасе от теб. Просим извинение за прогнозата, амА ... дано не съм права.

Не знам ко си чел назад из темите, но ... за 90 % от разведените е въпрос на оцеляване баш в момента след. И физически, и психически .. Еле пък, когато има околовръс и неколко деца (да се пречкат). Само им е било до тертипи в стил Космополитън и Секса и градът. И не, че сме некви гадове сиромаси, дето потриват доволно костеливи ръчички - ахаа-още-един-мизерник-в-кюпа - оубаче ... Некво благоприличие ли, връзка с кораба майка ли, земност ли ?!? ... щеше да е по-приемливо някак.

Пъ Съ: В закованите теми има препратки към теми и съвети - Как да се справим с минимум средства и усилия след развода.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.