Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор echr ()
Публикувано29.07.13 00:23



айде бе, верно?



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: echr]  
Автор deepsilver (новак)
Публикувано29.07.13 00:24



10000%



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано29.07.13 00:27



Да, това имам предвид. Инак хората имат свобода да маат пръжки с лук или кълнове със слънчева енергия, стига това да ги кара да се чувстват добре и здравословно да нямат проблеми.

А на теб един сериозен съвет - преди да говориш и да действаш - мисли по-дълго. Щото след тази ще забършеш друга, която ще ти се иска да вкараш в пътя. А твоят път надали е универсален.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: 2biri]  
Автор deepsilver (новак)
Публикувано29.07.13 00:36



:)
НВВМ, както я наричаш ти или още по-жаргонно "нули" представлява подбрано количество и вид мазнини, комбинирано с обилно количество месо(протеин) , та идеята на всичко това на най -прост език, за да не пиша за цикли на крепс и прочие е нисък инсулин , никакъв глад и така 4 дена. Постоянните нули са мит, ойто малко ти унищожава черния дроб и залинява една от основните животоподдържащи жлези. Не всяко месо става-например свинското , чиито мазнини започват роцеса си на полуразпад при 38 градуса темп. не стават. Слънчогледовото олио не става, за агнешко месо да не говорим. Изобщо имам едни 11 години биохимия зад гърба си, пък и ми е професия. Как влияе на естрогена и колко неподходящо за жена е ще те оставя сама да си проучиш. За да започнеш от някъде, ще ти дам жокер за единствената държава, от която можеш да купиш Т3 свободно и легално , с цел да оправиш хормоните -Гърция. Защо, според теб, виздам, че си на ти с нещата?



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано29.07.13 00:51



Влез в подходящ форум/клуб за целта, не съм биохимик. При НВВМ няма 4 дни, няма слънчогледово олио и има свинско и агнешко. И протеинът се държи в граници, за да не се обръща на протеиново хранене. На мен ми влияе доста по-добре от вареното пиле. Идеята на подобни хранения е да не набиваш Т3 (дори и легално). Всичко това е много извън темата.

Аз съм инженер. Представяш ли си да се омъжа за музикант, който има концерти вечер и да го събуждам сутрин да чертае или смята, за да ми прилича?



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: 2biri]  
Автор deepsilver (новак)
Публикувано29.07.13 01:00



Къде прочете варено пиле? Моя те цитирай ми, за да го поправя:) Сух пиле е друго нещо.

Понеже с такъв сигурен тон ми даде насоки , дай да беседваме, трябва да си запозната , щом си толкова сигурна, няма начин да не си.

Роля на електролитите в посоченото от теб хранене ме интересува, Променя ли подобно хранене в женския организъм TSH ? (щото си мисля, че при продължително каране така го променя, като занижи Т3 , но ти не си съгласна? защо?


Извън темата , но ти си толкова сигурна в твърдението си и искам да обориш , моето. Големи хора сме, ако не сме наясно ккво пишем -би трябвало ти да си вземеш бележка от това, което ми написа в началото-да мисля преди да пиша. :)))))

Ето - аз като не знам за фотоапарати-питам колеги.

Но, да не те отклонявам от дебата ни:)
В какво съотношение протеина се разгражда на L-Leucine:L-Isoleucine:L-Valine за да не влияе и на естрогена и на щитовидната жлеза?

Има ли риск от диабет при описаното от теб хранене и от кой вид? Какво съдържа аназола и защо е необходимо да се набавя? В какви дози , за да не се размекнат костите и меките тъкани?

Целият съм в слух , явно днес няма да живея напразно и ще ме светнеш на това-онова и в професията ми, за което предварително ти благодаря



Редактирано от deepsilver на 29.07.13 01:04.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: Severous Snape]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.07.13 02:15



Велосипедът е за пред еконастроените почитателки. Не всяка интелигентка припада пред мотор. Пък като покаже трениран в педаловъртене бедър ... друго е.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: 2biri]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано29.07.13 10:32



Добре му говориш ти на момъка, но той според мен не те разбира.
Момче - ако искаш да облекчиш собствения си живот, пък и живота на другите, намери си следващия път някоя страшно запалена по спорта и по здравословното хранене и сигурно няма да имаш проблеми. Всяка останала жена нито ще те разбере, нито ще има желание да те разбере. И не забравяй, че има много жени, които пет пари не дават за сухото ти пиле, но пак са в хубава физическа форма.





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: 2biri]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано29.07.13 10:32



Кат гледам, нищо не разбираш ти от биохимия, TSH и осмозна вода. Къде са пъхаш тогава?

PS Я марш в Гърция да си оправиш хормоните!





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано29.07.13 10:41



Ако става дума за гъбички, ипаморелинът няма да го оправи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.