Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано28.07.13 23:53



Голяма безвкусица, честно. По-лошо и от тенджера или тиган



Представяш ли си да ти подарят удължител за пишка със спрей за задържане или ваучер за присаждане на коса?



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: echr]  
Автор deepsilver (новак)
Публикувано28.07.13 23:54



Прав/а си, но за толкова години хората си казват всичко. Зъбите бяха проблем, осъзнат от нея, искаше усмивка , но с импланти-колежката ми вика, след като само естетически не са ок слагай фасети. Грешката ми беше, че съм казал, че шведката ме е посъветвала. Ревност. Знаеш, че качествени фасети в бг не са под път и над път и не са без пари. Такъв зор в проучвания и какво ли не...то накрая какво излезна.

....Хайде да тичаме казвам аз. -Да бе,те капачките са ми за един ден.
....Искам диетична храна-Ами ти си готви диетично, аз сухо пиле и салата не мога да ям...



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: 2biri]  
Автор deepsilver (новак)
Публикувано28.07.13 23:55




Разсмя ме - може и аз да съм сбъркал, факт.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор echr ()
Публикувано29.07.13 00:05



не знам за мъжете, но жените искаме да сме единствени и неповторими. ако си изработиш това като правило в отношението ти към жената до теб, гарантирано животът ти ще се улесни. много е просто, но малко мъже го вдяват: няма друга за теб, само тя е (шведки, метки, няма

). е, мадамите може да те харесват, но ти имаш очи само за нея.

още малко и ще ти пратя банковата си сметка за уроците



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: echr]  
Автор deepsilver (новак)
Публикувано29.07.13 00:09





Колежка,приятелка е шведката! Какво да направя, че е от женски пол и разбира това-онова? Нормално е като не знам нещо да питам.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано29.07.13 00:14



Изобщо не е смешно, не знам защо не го разбираш.
И за зъбите, и за пилето...

Нямаше ли да е по-добре да й подариш розовото куче или фотоапарата? А после ако иска фасети - да й дадеш пари за тях. И да я оставиш да яде каквото й харесва? Щото аз например ти казвам веднага, че НВВМ хранене е много по-подходящо за жена от протеиновото. Имаме различни хормони, а липсата на мазнини много се отразява на женските. А и тя, ако не тренира като приятелката и теб - има още по-малка нужда от протеин. Но тва друга тема...

Ти я хареса и се ожени или се ожени, за да я направиш да ти харесва?



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор echr ()
Публикувано29.07.13 00:18



абе ти пак си питай, ама няма да докладваш. я си представи как тя все се консултира с някой колега как да подобри външния ти вид и ти дава акъл какви упражнения да правиш във фитнеса





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: 2biri]  
Автор deepsilver (новак)
Публикувано29.07.13 00:18



НВВМ-нисковъглехидратно високомазнинно ли имаш предвид?



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: 2biri]  
Автор echr ()
Публикувано29.07.13 00:20



+1



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: echr]  
Автор deepsilver (новак)
Публикувано29.07.13 00:21



Стига да има логика и резултат защо пък да не приема такъв съвет? Няма лошо, независимо кой е източника. Не бих се подразнил.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.