Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: EvaB]  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано28.07.13 15:13



Значи ти звуча грешно. Да харесва ми да си изглеждам ок за себе си, нямам хубава генетика и при мен е било свързано с много труд и лишения-бившата ми има уникален ген и не качва кила. .Някакъв стреотип е, че хора дето гледат да се поддържат , са определени основно от бг обществото или като тъпаци или като негледащи душата на хората. Не е така. Но е вярно и другото-ако не поддържаш тялото си-къде ще живееш, а за отношенията-трябва да се поддържаш-никой няма да се влюби в душата ти ОТ ПРЪВ ПОГЛЕД. Така мисля аз.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано28.07.13 16:13



Значи мислиш грешно. Разбира се, че никой няма да се влюби в душата ти от пръв поглед и знаеш ли - слава богу! Не вярвам в искреността на любовта от пръв поглед, защото тя е точно това, което описваш - силно впечатление от тялото. Само че една жена не е само чифт дълги крака или плосък корем, нито един мъж - мускули и шоколадови плочки на корема. Всеки човек заслужава да бъде обичан за самия себе си; за цялото единство, което е, а не само за тялото.
Не би харесал дебела жена казваш. Сигурно е твое право, но не би ли те човъркало дали заради физиката не пропускаш правилния човек? Бил си женен за перфектна от гледна точка на визията жена и не се е получило. Може би защото в крайна сметка не видът, а характерът и духът са важните? А те, слава богу, не дебелеят.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: EvaB]  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано28.07.13 17:53



Абсолютно мое право е да харесвам и мисля каквото си реша, нямам претенции за мен да се мисли каквото си иска човек-аз си знам кой съм. На въпроса ти за физиката да- не бих бил с жена , която не се поддържа поне малко от малко , в крайна сметка не изпитва уважение към собственото си тяло, представям си какво ще е към останалите и неща-мъжът и включително. Иначе не съм казал че човек било то мъж или жена -са само чифт кожа мускули и органи. Това са си твои интерпретации.
Въпрос на избор-един го кефи да си хапва шоколадови лакомства , друг о кеги да си спортува. Днеска поджиткахме малко на Казичене : ето ти снимка



Евала на всички , които избират спорта, еле пък децата и си изкарват весело. За сметка на това където аз живея има 16 вида спортове в радиус от 300 метра -това го няма никъде в чужбина , на цена 20-40 лева месечно, но въпреки това съоръженията са празни , но като присъствам на някой детски рожден ден в сладкарниците е фрашкано с дебели деца, на такива родители. Спорта е здраве , развива много качества като дисциплина и прочие, а естетиката - страничен ефект от горепосоченото. Та така, надявам се обяних гледната си точка така че да ме разбереш.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.07.13 18:02



не я удряй викам
тук си се познаваме повечето от преди женитби и разводи
има тънки човечета
...........
на Казичене го знам номерът
нищо лошо
не е само бръмчене на ауспуси
нека приемем приказката





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано28.07.13 18:13



Значи не си ми прозвучал грешно.
Всеки има право да не харесва който и каквото си поиска. Примерно ти дебели жени, а аз - теб.
Но както и сам казваш, това едва ли е важно нито за мен, нито за теб.
И само за твое сведение, познавам достатъчно семейства, в които единият от двойката да е с наднормено тегло и да са много щастливи; и уважението им един към друг да е силно. Или поне със сигурност повече, от колкото при теб със слабичката ти съпруга. Защото вие може да сте се грижили за телата си, но междувременно сте забравили да се грижите за връзката си. Но всеки с приоритетите си.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: Orcad]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано28.07.13 18:15



Ти пък, да ме удря


Кавалер си, но няма нужда, ако се замислиш, както казвахме в детската градина "аз първа започнах". Най-много малко да ме е ядосал, което е добре дошло. Гневът ме кара да забравя другите чувства.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: EvaB]  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано28.07.13 18:32



Така да бъде!!! Ако ти вярваш в това, аз нямам нищо против.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: Orcad]  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано28.07.13 18:45



Е удряне не-позиция ;)



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.07.13 18:55



от нас, клубарите, значи да я сложим в пътеката

просто я обичам, ако позволиш



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: Orcad]  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано28.07.13 18:58



това да се чува






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.