Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:14 26.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано26.07.13 22:27



как се казва?



“Толкова много програми, пари и усилия за ромите, а за циганите никой не мисли.”[/

Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: won]  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано26.07.13 23:37



Това ми казаха във фотосинтезис . Като спомена щатски примерно мога да си докарам от там да кажем обективите-днеска правих сравнения и са по-евтини, обаче пък нямат гаранция. Имат де, ама сложна работа. А бе не съм запознат , реално





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: Melany99]  
Автор simonetta (скитник)
Публикувано27.07.13 01:17



Не се бъзикай с човека бе.

Ей това зорлем да ме накараш да се регна... за едно ферари някакво





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: simonetta]  
Автор Melany99 ()
Публикувано27.07.13 04:25



Е, сега и ти!


Ама парфюма е жесток между другото!


П. С. И не е само фераритууу, а Версачитуууу?



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: ha!]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано27.07.13 12:34



Може пък да е мъж-Дева.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано27.07.13 16:08



Най-напред трябва да си зададеш сам няколко въпроса. Ще се опитам да ги нахвърлям.

1, Нов или втора употреба? Разликата в цената не е малка.
2, Какви мегапиксели ще гониш?
3, Един универсален обектив ли ще вземеш, или ще правиш набор от 2 или 3 обектива?
4, Фотоапарата (тук вече има и малко психология) за собствено удоволствие ли го взимаш, или в теб дреме състезателят, който един ден ще гони конкурси на снимки? Важно ли е за теб да се "фукаш" със скъп фотоапарат, или главно целта е да снимаш?

Не се обиждай от последния въпрос. Не точно за фотоапарати, но за други неща съм виждал как се купува нещо скъпо, което не се ползва, и се дават маса пари, само за да го имаш, и да имаш възможността да го ползваш, и да разказваш на околните какво имаш. И например едно от сравненията е 600 долара и 58 лева. Човека с нещото от 600 долара ползваше възможности, които дори не покриваха напълно това, което предлага нещо от 58 лева.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: Severous Snape]  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано27.07.13 16:19



1. Нов задължително-като тука е въпроса дали от тук с гаранция или от Щатите без (разлика в цената)

2.Не знам

3. Един универсален предпочитам - ще снимам основно разни бързи сцени -карам уейкборд сноуборд такива неща става въпрос и тва ще снимам е и други неща де, ама това се сещам. А и по планини плажове.
Трябва ми хем DSLR, хем да снима видео, хем да е устойчив на лек тормоз.

4. За лично позване аз не ги разбирам хич , нито фотошопи нито нищо.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано27.07.13 16:34



Ще падне четене няколко дни, но аз лично, ако започвам отново с фотографията, със сигурност ще мисля И за теглото. Имал съм Пентакон Сикс ТЛ и беше страхотен фотоапарат, но ми откъсваше врата, когато тръгнех да снимам някъде и трябваше да го нося на врата си известно време. А това, което си избрал, се води 759 грама с батериите.

Не те разубеждавам. Просто изникват спомени за лошите страни на големия фотоапарат. Иначе онова нещо го имах с трите визьора, които са пускани в производство за него - шахтов визьор, обикновена призма, и ТТЛ призма. На последната ми беше проблем да намирам захранващия елемент, и накрая започнах да преправям батерии тип хапче. Вършеха работа.

Кроп фактор подозирам, че знаеш какво е? Той също трябва да се вземе под внимание при купуването на фотоапарат, но някъде бях попаднал на дискусия, в която спореха какъв е идеалният кроп фактор за един цифров фотоапарат, но мненията на дискутиращите бяха различни.

Мога да посоча въпросите... но за съжаление не мога да ти дам отговорите. Ти трябва да направиш своя избор сам. Дано не решиш, че само ти мътя главата.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано27.07.13 16:35



Че ако ще има мотор, за какво му е велисопед?



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано28.07.13 12:32



Звучиш ми като човек, който твърде много е загрижен за тялото, а не за душата. И спрямо себе си, но и спрямо хората около теб. Нищо чудно, ако сред приятелите ти да няма физически неприемливи и да си се развел, защото жена ти е качила 5 килограма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.