Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор Шматка (голяма блейка)
Публикувано25.07.13 14:10



Винаги съм искал да имам куче- бившата беше алергична и нямаше как , но сега ми дойде времето, пък и така съвсем няма да се бавърта из къщата.Взех мини йорки:

да е живо и здраво кутрето и ти да му се радваш
смущава ме само едно - преди няколко часа беше в краен песимизъм
някак много набързо взе решение за кученцето, избра го и вече го купи ?

парцалките и парфюмчетата не ги коментирам, разбира се

Но.... "разходих се, пораздвижиш си и си взех готини нещица и измежду тях и едно мини йорки"

ами - не ми се връзва някак



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано25.07.13 14:10



:-) Метросексуален фешън сладур

Важното е, да се чувстваш добре със себе си и да се забавляваш



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: Шматка]  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано25.07.13 14:14



Преди съм чел доста за кучета и кое-как се гледа , запознат съм с породата и ми е интересна. Като дете имах куче , което умря от старост.

Но като цяло има резон и в твоите думи, но просто исках да направя някои неща. Не, че замазват особенно основния ми проблем, но разсейвам се и така.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: ha!]  
Автор won (cool)
Публикувано25.07.13 18:19



М-да.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано25.07.13 22:11



За фотоапарат не си уцелил точния форум, но утре, на свежа глава ще ти нахвърлям няколко въпроса, които ще ти помогнат да се ориентираш относно фотоапарата поне мъничко.
Имай предвид, че във фотографските форуми ще ти дават съвети за нещо много над това, което би ти било нужно.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: ha!]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано25.07.13 22:19



Виж снимката долу вдясно. На мъжки нокти приличат.
Обаче пък тва куче е наистина невероятно решение. Тя ще припадне от кеф и кучето може да ги сближи както нищо друго



Авторът да не се сърди, но подходът е толкова женски, че ние - по-мъжкараните ще се посмеем малко. Инак всички си носим и женското, и мъжкото - аз съм убедена в това.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: 2biri]  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано25.07.13 22:40



Няма проблеми никви, всеки си има право на мнение. Не знам кое му е женското че съм инвестирал в дрехи и не ме кефи да мириша на пот-ама сме демокрация все пак





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: Severous Snape]  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано25.07.13 22:42



Точно, питах и там, ама много надцакване кой колко е дал за обективи.

Мен ми трябва тяло и стандартен обектив. Тяло съм си харесал никон д 7100



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано25.07.13 23:01



Няма нищо лошо в женското. Всеки мъж го има. Някои се опитват да го скрият или маскират. Не вярвам, че има мъж без женско и жена без мъжко. Дрехите са ок. Описанието на усещането от дрехите, породата куче, никът ти като дийп... тва са женски неща. Ти си истински мъж, в който има нещо женско. Аз пък съм истинска жена, в която има нещо мъжко (никът, там разни други неща). Което принципно е нормално.

Ако ще си правиш равносметки (което е ок), просто помисли в посока многото меко в двама човека. Връзката има нужда от опора. Ако някой спекулира с меко=обратен, не искам да кажа това. Характери. Обратното също - аз например имам нужда от мекота. Което не ме прави лесбийка с колан





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: 2biri]  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано25.07.13 23:10



По принцип има логика.
Една командировка се загледах по една шведка - колежка е , не сме се закачали и
нещо, сърбахме кафе и толкова, ама много фитнес лейди. Нямаше мускулно влъкно дето не се вижда , но ми се видя секси де. :)

deepsilver- фирмата, която ни прави софтуера и понеже аз не съм съвсем на "ти" с компа, винаги като доближа комп се сещам за тия пичове. Та така ми дойде:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.