Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хора, образовайте ме моля:)нови [re: ariel$$]  
Автор Melany99 ()
Публикувано01.08.13 01:48



В отговор на:

Аз пък се чудя каква е тази осмозна вода...





Аз за осмозна като се каже, се сещам за онзи филм по моретата с Кевин Костнър...
Waterworld



Тема Re: Хора, образовайте ме моля:)нови [re: ha!]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано01.08.13 05:43



Не се заяжда и каните Брита не са на обратна осмоза, а на йонообмен.

Вода, получена чрез дейонизация и обратна осмоза е еквивалент на дестилирана, не става за пиене. "Осмозна" вода има само в списанията при фризйора.



Тема Re: Хора, образовайте ме моля:)нови [re: XlNG]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано01.08.13 08:33



За Брита съм в грешка, посипвам се с пепел, но пък тя се заяжда!



Тема Re: Хора, образовайте ме моля:)нови [re: XlNG]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано01.08.13 11:29



хората се образоват от там и живеят списаниесъобразно ...

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: Хора, образовайте ме моля:)нови [re: ha!]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано01.08.13 11:57



Не се заяждам. По-скоро изразих учудване. С обратна осмоза се получава водата в Израел от морска вода. Става за пиене, въпреки блудкажа, но не за дълго време. Един колега унгарец така си беше измил солевия баланс, че се беше докарал до болница. Предполагам, че човекът си има някаква схема на редуване на минерална с осмозна вода, но ако си намериш някоя по-балансирана например горнобанската, а и софийската не й отстъпва, няма нужда от такива упражнения, щото шансът да си докараш проблеми със щитовидната жлеза поради недостиг на миклоелементи е далеч по-голям отколкотко свръхпроизводството на хормони.
Това са си мои разсъждения на база личен опит и научни интереси. Всеки е свободен да прави, каквото си иска, стига да не ми пречи. Гледах по ТВ хора, приучени към суровоядство. Не е за мене това! Вярвам в разнообразната храна, редовното хранене без преяждане и умереното движение.



Тема Re: Хора, образовайте ме моля:)нови [re: ariel$$]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано01.08.13 16:10



Шегувах се, вземайки предвид образованието ти, но пък ако си дашна, мога да си 'зема пуканки да изчакам обосновният Му отговор



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор Gemilla (различна)
Публикувано01.08.13 23:40



Включвам се само за да ти кажа че в София има Йорки парк, където можеш да заведеш кученцето да си поиграе на воля, а ти да се огледаш за млади дами които евентуално споделят сходни на твоите предпочитания. До бившия завод Витоша се намира. Точно пред 2night piano bar.





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: Gemilla]  
Автор Шматка (голяма блейка)
Публикувано02.08.13 09:31



мдаммммм
точно в петък и събота в Йорки парка е тъпкано с млади дами, но на четири лапи :)



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: Шматка]  
Автор Gemilla (различна)
Публикувано02.08.13 18:22



А, така ли е? Добре че се намеси, че щях да го пратя за зелен хайвер човека, без да искам. Аз не съм ходила там, само снимки от партита съм виждала. А на снимките имаше и двукраки мацки, горди собственички на малки йоркита и други дребни породи, та затова съм се подвела явно.





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: Gemilla]  
Автор Шматка (голяма блейка)
Публикувано12.08.13 11:55



И двукраки има, ама чак пък мацки


и - август месец почива паркът




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.