Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: EvaB]  
Автор echr ()
Публикувано30.07.13 10:48



Аз неговия пост не го прочетох внимателно. Но той тъй или иначе се изявява тук като доста повърхностен, егоистичен и неспособен на дълбоки и трайни чувства към жена. Още е млад и може да се оправи, но кой знае.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: copadevino]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано30.07.13 11:29



извинявай, че към теб се връзвам, не е целенасочено, ти разсъждаваш трезво и разумно, затова се надявам да нямаш нищо против а и не знам точно къде да впиша това.

прави ми впечатление как трудно се приема различно мислещия.

въпросът ми е към всички:
наистина ли е толкова трудно???!!!

изобщо даже вече не мисля за развода му и последващата лична терапия. впечатлявам се от присмехулството и дори прокрадващата се жлъч...



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: тpънчeтo]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано30.07.13 12:17



Защо да е нужно да приемаш различно мислещия?

Редактирано от ha! на 30.07.13 12:21.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: тpънчeтo]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано30.07.13 12:34



Може и да сме попрекалили някъде, но чак пък жлъч... Мен нещо ме подразни в младежа, имам чувството, може и да греша, че е прекалено арогантен и не иска да чуе какво му се говори, а това, което му се казва, няма нищо общо с хранителните му режими. Тоест поне за мен не е проблемът в различното му мислене, а в желанието му да се изтъкне и да го наложи по някакъв начин. Пак казвам - може да и да не го "анализирам" правилно.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: copadevino]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано30.07.13 12:53



Ми явно мъжкият му фасонът бая му е бил смачкан напоследък и сега възстановява :)))

На кой ли не се е случвало...та го разбирам донякъде. При мъжете е по-кофти отколкото при дамите.



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: copadevino]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано30.07.13 13:44



аз останах с впечатление, че започна да се защитава
а после се отказа
но може и да се лъжа

а жлъчта изобщо не идва от теб, аз затова и за теб се закачих:)



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: ha!]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано30.07.13 13:48



а защо не?
и ти не си цвете за мирисане дет' се вика, когато комуникираш с другите, но тези, които умеят да приемат различното успяват да комуникират с теб.
аз се въздържам, защото всеки път ме изнервяш





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: тpънчeтo]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано30.07.13 14:53



7 000 000 000



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: тpънчeтo]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано30.07.13 21:24



Въпросът е кое в различното мислене може да се приеме и кое не. Кое е лично право на гледна точка и кое дискриминация от страна на конкретен човек.
Аз лично нямам нищо против да яде каквото си иска пиле и да пие каквато вода намира за вкусна или полезна. Никакъв проблем не ми е, дори не мисля, че е проблем. Това е личен избор.
Но ако става дума да приема неговото неприемане на една жена, само заради едните килограми - няма да стане. Не толерирам дискриминация по какъвто и да е повод. Още повече, когато дори не се дава шанс.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор princesse_azur (sans pretention)
Публикувано31.07.13 00:37



Защо и е хормон за щитовидната, като може да си го набави от ядене на водорасли? Всякакъв вид.
И да яде зеле на салата и пие пресно изстискани сокове от зеленчуци.

Мен сега ме интересува Carnosine.

Редактирано от princesse_azur на 31.07.13 01:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.