Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: copadevino]  
Автор deepsilver (новак)
Публикувано30.07.13 00:14



Момче - ако искаш да облекчиш собствения си живот, пък и живота на другите, намери си следващия път някоя страшно запалена по спорта и по здравословното хранене и сигурно няма да имаш проблеми.

това е правилно и определено ще постъпя така, вземайки и предвид приказката , че "клин-клин избива" , ще го направя скоро.

Всяка останала жена нито ще те разбере, нито ще има желание да те разбере.
Има го и това.
И не забравяй, че има много жени, които пет пари не дават за сухото ти пиле, но пак са в хубава физическа форма.

Това е една много хубава мечта и на мен ми се иска да е поне наполовина вярна, че имаме 460 чакащи в Бг и 6 пъти по толкова в Швеция , а сме малко като персонал -не всички са толкова наясно като теб и колежката с бирите

, а пък им пука за нашите консултации, плащат си хората , а не смогваме. Трябва и свободно време.
Та така.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано30.07.13 00:31



Понеже колежката с бирите е много, ама много нахална, да ти рекна пак. Дано ме чуеш този път.

Ти си разведен и имаш проблем с усещанията си, свързани с развода.
Ти си фитнес инструктор/трениращ/гуру/там нещо си и нямаш проблем с това.
Ти си биохимик и експерт по храненето и нямаш проблем с това.
Ти имаш бизнес с шведи и българи и нямаш проблем с това.

Очевидно обсъждаме първата тема. Аз направих грешка да намеся и третата.

Подтема - тя има проблем. Пък ние сме жени и тя се явява образ. (Тук малко се абстрахираш от пилето и фасетите и се опитваш да се сетиш за литературните похвати, щото все пак пишем, не вдигаме гири). И тя (и бившата и следващата) ще има същия проблем. Пък ние - сбръчканите лелки, понеже отдавна сме разбрали че гъзът не е панацея, ти казваме, че бъркаш.

Ти обаче размахваш ръце и крещиш - от 4 теми - в 3 съм победител. Пък темата е една. Другите предстои да ги пуснеш





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: 2biri]  
Автор deepsilver (новак)
Публикувано30.07.13 00:41



Не , аз нямам намерение да се състезавам в теми:)))))))))))))))))
Просто се опита в началото троснато да се направиш на играч на новия и след като ти показах колко много не знаеш , шикалкавиш, но това е нормално човешко оведение. Срещам често "компетентни" и съм свикнал с това. Предполагам и ти в твоята област.

За отаналите теми-ние не водим диалог-ти сама си представяш ситуацията и сама си отговаряш , без да ме познаваш и без да знаеш детайли. Дори си изгради собственна коренно невярна представа за моята личност , и т.н. и т.н.

Въз основа на горното мисля че нито "размахвам ръце", нито "крещя" , напротив смятам (това вече ти ще кажеш) , че в диспута ни научи това-онова. ТАК МИСЛЯ АЗ.

Макар, че си жена бих искал да ти задам един по-мъжки въпрос. Може ли? Държа да кажа, че и след като не съм те игнорирал, все пак те намериам за интересен събеседник.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано30.07.13 00:54



За диспута не си прав - ти си питаше нещо и си отговаряше за хормоните и протеина - тва е монолог

. И не, не научих нищо - беше в стил "А за това знаеш ли подробности? А за онова? И сега?". Очевидно не ги знам, но не ги и научих. Беше да ме изпиташ - не знаех, ама и не научих нищо повече. (Сакън не ми обяснявай в тази тема. Що не пуснеш тема за хранене? Ще е интересно и можеш да ни разкажеш какво знаеш. Но тва е темата, в която си силен.)

Има тема, в която си слаб.

Задавай въпроси всякакви, но моля те не за фитнес и не за кетоацидоза



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: 2biri]  
Автор deepsilver (новак)
Публикувано30.07.13 00:56



Всъщнст няма значение, няма да ми е интересно.Извинявай,



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано30.07.13 04:39



Анаболен стероид, пента пептид. Ясно?



Тема Re: Хора, образовайте ме моля:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано30.07.13 05:41



Пиле Строганоф е много вкусно.

Сигурно жена му само така го яде.



Тема Re: Хора, образовайте ме моля:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано30.07.13 09:21



Обикновеното печено пиле става сухо като не го изядеш първия път и след три дни седене я в хладилник, я на масата, го притоплиш отново. Тогава е като чамова дъска - на дълги, сухи лентички и без никакъв вкус, освен на дърво.
А`про-по, нали ти даваше акъли на една закъсала мома да приучва Овреме новия си чукач да яде притоплено. Е, това е част от това меню на театралния живот.



WALL·E

Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: XlNG]  
Автор deepsilver (новак)
Публикувано30.07.13 09:45



Не , само че е пептид е така. Анаболен стероид е съвсем друго.



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано30.07.13 10:37



Виж, ти сам каза, че бившата ти имала уникален ген и не качвала кила. Аз не бих го нарекла уникален, защото познавам немалко жени, които си хапват всичко и не качват кила. Някои от тях са направо слаби, предполагам, че става дума за много бърза обмяна на вещества.
А иначе бях напълно добронамерена като те посъветвах да си намериш жена със сходни на твоите интереси. Самият факт, че ти изключваш вероятността на масата да се хапва друго, освен безвкусна храна (ти я нарече така) и да си пийва друго, освен осмозна вода, намалява драстично шанса да ти провърви с една "нормална" жена. В крайна сметка всеки има право да пие и яде каквото намери за добре, да спазва каквито хранителни режими иска, но когато стане дума да ги налага на другия - нещата вече се променят.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от copadevino на 30.07.13 10:39.</EM></FONT></P>

Редактирано от copadevino на 30.07.13 10:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.