Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: :)))нови [re: Lira Emerald]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано29.07.13 16:55



ВзЕми участвай пък ти! Иначе ми е трудоемко да разсъждавам и коментирам случая. Ако ти пишеше, аз щях само да клатя глава в знак на съгласие и най-много да се включа с "+1" след думите ти



Няма път към щастието. Щастието е пътя..

Тема Re: ...:))))нови [re: copadevino]  
Автор Melany99 ()
Публикувано29.07.13 16:57



Остави, ами ние които си ядем от всичко, което ни се яде...
Няма протеинови диети, няма нисковъглехидратни и ала-бала...
Ами и на фитнес не ходим редовно, ужасТ.
Ужастен ужас направо!





Тема Re: ...:))))нови [re: Melany99]  
Автор won (cool)
Публикувано29.07.13 17:58



И хормоните си опущила сигурно!
Поне на една средиземноморска диетка в Гърция няма ли да кандисаш?
Срамота!



No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Тема Re: ...:))))нови [re: Melany99]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано29.07.13 18:20







Тема Re: ...:))))нови [re: DeMona Lisa]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано29.07.13 18:21



Това е ценна информация, да ти кажа. Ще я запомня.





Тема Re: ...:))))нови [re: won]  
Автор Melany99 ()
Публикувано29.07.13 18:38



Направо отивам да са срамувам в ъгъла...



За хормони да не говорим, че направо не могат да ми насмогнат на секс!
Опущила съм ги отвсякъде!

Това ще точно от липсата на диетка в Гърция...




Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: echr]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано29.07.13 19:39



Съгласна съм с теб, но принципно, твърдо не само в частния случай на тегло.
Или иначе казано, не вярвам, че ако само теглото е проблем няма да харесаш един човек. Физическият аспект, за който говориш е сбор от различни компоненти - и миризмата, и физиката и каквото решиш. За мен човек, който съди и отхвърля само заради един фактор е недорасъл и повърхностен. Ако ти не си харесала човека, с който си пробвала съм по-скоро склонна да мисля, че е далеч повече от едното тегло.
Разбира се, философията към живота е много важна, но философията като цяло, а не разминаването в някои детайли. Едва ли има двойка, в която и двамата да правят едни и същи неща и то все заедно. Мисля си, че едва ли е и нужно. Заедно се прави дом и семейство, споделя се живота, а ако той има едно или две неща, които аз не харесвам/правя не е голям проблем. За тях си имам приятели.
Това, което ти описваш ми се струва доста различно от отношението на господин сребърни брикети. Най-малкото ти говориш, че би дала шанс, докато той си отрязва директно кандидатката, понеже е дебела. Щом не се грижи за себе си, как ще се грижи за него. Страхотна логика, но понекога свръхтеглото не е резултат на занемареност, а примерно на заболяване. И тогава какво правим?



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: EvaB]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано29.07.13 20:38



Тогава ядеш сухо пиле, ходиш на фитнес и си оправяш хормоните в Гърция - човекът е обяснил вече





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: 2biri]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано29.07.13 20:48



А, може и да го я обяснил, но мен ме загубихте като читател при първото споменаване на НВВМ


Моят мъж тренираше през ден, но не помня някога да ме е карал насила да трянирам и аз. Или да е очаквал да споделям на всяка цена това му хоби. Но пък виж, ак му бях направила сухо пиле за вечеря щеше да ме изхвърли барабар с нещастното пернато



Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано29.07.13 20:50



Беседвай, оборвай ме, доказвай. Аз ти казах, че не съм биохимик, не бих ти била равностойна. Всички теории за храненето имат привърженици и противници. Почти винаги в дебатите участват биохимици и лекари, правят се изследвания. Както и се спекулира много. Досега няма универсална истина. Чела съм, мислила съм, опитала съм. За мен е по-доброто. Казах, че за друг истината е в кълновете.

Остави тия хранителни режими или поне пусни образователна тема за хранене, ти имаш съвсем друг проблем, бе човеко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.