Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:23 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: XlNG]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано29.07.13 12:09



Аха, ясно .. Получил си и ти подарък.







Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: pravil_nick]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано29.07.13 12:16



Язък, мокър излезе барута! Ти върна ли се да преговаряш или да тъпча наново?

ченето бе, печката, развод, делба на имущество...





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: XlNG]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано29.07.13 12:28



Мдаа ... разбрахме се.

На кой кво му в главата - един акцентира на подарък, друг на имущество. Е те така стават разводите.

Нито съм се връщала, нито преговаряла ... Останах си с "милия" спомен за надарена. А от днес нататък и благодарна, че все пак не беше чене или фасети.





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: pravil_nick]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано29.07.13 12:44



Аре ся на мен ми било в главата! Ми кой почна пръв с делбите, ти или аз, а? Е те така става зян порцелана





Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: deepsilver]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано29.07.13 12:48



Сигурно, ще ти се сторя заядлива / а може би наистина съм и съжалявам, но нещо в историята ти ми се струва фалшиво. Ми не ти вярвам...пък! ( тук тропам с крак )

. И в предходните си постинги го споменах, но ти точно на моите коментари не реагираш дори и с препинателен знак. Тоест, не настоявам да го правиш, но още повече затвърждавам позицията си, че избягваш да коментираш онова, което съм коментирала пък аз.
Та, подред- имаше ти някаква безсънна нощ, стоял си буден до 4 сутринта. След това, вместо все пак малко да поспиш, ти си хукнал да купуваш куче. Организирал си и приятел, да ти донесе легълцето му. Много си деен! Сигурно от осмозната вода.,Пазарувал си дрешки и какви там още активности имаше, , че не помня. На мен снимката с кученцето ми се струва стара, а не от денят, в който уж си я правил. Розовото чаршафче, с което си наметнал животинчето- то пък съвсем не ми се струва мъжки избор за завивка на домашен любимец. По-скоро би му метнал една твоя стара тениска, отколкото тоя розов балдахин. Та, затова и си мисля, че снимката е от времето, в което още си бил с жена си. Да не говорим, че се съмнявам дори в това, че си разведен. Нямам обяснение за това ми усещане. Просто го имам. Може пък да ми изкристализира идея и защо се е появило, и тогава ще се обоснова допълнително.
Казваш, дебели жени не харесваш. Един вид- естет си, компромиси с външността трудно правиш. А се оказва, че собствената ти съпруга е имала лоши зъби, не спазва диети и изобщо, май нейния начин на живот, не е кореспондирал с твоя. И с този на шведката.
Мисля, че бившата ти е била шута, защото й е писнало от теб , от осмозната ти вода и сухото ти пиле . Дотегнало й е все някоя друга да е Кралица в очите ти / нали каза, че много те ревнувала /, от намеците ти за несъвършенната й външност / подарък фасети! /. Тя и сама си е знаела, че има нужда от по-сияйна усмивка, ама ако мъжът ми бърза да ми подари зъби, то ще си помисля, че бърза и да ме променя. По свой калъп ( или по онзи, от който е създадена Шведката ). Освен това, от особена важност ти е мнението на приятелите ти. Тяхното мнение за нея?
Кажи ми, какво харесваше и обичаше в жена си, когато още я имаше или когато я срещна? Как би я описал, каква е тя? Освен, че не е дебела, разбрахме!

Няма път към щастието. Щастието е пътя..

Тема Re: Малко шопинг -неща, който да разсеятнови [re: pravil_nick]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано29.07.13 14:01



Дишай дълбоко, гледай прозрачен, хладен мъздух.

WALL·E


Тема Re: :)))нови [re: DeMona Lisa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано29.07.13 15:10



Сега разбра ли що не пиша в тая тема...щото няма за какво:))

Това дето си го написала го мисля 1:1 и аз



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: ...:))))нови [re: copadevino]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано29.07.13 15:11



Тая тема е такъв абстракционизъм, непосилен и за моята уж развинтена фантазия...затова мълча



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: ...:))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано29.07.13 15:44



Смей се ти, ама аз започнах сериозно да се притеснявам, че ако не си оправя хормоните в гръцко кой знае какво може да стане...





Тема Re: ...:))))нови [re: copadevino]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано29.07.13 16:50



В Гръцко не зная дали ще си оправиш хормоните, но със сигурност ще има желаещи да те оправят

. Пиша от опит

Няма път към щастието. Щастието е пътя..


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.