Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:47 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Сдухването след разводанови [re: ha!]  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано25.07.13 13:35



А бе направо си питам да ти кажа честно.
Иначе да си бъбря в клубовете ми е приятно-разтоварва, но тук са ми важни мненията на препатили. По-принцип си прав/а , но пък на мен ми е трудно да приема , че нещата са черни и бели. Имам некви пари-чудя се дали да не платя един-два-три наема на някоя гарсониера-има под път и над път и с това да се приключи моето задължение, знам ли....



Тема Re: Сдухването след разводанови [re: deepsilver]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано25.07.13 13:44



според мен на нея й е по-трудно да скъса всички връзки с предишния си живот отколкото си е представяла.
и отлага ли отлага, но не осъзнава колко това вреди и на двама ви.
можеш да дадеш малко начален тласък - нещо като хвърляне на кученце във водата, за да се научи да плува.
а че сте се сдухали и двамата ми се струва най-естественото нещо в момента според ситуацията, която си описал.
ще ви мине.
а и при таква кротка раздяла след време можете да си говорите нормално когато се срещнете и да се разпитватве кой накъде е спокойно - абе виждам идилия направо





Тема Re: Сдухването след разводанови [re: тpънчeтo]  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано25.07.13 13:46



А дано, само това мога да кажа!



Тема Re: Сдухването след разводанови [re: deepsilver]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано25.07.13 13:46



абеее, не си провален, просто си изчерпан или начинанието е стигнало своя край...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Сдухването след разводанови [re: deepsilver]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано25.07.13 14:31



След развода ви нямаш задължения към бившата, особено след като нямате и деца, съответно не е нужно да И предплащаш квартира, нито пък да я оставяш да живее при теб. Но някъде назад пишеш, че нямаш желание да се грижиш за нея, тогава защо изобщо си изпаднал в такава дилема и размисли? Чувство за вина ли изпитваш някакво?
Споделяш, че те смразява дори мисълта да се докосвате, но пък твърдиш, че сте нямали сексуални проблеми....на мен ми се струва някак нелогично това

.
Развели сте се по взаимно съгласие, а казваш, че процедурата е била дълга. Странно. Обикновено, тези разводи се приключват бързо.
Разводът ти няма да скандализира никого, нито да вдигне медиен шум, нито ще срине авторитета ти. Обществото ни отдавна е приело и свикнало с разтрогнатите бракове / дори умишлено не използвам "провалени" /. Защото, провалено може да бъде и семейство, в което двамата участници са безучастни фигуранти в брака си, мразещи се, или напълно безразлични един към друг, които дори и не осъзнават, че раздялата им, може да е път към ново щастие и друг човек.
Абе, с две думи, че станах многословна- струваш ми се добър човек, който трудно приема мисълта, че не е запазил брака си и търсиш вините си. Но нали неуспешен се е оказал съюзът ти с точно тази жена, при точно тези обстоятелства. Което не те прави генерално негоден за семейство, нито е причина да се притесняваш, че сте сложили край на неудачното такова. В този ред на мисли, не виждам причина защо трябва да оставяш и занапред в живота / жилището / си ТОЧНО тази, същата жена, след като именно с нея не сте подходящи партньори. Дай шанс на друга. Дай шанс и на себе си.
Изглежда не умея да се изразявам с две думи

Няма път към щастието. Щастието е пътя..

Тема Re: Сдухването след разводанови [re: deepsilver]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано25.07.13 14:52



уфх
това с ревността е чиста патология
оправия няма
.......
ааууу!
с бънджи, скачал ли си?
аз не съм
ем съм се мяткал по най-различни места за мяткане,
ама бънджи не съм пробвал още
.........
преди години една клубарка сподели, че точно два скока с бънджи й оправили номера с въпросите



Тема Re: Сдухването след разводанови [re: deepsilver]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано25.07.13 14:55



Бате стягай се и изхвърли тая жена надалече, тъй като те чета нищо не те свързва с нея освен някакво съжаление......
Млад си, имаш време да си подредиш живота.....
Хич да не ти пука за хорски приказки и не знам си какво....Живота си е твой....Смело напред и късмет....



Роналд Рейгън - враг номер 1 на Община Тутракан!


Тема Re: Сдухването след разводанови [re: deepsilver]  
Автор echr ()
Публикувано25.07.13 18:04



една от причините да се дразниме с бившата е, че много ме ревнуваше-тотално безпричинно

знак, че не се е чувствала сигурна с теб, ето ти нещо, върху което да помислиш. всяка жена има нужда от усещане за сигурност. сега, тук веднага ще наизскачат контрааргументи, че то видиш, ли, човек трябва сам да си се чувства сигурен и това не идва отвън. ами не е така. има мъже, които вдъхват това усещане у жените и такива, дето не си правят труда (има и трети, патологичен случай, дето нарочно скапват жените, щото са комплексари самите те). ако си обичаш момичето до теб, дай му усещане за сигурност, усещане, че е единствена



Тема Re: Сдухването след разводанови [re: deepsilver]  
Автор Някой който се шляе (тревно зелен)
Публикувано25.07.13 18:39



Щом нямате деца е суперлесно - два три шута и кой откъде е...

М+З=ВЛ




Тема Re: Сдухването след разводанови [re: echr]  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано25.07.13 20:43



Согурността и ревността нямат нищо общо! А , че човк като си е ревнив и не му даваш повод-повод си намира. Разговора за минали връзки , който никога не съм разбирал защо го водят храта, е един чудесен повод.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.