Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:36 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: echr]  
Автор TCNQ ()
Публикувано08.07.13 13:35



...10-15 санта в повече





Тема Щонови [re: TCNQ]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано08.07.13 13:39



толкоз много, понякога и един е решаващ.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Щонови [re: paзбиpaм]  
Автор TCNQ ()
Публикувано08.07.13 14:09



особено, ако е фи





Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: Koм]  
Автор TCNQ ()
Публикувано08.07.13 14:09







Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: vicenza]  
Автор Ryan ()
Публикувано08.07.13 14:13



Привет, vicenza,

Подобен житейски казус се случва (и то от всичките му страни) на доста хора. Едва ли някой ще те "плюе", пък дори и да го прави - няма да ти донесе повече омерзение от това, което и така изпитваш.

Хайде да поразсъжаваме прагматично. Апропо, да ги опишеш чрез очите им показва твърде много емоция, затова нека (за целите на чистия прагматизъм) ги наричаме:
- ТКП = "Този, на Който му Пука" и
- ОКВТ = "Онзи, на Който му е Все Тая"
Т.е. описвам ги чрез отношението им към теб, приемам, че е такова, каквото ти казваш, че напълно си наясна с чувствата им. Теб ще те наричам В2С...

За ОКВТ ти си удобна, но не си много необходима. За ТКП ти си необходима, но не си много удобна.

Какво ли ще се случи, ако прекратиш отношенията си с двамата?

- ТКП - на него ще донесеш облекчение, съответно ще може да промени живота си и да срещне жена, която евентуално да го обича. Прогнозата ми е, че няма да се забави в това, тъй като на хората, на които им пука, обикновено и определено им е по-тежко. Така много бързо, вероятно и завинаги, той ще изчезне от живота ти, така ще имаш една тежест и неудобство по-малко.

- ОКВТ - на този ще му създадеш неудобство, което може да го амбицира, съответно да покаже поне малко чувство, което евентуално да усетиш като ответ на своята обич. Какво ще последва оттук насетне е съвсем друга работа.

И забележи, В2С, нещо смислено може да се случи, ако ти вземеш решение и го изпълниш. Демек изразиш ясно послание към двамата - Аз, В2С, взех решение и се определих еднозначно и повече няма да живея по досегашния начин.

Защото сегашното ти послание към двамата е -

- ОКВТ -
"Ке се престоря на риба мрена
И пак при тебе ке дойда
Река ке препливам, пак при тебе ке дойда
Вечно твоя ке бида
Река ке препливам, пак при тебе ке дойда
Вечно твоя ке бида"


- ТКП - "Направо се чудя, досадо моя, какво още да направя, за да те унижа, но пък ти така трогателно търпиш, че чак ме кефи овчия ти поглед!"

Та така - ситуацията е очевидно нестабилна, нищо че продължава много време. Ако ти прекратиш отношенията си с тях, респективно избереш само ОКВТ - има вероятност животът ти да се подобри.

Но ако те изберат:
- първи си тръгне ТКП - за ОКВТ нищо няма да се промени - ти не ще си му показала нещо повече от вече видяното.
- първи си тръгне ОКВТ - как да го кажа... Струва ли си да бъдеш с човек, за когото си последен шанс и единствен възможен избор? Без да имам основания да коментирам този човек, но е много вероятно в него да има множество явни и неявни подводни камъни, ти си го знаеш.

В крайна сметка опитвам да ти докажа, че е по-добре да станеш и от двата стола, Виченца. Каквото и да е, ще е по-хубаво от досегашното положение.



Тема О,нови [re: TCNQ]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано08.07.13 14:42



не.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: О,нови [re: paзбиpaм]  
Автор TCNQ ()
Публикувано08.07.13 14:45



като ти гледам сигнатурата, и като знам какво значи женското "не" ми е ясно защо завършека е с усмивка


Апропо, имаше такъв виц, не е моя идея. Жени дето се хвалели със сантиметрите на тените, а една като казала 6-7 см и се изсмели "Хи-хи-хи". Тя казала "Хи-хи", ама "фи"



Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано08.07.13 18:32



даааа, и аз се чудя какъв ли е този мъж, дето приема подобна ситуация? Според мен отговора е "кой си има и друга(и)".





Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: vicenza]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано08.07.13 18:35



Направете си тройка. Било за малко, било за няколко седмици, а ако ви хареса - и за постоянно.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано08.07.13 18:36



Той ще отговаря на нейните щения... ама дали тя ще отговори на неговите щения е отделна тема.



Няма ме, не ме търсете.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.