Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:14 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Ненови [re: paзбиpaм]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано09.07.13 23:22



Добре де... ти ще печеш, аз ще ям... а за теб само лук и чушки ще има.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: vicenza]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано10.07.13 19:26



Честно казано, изобщо не вярвам, че ти ще вземеш някакво решение. По-скоро ще чакаш да се стигне до някаква естествена развръзка, един вид деус екс макина и после ще се направиш, че това, което е станало всъщност е било това, което си желала. Дали ще е добре за теб или не...честно казано, пет пари не давам.
Но ще те репликирам само за едно, защото НЕ Е ВЯРНО - "-нито аз ще заобичам единия...". Не е така. Понякога обичта, която получаваш може да е толкова силна, че след време давайки си сметка да се влюбиш истински. Ще ти цитирам едно стихотворение, което отлично го олицетворява.

Такава власт над себе си ми даваш,
че аз стоя изтръпнала, безмълвна.
…Косите ми със светлина са пълни,
от устните ми капе мед и вино,
огньове еньовденски, сини
играят на прострените ми длани…
Не е то страст,
не е желание
ако ти нося болка, ще я вземеш;
и смърт да съм дори-ще ме приемеш.
Мълчиш.
А цялата земя крещи: Обичам те!

И аз, владетелката, тихо коленича
и гордостта ми като дреха пада…
Такава власт над себе си ми даде,
че ти се покорих.




Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: EvaB]  
Автор echr ()
Публикувано10.07.13 21:41



Их, да му се невиди! Как пък веднъж не го умях тоя номер - да се влюбя, защото някой ми дава власт над себе си. Даже напротив, това ме отблъсква: колкото повече ми се постила един мъж, толкова повече ме отблъсква. За сметка на това пък ела виж какво става, ако някой се опъва - негова съм завинаги



Въпрос на интелект е това



Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: EvaB]  
Автор echr ()
Публикувано10.07.13 21:50



уф, много красиво това стихотворене! (пак го прочетох). надявам се да узрея дотам и като (ако) узрея, да има кой да ми го даде това нещо, пък дори и да носи памперси вече





Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: echr]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано10.07.13 22:19



Не става дума за постилане.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано10.07.13 22:30



на мен ми се види мазохистка тя самата
има резон в съвета ти - двама мазохисти как ли биха съжителствали...



Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: echr]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано10.07.13 22:38



Не искам никого да засегна, но не съм видял жена, която да е узряла дотам, че да си даде сметка защо един мъж я оставя да му се качи на главата. Обикновено го смятат за мухльо, а когато нещата приключат, обикновено го обявяват за побеснял женомразец, и това е.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: paзбиpaм]  
Автор echr ()
Публикувано10.07.13 22:49



Ами? Сериозно питам



Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: vicenza]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано10.07.13 23:00



Най-после една истинска житейска ситуация и то описана по подобаващ начин - хем вълнуващо, хем без излишни думи.Поздравления за стила.
Карай си с 2-мата .Всеки ти дава по 33 % от това което търсиш....



Тема Труднонови [re: echr]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано10.07.13 23:49



ще ми е да го обясня, ако не си го преживяла. Не става дума за постилане, за самоунижение, а просто за доверие и усещане, че можеш да дадеш власт на някого да прави каквото пожелае с теб - нямам предвид физическата част, но защо пък не и нея

, но да имаш увереността, че този човек никога няма да злоупотреби с властта, която му е предоставена. Дано успях да обясня нещо. Аз съм страшно скептична, недоверчива, дива, непокорна и свободолюбива, падам си мъжемразка, но съм срещала такъв човек и знам какво е.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.