Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:35 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
Тема Re: Добре де...:))))нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано25.05.13 23:27



Аз много малко държа да съм добрата. Стига детето да е ок, ми е ок и да съм лоша.

Аз и друг път съм казвала. За мен не е непосилно да си "дам" детето. Щото е вече голям, момче е и таткото си има гадже в къщи, което е по-нормален модел от мен. Обаче другият модел за понеделник-петък мама и уикенд с тати си е по-валиден за всички.

А и бившия е пич в повечето време. Обаче повечето не са.



Тема Re: Добре де...:))))нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано25.05.13 23:41



Аз съм изключение, че надавам вой!
Да е жива и здрава майка ми, а и аз.
Знаеш ли колко бащи е имало такива?
Тях ги е било срам да кажат, щото се води, че жената те изоставила.
И аз незнам как се пречупих да говоря.



Тема Re: Добре де...:))))нови [re: Koм]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано26.05.13 00:02



Хайде да ми обясниш кво значи пари на ръка - йок?

Щото не разбирам - плащаш за осчетоводяеми нужди по сметка? В Бг има практика да купуваш подарък за рожден ден. Наскоро имаше 3 рожденни дни за една седмица - 65 лева. Тва не е от твоите задължения ли? То не че не ми е ясно, че е от моите, но все пак

. Отделно имаме джобни за манджа преди и след училище - това как се плаща - с касова бележка? Той не взима подобна. Има карта за транспорт, но ходи и с други линии понякога - ще плащаш билетчета? Че той ги изхвърля. В магазина месото и салатата на две ли да ги деля? Той не пие кафе, а аз не ям банани. Тоест да хайлайтна с маркер касовата бележка и да сметна отдолу?

Несериозно е. Кво значи прането какво е? Прането е прах, омекотител и гладене. Струват пари, отнема време. Викаш тва не се брои, щото сигурно е също лиготия. Добре, ама ние зимата ходихме с бели ризи - униформа - по една на ден - прани, гладени. Ама кой пуска детето си зиме само с риза - има жилетки, пуловери. Аааа гадната майка пере и себе си в тая пералня.

Изобщо не ми се говори за ново колело - 400 лв!, състезания - един уикенд в друг град с 2 нощувки и такса участие и транспорт - 120 лв. ( на никой не му хрумна да ми даде бележка, която да се осребри).

Тва с парите срещу бележка е нелепо. Представям си да изям тайно доматите, които съм купила, щото баща му ги е платил...



Тема Re: Добре де...:))))нови [re: 2biri]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано26.05.13 00:28



Изобщо не ми се говори за ново колело - 400 лв!,
Na promociq ima i za 200 лв.!
Алуминиева рама, 2 дискови спирачки и т.н.
То колелета има и за 15 000 евро, че и повече.
А майките правите една огромна грешка - то пране, ток.
Бе ей, ти няма се переш или ток ли няма да ползваш - отгоеарям аз.



Тема Re: Добре де...:))))нови [re: Haглeц]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано26.05.13 00:43



ако обичаш някого, няма да му погодиш мизерен живот в следствие на безотговорното си поведение

Нали? Все това разправям и аз.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Добре де...:))))нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано26.05.13 01:06



Може и да не съм права, но не ми е комфортно и ако ще тук всички да ми казвате, че не съм права - резултатът е все същия - не ми е добре с такъв мъж и не искам да съм с него.

E, аз пък ти казвам, че си права... и няма тука мъжко женско.
Въпросът със собствената издръжка е принципен.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Добре де...:))))нови [re: MamaNetty]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано26.05.13 01:45



Ще ми позволиш ли една запетайка?
Може да има и дълъг период на "безтегловност"
Въпроса е да не те правят на луд/а.
п.п: Аз например се скапах.
И съм плащал и са ми плащали.
Затуй сме хора.
Но ако ми платят - то и знам и после да съм благодарен....когато мога де...

п.п.п:Редактирах се, щото клавиатурата и батериите и.../няма я Лира да ми се изхили/

Редактирано от 4ycмивkи на 26.05.13 01:53.



Тема Re: Добре де...:))))нови [re: 4ycмивkи]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано26.05.13 02:33



Приемам забележката...хора сме - падаме, ставаме, имаме си периоди...
Въпросът е, движението да е налице, да няма продължителен застой или отявлено лентяйство...Разбира се, също изключвам случаите на тежки болести и инвалидност.
Когато някой и иска да помогне, когато е искрено съпричастен и го е грижа за теб
и за децата ви - това си личи, дори и да не внася редовно пари в касичката.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Добре де...:))))нови [re: MamaNetty]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано26.05.13 02:38



Бе въпроса е да не те првят на луд :)))))
Кат имам - винаги ще дам.



Тема Re: Добре де...:))))нови [re: 4ycмивkи]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано26.05.13 02:41



Съгласна...


Макар, че ще стане бая нтересно, ако се опиташ да дефинираш това - " прави на луд"

Не искайте много, за да може да платите цената.


Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.