Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Хотел или?нови [re: ellynora]  
Автор Melany99 ()
Публикувано17.05.13 16:04



Колко опознавателни срещи са необходими според теб, за да си уверена, че някой не е маниак?



Тема Re: Хотел или?нови [re: adeli]  
Автор Melany99 ()
Публикувано17.05.13 16:33



Какво под масата Джоанке?

Фелацио ли имап предвид или?





Тема Re: Хотел или?нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Melany99 ()
Публикувано17.05.13 16:38



Добре де, аз пак да попитам:
-Защо се смята, че да отидеш на хотел е криене?
И аз лично за първи път чувам за хотел за 2 часа



Сега, ако вкъщи всичко ти под конец, не се страхуваш от маниаци, такива, които може да ти се лепнат, дори когато им казваш не, досадници, звънящи непрекъснато и т.н. е друг въпрос.

Да кажа само, че сам ходила в Шангри Ла за по една нощ, само за атмосферата, гледката към кулата и удоволствието да се завиеш в огромните им хавлии и да си пиеш каефто на тераската...


П. С. Върнах се да добавя - как ще се криеш, като в хотела се регистрираш, има камери точно на входа и рецепциите, дори да плащаш кеш, резервацията се прави с кредитна карта...

Редактирано от Melany99 на 17.05.13 16:41.



Тема Re: Хотел или?нови [re: Melany99]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано17.05.13 16:56



-Защо се смята, че да отидеш на хотел е криене? Защото там не те познават. Пак казвам, защо да плащаш за нещо, което може да ти е безплатно?
И аз лично за първи път чувам за хотел за 2 часа Казват се "стаи за почивка", а иначе са си чисти ебалници.
Сега, ако вкъщи всичко ти под конец, не се страхуваш от маниаци, такива, които може да ти се лепнат, дори когато им казваш не, досадници, звънящи непрекъснато и т.н. е друг въпрос. Не ми е под конец, ама не ми пука. Ако ще си общувам сексуално с някого, трябва да се приемаме каквито сме. А досега не ми се е случвало да не мога да се отърва от някой досадник. Всъщност, отървавам се от тях, преди още да стигнем до секс. Пак е въпрос на подбор.
Да кажа само, че сам ходила в Шангри Ла за по една нощ, само за атмосферата, гледката към кулата и удоволствието да се завиеш в огромните им хавлии и да си пиеш каефто на тераската... Ово е стандарт. Аз в хотели ходя, само когато съм извън София и мисля, че това важи за повечето българи.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Хотел или?нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано17.05.13 17:21



На колко, на колко години веднъж?
Я, повтори, че да се ориентирам....

WALL·E


Тема Re: Хотел или?нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано17.05.13 18:06



Е, не - има разлика от хотел до хотел все пак, ама ти говориш за редовен секс, пък тя говори за еднократен - това са две различни неща.


Сега - като се замисля - в хотел съм ходил с омъжени и живеещи с деца/роднини. Също така - когато съм на почивка.



Тема Re: Хотел или?нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано17.05.13 23:46



Именно, няма ли поне 2-3 седмици на опознаване и свалки?



Тема Re: Хотел или?нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Бeзcъницa (distance)
Публикувано18.05.13 00:07



Струва ми се, че само ме подбутваш да приказвам. Попитай ясно точно какво те интересува, за да отговоря веднъж. Или ме запитай другаде. Не съм неучтива. Просто тук не пиша отдавна и не ми се връща сто пъти да наглеждам разговора.



Тема Re: Хотел или?нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Moonlight. ()
Публикувано18.05.13 00:38



Бягай да споделяш, тук няма какво



Тема Re: Хотел или?нови [re: Melany99]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано18.05.13 05:17



Поне 2-3 , макар че маниаците си личат до 15 -тата минута и то при най-обикновен разговор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.