Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:10 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Днес 25.04-Шествие:"Бащи за отговорно родителство"нови  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано25.04.13 09:16



Бащи-Вие сте!:)

Фондация Бащи за отговорно родителство организира шествие в Деня против родителското отчуждение. То ще премине по централните софийски улици и ще стигне до Министерството на правосъдието. Бащите настояват за равни права с майките и промени в законодателството, адекватни на социална обстановка.





Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Днес 25.04-Шествие:"Бащи за отговорно родителство"нови [re: Lira Emerald]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано25.04.13 10:12



Ся да ходя до Сф ли?
С удоволствие бих ги подкрепил, макар да нямам техния проблем, но знам кво ми е коствало, че да го нямам....
Нейде тука ако трябва да ида и застана - ще!
..........
Кат се сетя и си се чудя.... работата беше кат разузнавач, в тила на врага и чак на края "на щик"

Редактирано от 4ycмивkи на 25.04.13 10:14.



Тема Re: Днес 25.04-Шествие:"Бащи за отговорно родителство"нови [re: Lira Emerald]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано25.04.13 10:38









Тема Re: Днес 25.04-Шествие:"Бащи за отговорно родителство"нови [re: Refurbished]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано25.04.13 10:56



Я са скрий!
Ти имаш ли си напредстава какво е да имаш дете и да те изнудват, че да го видиш и да бъдеш до него?!
Темата може е веселяшка за тебе, ама ако си минал през тоя ужас или ,по-лошо, живееш в него....никак не е смешно.
Ти знаеш ли какво ми е било как дете плаче :"Татеее, не ме оставяй" и протяга рчички ,и да нямаш избор, освен да станеш престъпник.
Не се подигравай с това.
Или пред съдебна зала/от чий го бе помъкнала детето, незнам/ и дето ме вижда и се ухилва и иска при мене, а оназ се извръща и му казва "Не го познаваш тоз".
Ма мале - хубу, че там - щях да я смеля.
Не си мисли, че всичко е цветя и рози - мн изкукали майки има.

Редактирано от 4ycмивkи на 25.04.13 10:59.



Тема Re: Днес 25.04-Шествие:"Бащи за отговорно родителство"нови [re: Lira Emerald]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано25.04.13 11:34



Бащите никога няма да се докопат до равни права с майките на децата си, защото преди тях на опашката в законодателството по право се намират педерастите, лесбийките, циганите, убийците, мутрите, чалгата, бат`Бойко (Цеко) и т.н.

Що да си губим времето с педаллъци, а?



WALL·E

Тема Re: Днес 25.04-Шествие:"Бащи за отговорно родителство"нови [re: Haглeц]  
Автор dgessi (ентусиаст)
Публикувано25.04.13 17:37



Не се знае дано все пак получат равни права,познавам бащи , които сами си гледат децата,не проумявам къде са майките



Тема Re: Днес 25.04-Шествие:"Бащи за отговорно родителство"нови [re: dgessi]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано25.04.13 18:07



И аз си го гледах сам когато беше на 4-5 години и се сблъсках с достатъчно проблеми, но определено те бяха разрешими и решени. Казвам го, за да подчертая, че когато има желание за съдействие винаги стават нещата и бащите не са ощетени.
Синът ми беше записан на две детски градини идновременно с уговорката, когато едната градина е в лятна почивка - да ходи на другата. Въпреки злобните погледи в службата си, бях в отпуск по болест заради сина си и това не ми се отрази на работата.
Та, чудя се, що ли им е този трясък сега на тия пичове?
Явно пак нещо нейде смърди.

WALL·E


Тема Re: Днес 25.04-Шествие:"Бащи за отговорно родителство"нови [re: 4ycмивkи]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано25.04.13 20:25



Ей хора ще ме разплачете, а съм на работа:((((((((((





Тема Re: Днес 25.04-Шествие:"Бащи за отговорно родителство"нови [re: 4ycмивkи]  
Автор adeli (Гордата ТО)
Публикувано26.04.13 09:06



..така е, ама преди това си я обичал, ходели сте прегърнати, целувал си я и си правил секс с нея, така че ....това дете се е родило от любов


мисли позитивно

всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Днес 25.04-Шествие:"Бащи за отговорно родителство"нови [re: adeli]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано26.04.13 11:23



Ko са хванахте с мене. То детето си е при мене.
Само казвах, че съм съпричастен към проблема им, макар да не е мой.
Минал съм през всичките фази /хем беше бебе тогава и нит помни, нит е разбирал/ от :
-Е няма да видиш детето тогава, щото не съм угодил на нечия прищявка, та до
откровенно отвличане. Макар по закон да не е било отвличане, щото още женени.
Както и да е.
Проблемите са решими, както вечче каза Наглеца.
Само, че ....по простотиите и сопите на кой му се ходи.
Прави са хората, че не може по дифолт майката да се определя.
Важно е детето да е добре отглеждано, а другия родител що да не го вижда?!
Но съм и гледал интервюта с някои от тея образи..."Ами тя майката не ми дава"...и така 5-10 години....
Свят като цвят - едни не щат да си и знаят децата, а други рват, че не им давали да са с тях.
Ся тооо, че има кучки-има. Ама ей го де е съда.
От друга страна пък и не може малко дете да го размотаваш кат куфар.
Трябва има някакъв разумен баланс и да се спре практиката на някои да изнудват.
.......
Наскоро се бях бъзикал, че за да си самотна майка, то трябва в акта за раждане да пише "баща неизвестен" и се ползваш там от някоя др привилегия.
Аз как да се водя самотен баща - в акта да пише "майка неизвестна" ли :))))))
Та от таз гледна точка....тряббва си има термина "самотен родител" и той да се ползва с "привилегиите" на "самотна майка".
Та такива неща ми се въртят, а не че еди кой си не ми давал нещо си.
Ей на - наща майка е в неизвестност.
Предполагам, че е жива и здрава, но знам ли.
И защо жена да се ползва с разни там привилегии, а мъж не?
Както и да е, но е доста дразнещо. Има си своего рода дискриминация по полов признак :)
Може и да греша де - новия ГСК не го знам как е.
Така или иначе не ми се дъвче това, но съм солидарен с тях като цяло.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.