Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хайде малко по леки жанровенови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано24.04.13 18:31



ПС

я виж този коментар тук на руски , но разбираш нали
***

Сексуальность/Секс не имеет ничего общего с любовью. Любовь - это милосердие,спасение живых существ. Зачатие - это близость ради детей. Секс - это способ выброса энергии души без желания воспитывать детей. Авторитетный сексолог Нильс Варборг установил, что половой акт/потеря семени сокращает жизнь на 1-2 дня.Для формирования 100 капель семени тратится ~10 000 капель крови, поэтому потеря семени медленно убивает человека. Смотрите "Секс - оружие геноцида".~Более 80% разводов из-за скотского секса

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема Re: Хайде малко по леки жанровенови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано24.04.13 18:35



в повечето случаи клонят към "евала на момата", ама това е друг въпрос



Според мен подобни бракове са сделка, но - разбира се - има всякакви случаи. Мен лично връстничките на дъщеря ми не ме привличат сексуално. Тези на майка ми - също.



Тема Re: Хайде малко по леки жанровенови [re: dymo]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.04.13 18:38



Стига, бе! Всеки полов акт съкращава живота с 1--2 дни... Излиза, че си убиваме мъжете като правим секс с тях. Това е прекалено.
А че няма връзка с любовта... и това не го разбирам.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Хайде малко по леки жанровенови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано24.04.13 18:42



аз не вярвам...аз пък съм изчела една теория, че ако един мъж не прави редовно секс в напреднала възраст има проблем с простатата!

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема Re: Хайде малко по леки жанровенови [re: dymo]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.04.13 20:11



Току що изчислих, че ако тази теория е вярна, то мъж, който е ебал всеки ден в продължение на 20 години (от 20-40), всъщност не би трябвало да доживее 40, щото като извадим от средната продължителност на живота- 73 години 2*20 години (щото нали, едно ебане, два дни по-малко) то би трябвало всички ебачи да умират на 35. Това категорично не е вярно. Тоя сайт си го махни от любимите.


Или може би искат да ни намекнат, че ако не тормозехме мъжете с тези неприлични движения, то те биха живяли по 150 години. Ама пък тогава защо жените не живеят по толкова като не хабят капки кръв за не знам какво образуване на сперматозоиди. Нещо не е читаво в тази теория, определено.
Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от Kpoacaнчeтo на 24.04.13 20:15.



Тема Re: Хайде малко по леки жанровенови [re: dymo]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано24.04.13 21:34



Супер яко - латино истории:)
Къде ги гледасх тези предавания? Ти май беше в Италия...
Сега моят личен опит- Моят мъж е 7 години по-млад от мен. Брака си ни е наред.Мъжете по принцип много по-рано спират да имат интерес към илизане, ходене по клубове и т.н.Стават домошари по-рано, така, че ако мъжът е на 40 а мацката на 30 - според мен има проблем.



Тема Този Максим не е на нашия бряг,нови [re: ha!]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано24.04.13 21:50



вярвай ми!

Всичко е пи-ар!



Тема Re: Този Максим не е на нашия бряг,нови [re: parvaty]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано24.04.13 21:55



не е гей Максим, мъж си е, хайде сега ПР не е вярно



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Този Максим не е на нашия бряг,нови [re: dymo]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано24.04.13 21:57



ами, на мен ми прилича на гей, пък аз ги познавам, вярвай ми!

това е като с момченцата, дето водят Лили за ръчичка... до едно са гейчета!



Тема Re: Хайде малко по леки жанровенови [re: Monica123]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано24.04.13 21:58



Браво мацка от нашия отбор си

7 г. ОК , ама 30 са си много в неин плюс


има и една друга теория, че мъжете здраво работят до към 35г, след това намаляват темпото , докато жената ставала най работлива между 35 и 45, така че тя природата мисли за всичко

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.