Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ще се оправишнови [re: Bиkи Kpиcтинa]  
Автор kikimonik (nevidimka )
Публикувано21.04.13 11:07



Ева, няма да ти е лесно, но трябва да се справиш. Имаш детето, то е силата и живота. Гледай само напред и не се обвинявай за нищо. Миналото не може да се върне или поправи, а ината само те натоварва и смазва и единствената ти останала сила. Вярвай в бъдещето, щастието и любовта към детето ти. Мисля, че това са нещата, които ни крепят в такива моменти.
Вярвай, че този обичан за тебе човек живее чрез детето ви и ще бъде винаги до теб. Пожелавам ти сила и смелост- мисля, че ще са ти нужни.
Успех от мен!



Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор dgessi (ентусиаст)
Публикувано21.04.13 14:25



Искрено съжалявам,че това ти се е случило.Сигурна съм,че болката еогромна, но вярвай сили ще намериш именно в спомена за този човек, който е бил до теб ,който е бил твоя опора и целия ти свят



Тема Re: Съболезнования...нови [re: Amelia Pond]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано21.04.13 16:41



Не съжалявай, че си писала, ти ме караш да се чувствам по-добре.
Той беше в тежко състояние, задъхваше се при малко физическо усилие, а беше много здрав и много силен. Съжалявам, че не реагирахме веднага, а после, докато се накани...
Остава ми цял живот да се проклинам, защо не отидохме на лекар поне един ден по-рано. Явно според Нети е можело да се направи нещо.
Но аз ще си живея с това. Ако не може просто и моето сърце да се пръсне и толкова.



Тема Re: Съболезнования...нови [re: MamaNetty]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано21.04.13 16:54



Нети, позволи ми да ти дам един съвет - ако някога попаднеш в подобна ситуация, никога, за нищо на света не казвай това на човек, който само преди десет дни е загубил целия си свят и се побърква от въпроси и обвинения. Лъжи, лъжи, лъжи колкото е нужно. Но не му казвай това, по дяволите, защото това може да убие някой! Един ден, когато болката не е такава, може би истината ще намери място в съзнанието му. Но не и толкова скоро. Това е нечовешки жестоко.



Тема Re: Съболезнования...нови [re: EvaB]  
Автор won (cool)
Публикувано21.04.13 17:03



Не говори така, нужна си на детето! И твоят път още не е извървян!

А кога е бил на преглед при кардиолог?

Да е имал тахикардия - постоянно ускорен пулс дори в покой?
Проблеми с кръвна захар, щитовидна жлеза? Наднормено тегло, напрегната работа?

Абе не трябва да се обвиняваш, трябвало и той повече да се наблюдава.
Ти се грижи за себе си, щото трябва да излезеш от този ад - всеки ден с по една крачка навън.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.


Тема Re: Съболезнования...нови [re: won]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано21.04.13 17:11



Имаше тахикардия. Денят преди да умре каза, че пулсът му бил учестен, дори като лежал и имаше съвсем лека температура. Иначе беше абсолютно здрав, нямаше наднормено тегло, беше в отлична форма, ходеше на фитнес през ден.
В спешното като го приеха му правиха снимка на гърдите, питаха дали не е бил изложен на някакви химикали или да е вземал някакви хапчета. И после той вече не можеше да диша, казаха ни да излезем и след един час ни съобщиха, че е починал.
Лесно е да се кажеш да не се обвинявам. Вие на мое място дали бихте послушали този съвет? Непрекъснато го въртя като филм из главата си, кога наистина стана сериозно, защо аз не го взех на серозно, защо не настоях да отиде на лекар.
Толкова пъти в живота си казваме, че е твърде късно за нещо, но всъщност рядко е истински твърде късно. Но в този случай е. Твърде късно. Само, ако бях повярвала, че е сериозно. А може той да е знаел, че е сериозно, но да си е мълчал, понеже бях скептична. Господи, а ако аз съм го убила?



Тема Re: Съболезнования...нови [re: EvaB]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано21.04.13 17:14



Не е толкова лесно, имаш дете... Не се вини, просто недей...... Ако нямаш поне няколко симптома накуп....дори лекарите не се сещат, включително и спешните. Просто трябва да минеш през болката и да продължиш. Не всичко е в ръцете ни, не всичко бихме могли да предвидим и да контролираме.



Тема Re: Съболезнования...нови [re: tia9]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано21.04.13 17:18



Всъщност е толкова лесно. Детето ще порасне, ще е винаги финансово осигурено. И без това в момента ми е трудно дори да я гледам.



Тема Re: Съболезнования...нови [re: EvaB]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано21.04.13 17:20



А може той да е знаел, че е сериозно, но да си е мълчал, понеже бях скептична. Господи, а ако аз съм го убила?
...излез от това. Човек мълчи и не вярва, че точно на него може да се случи........знаеш, че не говоря празни приказки. Каквото и да ти се случва...все мислиш, че ще мине и е нещо случайно.



Тема Re: Съболезнования...нови [re: EvaB]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано21.04.13 17:27



Никога няма да и стига, на децата не им трябват пари....трябва им любов, мила. Децата растат с любов, сега трябва да даваш за двама, нямаш право да я лишаваш. Сигурно ти звуча като гаднярка, но е така. Нищо по-важно няма за едно дете от любовта на родител.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.