Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:13 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Нанови [re: EvaB]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано16.04.13 13:42



32 казваш, че си стара?

Та ти си още момиче.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано16.04.13 13:46



Може би, че съм била егоист, знам ли. Обаче напоследък успявам да не се чувствам виновна заради това. Просто се простих с идеята за това колко съвършена трябва да съм.

И те целувам. Тази раздяла с идеята не става лесно, но е толкова освобождаваща.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано16.04.13 19:04



Съболезнования, наистина това е жестоко...препоръчвам ти една книга на Букай Пътят на сълзите има много съвети там, които биха могли да ти помогнат, въпреки че при подобни ситуации се изисква от теб самата да....се вдигнеш на крака и да продължиш, трябва време да мине, но мисля, че трябва да го направиш ЗАРАДИ теб самата и запомни, че в живота винаги има бъдеще докато сме живи и на този свят има бъдеще!

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано17.04.13 04:32



Speechless...

Съжалявам. Когато те прочетох слушах и настръхнах от първите два реда от текста...

Subdominans.

Тема Съболезнования...нови [re: EvaB]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано17.04.13 11:38



Ще ми се да можех да ти помогна с нещо практично или недотам,
но като цяло дори не мога да си представя мащаба на твоята загуба и болка.


А нещата, които като лекар мога да ти кажа за белодробния тромбоемболизъм пък едва ли ще те утешат и успокоят, така че по-добре да си мълча.

Нека музиката говори...


Лекувай душата си, пази тялото си и остани свързана с детето си! Прегръщам те.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема И това ще мине!нови [re: EvaB]  
Автор Ryan ()
Публикувано17.04.13 12:43



Здравей, Ева,
И това ще мине!

Тъжно, тежко, огромна загуба...
Но и това ще мине!

Бил е добър човек, оставил е страхотен спомен...
Ще дойде време и това ще мине!

Ти си в началото на живота си като зрял човек - стара си само спрямо младежките спомени и преживявания...
Е и това ще мине!

Сега тъгувай...
Докато премине!



Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано17.04.13 16:28



Скъпа Ева,
Съболезнования от GEDLtd. и мен. В мислите си сме с теб и ти желаем сили.
Ние вярваме, че ти ще преминеш през това. И един ден пак ще търсиш живота и ще го намериш. Или той теб. Сигурни сме в теб.



Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано18.04.13 02:04



моите искрени съболезнования.
така е, в безизходица се чувства човек, когато една опора се срути.
потъгувай, поплачи за човека и за себе си без него и се дръж за друга своя опора - детето. най-важното е то. то ще държи теб, а ти - него.



Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано18.04.13 16:26



Здравей...до сега не съм писала тук, но като те прочетох, реших да се опитам, ако мога поне малко да облекча страданието ти, дори и само с това, като ти кажа, че не си сама.
Ева, човешкият живот е пълен с изпитания и наистина понякога е тежко, но ти не си сама, имаш дете, имаш близки, имаш приятели, имаш и цял един клуб, който иска да ти помогне, кой с каквото може. Тежко е, знам, боли, ама трябва да продължиш, заради детето, заради себе си и заради близките ти. Не изпадай в отчаяние, това е най-лошото, което може да ти се случи, просто се опитай да не мислиш за болката и за това как ще се справиш. Решенията понякога идват и без много да се мисли.
Не чувствай вина за нищо, не се измъчвай, просто трябва да се изправиш и то скоро, защото колкото повече отлагаш във времето, толкова по-трудно ще ти бъде...
И пак повтарям за да повярваш - не си сама...





Тема Re: Съболезнования...нови [re: MamaNetty]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано18.04.13 21:22



Искам да кажа на всички, че не съм умряла и прочитам всичко, което ми пишете. Това много ме топли. Просто съм страшно заета, може би слава богу, защото нямам време да оставам сама с мислите си и не мога да отговоря на всеки.

Нети, от всичко, което прочетох разбрах, че в крайна сметка, ако сме реагирали по-рано е можел да бъде спасен. Това имаш предвид, като казваш, че "ще те утешат и успокоят, така че по-добре да си мълча.", нали?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.