Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано15.04.13 21:45



Ти си на 32? Та това е най-хубавата възраст за една жена! Вземи се в ръце, живота понякога е безмилостен и жесток, но той продължава. След лошите моменти непременно идват хубави такива. И за да не ти е скучно и самотно, аз ще остана да седя безмълвно до теб докогато имаш нужда и се съвземеш от ситуацията, която те е сполетяла. Знам какво е да загубиш много близък човек, аз за 4 дни загубих и двамата си родители, а бях невръстно дете... С теб съм, ако имаш нужда от нещо, каквото и да е то - ще се отзова. Сериозен съм.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано15.04.13 21:57



Мила, не се познаваме, почти не сме общували .... това едва ли има значение. Това, което споделяш е наистина тъжно (не мога да намеря подходящи силни думи, но едва ли е необходимо).
Бих искала да намериш сили и да си простиш, още повече, че едва ли има за какво. Но ... за да продължиш напред, трябва да простиш първо на себе си. Обичай го, изстрадай болката си, но намери сили да продължиш напред. С детето и дай Боже, да имаш щанса да срещнеш сродна душа. 30-те години е прекрасна възраст и съм сигурна че ще мине време и ще откриеш красотата на живота отново. Стискам палци, това да е сравнително скоро.

Прегръщам те и бих искала да те познавам отблизо и да имам възможността да ти дам надежда и подкрепа в такъв тежък момент.



Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано15.04.13 22:38



Животът, Ева, се променя на всеки 7 години... Понякога на 480 градуса.

Наскоро и аз преживях подобно "земетръсно" събитие. Така е било писано да се случи.

А на 32 г. си е много млада възраст. - Ще намериш друг спътник в живота си. Но сега се наревИ.

Прегръщам те.



Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано15.04.13 22:42



Поздрави на Лиска.





Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор won (cool)
Публикувано15.04.13 23:32



Съжалявам за загубата ти!
Но, моля те, заради голямата му любов и сърце, заради вашето дете - дишай, и дишай- отново! Научи се отново да се усмихваш и се радвай на красота и споделени мигове.
Моля те, Ева, не се предавай!
Прегръщам те!

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.


Тема Моите съболезнования, ЕваБ!нови [re: EvaB]  
Автор TaтkoтoHaMapтин ()
Публикувано15.04.13 23:34



Моите съболезнования, ЕваБ! Много тъжна новина. Плачи колкото ти се иска, но не се чувствай виновна. Мисля, че е добре да отидеш на тази почивка. Спомням си темата ти за капака на тоалетната чиния. Лека му пръст на човека! Обичайте се и се дръжте с детето. Чака ви път. Лек път и смисъл ви желая!



Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор Taigun (вълча порода)
Публикувано16.04.13 00:43



Гушвам те, ЕваБ - моите съболезнования. Съжалявам за загубата ти... не знам какво да кажа, наистина! А така се зарадвах да видя ника ти преди малко...

Хвани се за детенце - малката си няма другиго освен теб. От това по-голяма котва... И не се обвинявай, моля те! Старите хора имат една приказка: "каквото е на глАва писано - на камък няма да се разпише". Съдба - безсилни сме да я променим, колкото и да не ни се иска да е така. Нареви се, накрещи се и давай нататък: борИ ден за ден - като алкохолиците. Ще се справиш - той, твоята опора и стена, те е научил. А и нямаш друг избор, просто.

Гушвам те, пак.





Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано16.04.13 00:54



Според мен, ако бяхте отишли на лекар по-рано, той дори нямаше да се сети да го изследва точно за това, т.е. вероятно щеше да остане без диагноза, а ти сега с огромен гняв, който няма да има къде да излееш.

Другото, което искам да ти кажа е, че млади хора, добри, които спестяват на другите своя гнев, раздразнение, които поемат повече отговорности и са много харесвани и обичани - такива хора обикновено си отиват по този начин. Това е цената, която е платил, за да бъде това, което е. Но пък иначе нямаше да е той, нали, а някой друг...

Май стигнахме и до най-кофти откровението - че ти завиждам. Завиждам ти за това, което си изживяла с него. И за това, че имаш дете от тази любов. Така и той винаги ще бъде с теб. На малко хора децата са плод на такава любов.

Има ли кой да вземе замалко детето? Че да си поплачеш, докато така се умориш, че просто не можеш повече. Това е моментът, в който човек може да е сам. После, гледай да не си сама. Да, вземи приятелка на почивката.

Колкото до него - да, ще изпусне порасването на детето си, но пък колко е получил - теб, нея, три щастливи години, а и тези преди това... Отишъл си е щастлив, в най-хубавия момент от живота си. Докато вие с детето имате още да преживявате и преодолявате. Изпитанието е за вас. Детето има нужда от време на време поне да минава някой приятел - човек от мъжки пол, да не сте само двете, поне да вижда, че има и други хора.

Да, може би след 10 години, поглеждайки назад, ще видиш колко силна те е направило това, но аз питам за какво ти е тази сила и каквото и да си говорим НЕСПРАВЕДЛИВО Е. И това е факт. Не е справедливо, не е логично, не е честно, не е заслужено - нито от теб, а още по-малко от детето. Просто е едно от ужасните неща, които са ти се случили и които те правят съпричастна на ужасните неща, които се случват ежедневно по света на различни хора. На всички нас. В този смисъл - не си сама. За съжаление.


А колкото до това дали пак ще бъдеш обичана и ще обичаш. Доказано е, че на хората, на които се е случило веднъж, има по-голяма вероятност да се случи отново, отколкото на тези, на които нито веднъж. На които два пъти - още по-голяма. И така. Защото да обичаш е индивидуална способност, а не всички на опашка и като дочакаш реда си.

Иначе не знам кога и доколко ще премине, но - болката и тя се уморява и започва да ти дава почивки - първоначално по-малки, после малко по-големи. И така... само не бъди сама.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано16.04.13 01:14



Мила Ева, толкова съжалявам да прочета написаното от теб... каквото и да кажа - излишно е! Моите искрени съболезнования!

Просто... не мисли за вина, ние хората не разполагаме с времето си, вярвам, че има по-висша сила, която определя кое, кога... и все пак си само на 32 г., животът е пред теб. Разбира се, сега не го виждаш така, не го осмисляш така, с времето надали болката ще намалее, но явно човек е устроен така, че приема загубата, липсата, някак си свиква...
Погледни го и от страни, той не би искал да страдаш, да се измъчваш от нереални обвинения, макар и трудно, трябва да приемеш, че медицината не може да помогне винаги и може би е по-добре така, защото понякога удължената агония на болестта може да е по-страшна и жестока, и то не за близките...
Ти имаш една част от него и теб, която е плод на любовта ви, която е твоето семейство и това е детето! То има нужда от теб мила, знам, че е ужасно да ти казвам да си мобилизирана, да се държиш, знам колко ядосано ще гледаш на всичко това, но ти си млада - животът е пред теб, предстоят ти много и хубави неща! Ти си мама, а майките забравят себе си и мислят само за малкото човече, за което те са целият свят!
Много те прегръщам и целувам, миличка!



Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано16.04.13 08:47



не знам какво да кажа... съчувствам ти.
Не се отчайвай - живота продължава, а и ти имаш отговорности към дъщеря си.

Съболезнования.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.