Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:53 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано15.04.13 16:58



Мисля, че не разбра какво точно ти каза Пипилота...не знам. Може би и аз не мога да те разбера в момента...нормално е.

Шансът, дали ще ти се случи отново нещо подобно или не е незнаен. Едно е знайно обаче...твоята промяна. В най-лошият и непожелателен случай, да не бъдеш никога вече обичана..пак има спасение...ТИ да раздаваш ЛЮБОВ/формата сама ще избереш

...а това определено е вече израстването, на което сега може и да се възпротивиш...това също е разбираемо.

Досега си мислех...този човек си е тръгнал за да ти даде шанс да бъдеш ТИ...самата ТИ...изцяло и завинаги до КРАЯ. Знам, звучи ужасно в материално измерение...пропусни го, ако те наранява.

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Редактирано от Lira Emerald на 15.04.13 17:02.



Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано15.04.13 16:59



В такива ситуации е действително много трудно да намериш думи, за да успокоиш човека, претърпял такава загуба. По-важното е да знаеш, че има хора, на които можеш да разчиташ, независимо дали мълчат и не знаят какво да ти кажат. Дори само да те изслушат и да ти дадат едно рамо да си поплачеш.
За вината - не се чувствай виновна. Аз например съм оптимист, и последното нещо, което ще ми хрумне, ако някой не се почувства добре, е, че умира. Такива мисли надали въобще биха ми минали през главата.



Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: Lira Emerald]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано15.04.13 17:09



Стига с поученията в момента жената трябва да се научи да живее ден за ден и да не се лишава от нищо. Така лека по лека ще се стабилизира и болката ще намалее. Трябва да бъде егоистка в добрия смисъл и да не пропуска почивката.



Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: ellynora]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано15.04.13 17:13



Това не са поучения, а насоки за размисъл в бъдещето...мисля, че с оцеляването ден за ден тя е наясно...сама цитира пасаж от любима нейна книга и автор.

Понякога дори някой ей так ада си бръщолеви пак отнася и разсейва:)

Като ТАРО-картите...ей така слушаш какво ти плещят и в това бръщолевене, не, че приемаш буквално нещата...но подсъзнанието изведнъж намира някакъв ключ и само си доразработва информацията, съответно намираш и своето решение.

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: Lira Emerald]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано15.04.13 17:16



Аз ти говоря за реални случки с третия вид, а ти не ме разбираш.

Разбира се , че от всичко има полза. Това е нашата енергия насочена към нея и положението и двукратно се подобрява.



Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: ellynora]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано15.04.13 17:19



ама и ти си един екземпляр;)

Отивам да пуша!

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано15.04.13 17:48



Важното е, че си го имала, Ева. Нали, все пак е по-добре, че си го имала?
Няма никога повече да се случи същото, ще се случи друго и то ще е прекрасно по друг начин, мила. Но за това има време. Сега е време за тъга и обич. Защото обичта не свършва.

Прегръщам те!!!

Какво се случва или не на мнозина, няма никакво значение. Важно е какво се случва на теб и на теб ще ти се случват още много хубави събития и срещи, и отношения, когато им дойде времето.



Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано15.04.13 18:09



Прегръщам те, Ева...
Сега е така, утре не се знае...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано15.04.13 21:09



Съжалявам, момиче, много съжалявам за загубата ти. Пожелавам ти сила!
Колкото до това колко си стара, повярвай, това чувство, което идва някъде между 30 и 40, минава.
И моля те, не се вкопчвай в детето! Имаш тооооооолкова живот пред себе си и тоооооооолкова любов.

Сега си поплачи.



Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано15.04.13 21:41



... просто е време да се научиш да вървиш сама... без опора...да продължиш по пътя..... боли, много боли,обаче не се привързвай към болката, като последен спомен от него... такъв е живота...

...къде го чукаш, къде се пука...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.