Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:56 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пак стигнах до вас... [re: EvaB]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано15.04.13 15:58



Неслучайно си е тръгнал докато детето е в неосъзната възраст! Това е ГОЛЯМ ДУХ...да знаеш!
Този ДУХ ви е обсипвал с подаръци...и тепърв аще го прави...тепърв аще го разбереш:)

Май е време д аспирам с бърборенето...ВЯРВАМ В ТЕБ!
Както съм чела да казва и Оркад, някъде, някога: Гледай в очите на детето...там ще намираш отговорите.



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Eva... [re: ellynora]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано15.04.13 15:59



Мен ако питаш-най-трудно се учи урока с приемането...уффф.

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: Пак стигнах до вас... [re: EvaB]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано15.04.13 16:04



Много съжалявам, Ева!

Плачи колкото искаш и се чувствай нещастна, докато се чувстваш, но не се чувствай виновна, мила. Починалите липсват на нас живите и това ги прави ценни според мен.

Много ти е трудно. Няма да ти напомням, че ти си невероятно силна жена и ще се справиш, ти си го знаеш.

Искам да ти помогна някак, не знам как.

Прегръщам те!!! И скърбя с теб за загубата ти.



Тема Re: Eva... [re: Lira Emerald]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано15.04.13 16:06



С възрастта ставаме по-улегнали и в това отношение.





Тема Re: Пак стигнах до вас... [re: EvaB]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано15.04.13 16:08



Мила Ева, все по- рядко влизам тук и се зарадвах да видя никнейма ти отново след толкова време, въпреки малко смущаващата формулировка на темата ти. Но последното, което очаквах да прочета, бе това...

Сега, каквото и да ти кажа, сякаш ще е неуместно и недостатъчно. Но чувствала съм по подобен повод и знам, че човек има нужда даже и само от прегръдка в такива случаи, от съпричастие. Затова и си тук... Имаш ги. С цялата ми възможна виртуална топлина.

Съжалявам. Това е тежка загуба...




Тема Re: Забравих, че ми трябва съвет и [re: EvaB]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано15.04.13 16:10



Като смениш мястото и се откъснеш за малко от действителността си, може да е по-добре за теб.

Дали ще идеш с приятелка, ти си решаваш. На мен ми трябва самота за да се възстановявам, а ти как се възстановяваш?

Прегръщам те!!!

И не си стара и уморена и още много живот те чака, и няма да си сама. Но сега е тежко време за теб.



Тема Re: Пак стигнах до вас... [re: EvaB]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано15.04.13 16:15



Ох, Господи, Ева, разбирам колко тежко трябва да ти е... Никога не съм имала в един човек "всичко", но вярвам, че си преживяла най- прекрасното нещо на този свят. И че все пак ти се е случило това, което на мнозина никога не се случва, именно защото си го заслужавала.

Млада си, много си млада, пред теб има път. Надявам се, когато минеш през всички метаморфози на болката, да оцелееш с още по- красив ум и душа, и да си заслужиш следващи дарове.

Извини ме за патетични тон, но е нормално. Развълнувана съм...




Тема Re: Пак стигнах до вас... [re: Lira Emerald]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано15.04.13 16:24



Много верен подход... Понякога си мисля, че на истинска обич човек е способен само след подобни уроци и с постигане на зрялост във всеки един смисъл. Само тогава може да отиде на едно по- високо ниво, отвъд страстта, когато приемаш и се смиряваш пред една друга човешка същност, без да експонираш себе си и егото си върху нея. Без излишна гордост и претенции...




Тема Re: Пак стигнах до вас... [re: PipilotaV.]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано15.04.13 16:50



Знам, че го казваш с много внимание и тъга за мен, но виждаш ли, дори това, което казваш ме наранява. Ако на мнозина не се случва никога това, което на мен, какъв е шансът да ми се случи пак? Или поне някога да бъда обичана?



Тема Re: Пак стигнах до вас...нови [re: EvaB]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано15.04.13 16:56



Имаш шанс, защото явно си узряла за него, преди такива като мен. Не е въпрос на възраст... Аз узрявах много бавно, но това е съвсем друга тема.



Е, никога не е такова същото- понякога може и да е много по- хубаво. Но сега няма как да мислиш така и няма как да мислиш изобщо за това...


Редактирано от PipilotaV. на 15.04.13 16:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.