Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:21 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пак стигнах до вас... [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано15.04.13 15:37



Не си била егоист...прочети ме по-долу!
Напротив-помогнала си съгласявайки с епредварително идвайки д аизживееш Земният си път на тези души да изживеят техният си земен път свършвайки си мисията, която са си определили или им е определена...не всяка душа е натоварена с подобна благословия да помогне на тези, който са с по-кратки мисии, защото явно са свършили доста в предишни прераждания...та тия дето оставаме и тези дето доживяват старини са тези, които имат още да учат и да ручат жабетата...нооо това си е изпитанието-твоето, то няма нищо общо с отишлите си...егоист ще бъдеш, ако ги обвиняваш, че са си тръгнали:))...а ти не си такава-вярвам в това!

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: Забравих, че ми трябва съвет и [re: EvaB]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано15.04.13 15:40



Моето мнение е, че след като тази почивка е планирана, значи е трябвало да стане...ето още един от неговите подаръци:)
Вземаш детето и отивате, мож еи приятелка да вземете...няма нищо случайно.

Аз ако бях нямаше да променя дестинацията. Мож етам именно д аполучиш послание и просветление и да осъзнаеш как, какво и кое за в бъдеще ще осмисли дните ВИ! Не пропускай този знак на Съдбата!



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Пак стигнах до вас... [re: EvaB]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано15.04.13 15:42



Каква е тази скоропостижна смърт за 3 дни и как е могла да бъде предотвратена?

Но съпруга ти не иска да те вижда тъжна и ти трябва да се държиш и да живееш заради детето си. Бъди силна, болката изчезва с времето колкото и да е силна сега. Всичко е преодолимо. Ти все още дишаш, независимо от емоциите и шока, но можеш сериозно да навредиш на здравето си. Пази се , защото познавам много хора, които си заминаха няколко седмици след половинките си. :((
Въпреки мъката сега ще ти се отворят много врати и ще почувстваш енергия, която не си чувствала до сега. Ще усетиш, че някой е с теб и ти помага. Лично съм го преживяла. И да разказваш после.



Тема Re: Пак стигнах до вас... [re: Lira Emerald]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.04.13 15:42



егоист ще бъдеш, ако ги обвиняваш, че са си тръгнали Имала съм и такива моменти. Това е част от неприемането. После се изживява. И друго имам предвид като го казах. Когато всичко върви добре, човек някак си приема, че това е нормалното и не оценява това, което получава. Само се замисли колко пъти си пилила на мъжа си, примерно, че не е направил нещо си по най-добрия начин. После осъзнаваш, че това са били глупости и спокойно е можело да ги спестиш. Обаче вече не се обвинявам за това. Ми, аз съм човек и имам право на грешки. Да се самообвиняваш означава да се мислиш за всесилен.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Пак стигнах до вас... [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано15.04.13 15:44



Не го осъзнава и слава богу. Много е малка, надявам се един ден да си го спомня истински, а не от видеозаписи.
Сигурно си права, че имам още да се чупя и да пропадам, че ако сега едва осъзнавам, че го няма тепърва ще трябва да осъзная, че няма да го има никога повече.



Тема Re: Eva... [re: Lira Emerald]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано15.04.13 15:47



И аз съм забелязала, че колкото и да се мъчим не можем да променим съдбата си. Просто трябва да се примирим и да приемаме всичко.



Тема Re: Пак стигнах до вас... [re: ellynora]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано15.04.13 15:48



Белодробна емболия, масивен инфаркт...така и не стигнаха до единодушие. На смъртния акт пишеше "белодробна емболия". Това запушвало, спирало, тъканта умирала...



Тема Re: Пак стигнах до вас... [re: Orcad]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано15.04.13 15:49



Ох, Орк, ох, боже...



Тема Re: Пак стигнах до вас... [re: EvaB]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано15.04.13 15:51



Ясно, нищо не е зависело от теб, нито от лекарите. Поне и той не се е мъчил много. Успокой се поне от тази гледна точка, необратимо е. Хората умират в съня си по този начин. Беше ли с повишени килограми, пушеше ли , пиеше ли?



Тема Re: Пак стигнах до вас... [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано15.04.13 15:56



Факт е, че в този си брак не съм пилила на мъжът си ни един път-както и той на мен:)
Шегуваме се: Пълнолетен човек си-справяй се-щом съм те избрал/а значи ще нося и последствията:) Между другото не с всеки човек в съжителство се усеща това. Неслучайни са и разделите, те също са предначертани и са част от разтежа...в разделите ние израстваме, говоря за реални раздели...не свързани със смърт в момента. А разделите, когато има смърт са кармични и на друго духовно ниво! Затова са и повече за пример, смирение и уважение, защото там има саможертва и дух, израстнал за да понесе това в Земното измерение и друг дух, който е бил посветен в това.

Иначе, връщам се на другото-Ако е имало моменти дето аха и да изкоментирам: Абе защо така, а не онака...си казвам...ми той си е той, това е неговият начин и гледам да си се занимавам с моите си работи...ако е добре това дето е замислил или прави ще спечелим, ако не...ми ще си ручаме жабетата и т'ва е:))...така е бил и той:))...моите жабета са повече от неговите де:)...ма ги руча и ми казва: "Ако сам не го разбереш, никакви обяснения не вършат работа...с теб съм, ще се оправим!"

Това го пиша не за хвалба...не, опитвам се да обясня необяснимото май:)

Като заземен човек имаш право на грешки...на духовно ниво -НЯМАШ:)...колкото повече грешки правиш на заземено ниво, повече ще страдаш и кармично съответно най-любимите ти същества около теб и ти ще бъдеш свидетел на това.

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Редактирано от Lira Emerald на 15.04.13 16:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.