Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:44 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алиса  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано02.04.13 19:31



Моткайки се из клубовете на зяй пазар, НЕслучайно явно съм попаднала на един тест препоръчан от Алиса в един клуб. Направих си го и останах поразена от достоверността му.
Иска се малко търпение да отговорите на всички въпроси, откровено пред себе си, кликвайки в най-достоверния за вас отговор.
След като и съпругът търпеливо и съсредоточено си го направи, макар да не е много по такива неща...каза..."Бахти, стига бе!" /в превод означава-разкрит съм:)

/

Ето, забавлявайте се и споделете ако искате резултата, кой какъв е:)


За протокола и за любопитните моята аура се оказа с 3 цвята:
Индигово и лавандула с еднакъв процент и оранжево с десета по-малко....мдааа, винаги съм го усещала... както и да е.

п.с. Алиса, благодарности за хубавият тест!...ти каква си?...и въобще, кога Алиса ще пише пак тук?...М?

Вие сте:)



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.04.13 19:44



Жълто-кафява. Даже и спортовете са ми познали.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано02.04.13 19:50



Stрахотен тест - нали?...скоро не съм срещала подобно достоверно нещо!
Айд едо по-късно да видим кой още ще си го направи



айд епосле по подробно ще си говорим...че освен тестове трябва и кльопане

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано02.04.13 19:52



Аз пък стигнах до въпроса:

Аз съм интелигентен и обичам филми или книги, които ме карат да размишлявам за смисъла на живота.

и не можах да продължа от пуста скромност.





Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Кикс ()
Публикувано02.04.13 20:00



Аватар съм :)))) + зелено.

Синя

Вие имате повече от един доминантен цвят:
Зелена




Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано02.04.13 20:17



Хахахаа, интересен тест.

Аз имам повече от една доминантна аура, се оказа: зелена, виолетова и синя.






Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Melany99 ()
Публикувано02.04.13 20:34



И това сега какво ще значи?
Пише, че имам повече от една аура.
Тъмно зелена.
Отдолу пише:
Вие имате повече от един доминантен цвят:
Оранжева
И после някакви проценти:
ТЯЛО - РАЗУМ - ДУХ
38% - 36% - 26%



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано02.04.13 21:08



Егати теста

МетнА ме от едната крайност в другата .. че и по средата.





Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Melany99]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано02.04.13 21:29



Ми чети си, анализирай и ще разбереш:)...аурата ти е съвкупност от тези 2 цвята, които те характеризират:)

Иначе си земен човек...духът не те мъчи особено в проценти:)))...питаш ли ни нас индигово-лавандуловите?


Ся разбрах израза: "Бе голЕма си лавандула!"

при мен съотношението е: 31%-т1ло, 32%-разум, 37% -дух

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: pravil_nick]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано02.04.13 21:29



И какво...така ли се усещаш?



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: PipilotaV.]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано02.04.13 21:31



Браво...поне не си перушан като нас лавандулите



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Кикс]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано02.04.13 21:33



Абе много разумни, грижовни и стабилни по клуба беее...искам да си намеря колега по цвят лилав

...да се разберем ...другите сте ми едни такива, далечни някакви...неразбираеми:))))))))))

готино ти е съчетанието...пу-пу:)

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано02.04.13 22:11



Зелена (червена, синя).
Малко като орел, рак и щука ми звучи



Инак хубавини пише.



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано02.04.13 22:19



Чудесен тест. Жалко, че си боядисах вече кухнята, има хубави боички.

М+З=ВЛ




Тема три в еднонови [re: Lira Emerald]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано02.04.13 22:44



зелено - тъмно зелено - оранжево
т.е. - учител, организатор, авантюрист.

Тестът за аурите е суперелементарен.
Задават ти някакви въпроси, а след това с твоите отговори ти обясняват какъв си.
И тъй като си отговорил на над 80 въпроса и то в различни степени, мноооого ти познават. Като същи врачки са.





Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано02.04.13 23:01



Така, както ме описа теста, се чувстват само лудите. Предполагам, естествено ..







Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: PipilotaV.]  
Автор loverrock ()
Публикувано02.04.13 23:14



Абсолютно същите цветове и при мене

Плюс жълто-кафява.

domino dancing

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано03.04.13 00:10



изкарах се индигова (и зелена, и жълто-кафява)
доста трудно ми беше да се докарам такава хубавиня, защото някои редчета с по две изречения съдържаха по една истина и съответно една неистина за мен.

отивам да си гледам крем-супата и цветята, нали трябва да си направя описания хубав живот. че няма кой друг. пък и да спя, и после да работя, и после - какво ли не


еййй, много голям процент ми се стори разумът, ама ето - и аз виждам, че го имам в повече:)

Редактирано от тpънчeтo на 03.04.13 00:12.



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано03.04.13 00:14



Лиро, срамувам са, че приличам на теб...






Е ся прочетох лавандулените характеристики и мога твърдо да заявя - плюем ти на теста!:-)))))))

"сдържани, ... не харесват конфронтациите и суровата реалност" - мощен смях






Редактирано от Втасахме_я на 03.04.13 00:20.



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Melany99 ()
Публикувано03.04.13 00:31



Виж сега аз съм човек инженер. Козирог.
Такива алабализми от рода на чакри, мантри и аури хич не им вярвам.
В сто изречения въртят и увъртат и нищо точно не казват!
Аз искам в три подточки да е описано макс с по 5 думи.

Абе, вие вярно ли вярвате на такива глупости?



П. С. И тва заленият цвят ми е адски, ама адски гаден...Как можа пък точно той да ми се падне.
Но после пък има разни проценти в цветове и там червеното ми е най-много...
Ходи и разбери!




Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Melany99]  
Автор loverrock ()
Публикувано03.04.13 00:38



+1
но пък е забавно



domino dancing

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Melany99]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано03.04.13 10:11



Ами например аз вярвам...може би силно казано де, но животът ми протича на абсолютно вглъбено духовно ниво и усещане на връзката с онова...дето не се описва с думи прости:))...то и практически се е доказало с биографията и заниманията ми:)
Уважавам всеки какъвто е...различни сме. Факт:)
С някои се чувстваме добре и разбрани помежду си...други по необясними причини, дори нищо лошо да не са ни направили просто са далеч от възприятията ни и дори в много ситуации не ги разбираме.
Например, винаги съм усещала колко различни сме с теб и че нямаме много допирни точки в разбиранията ни, на ниво разум те приемам и харесвам...но не те усещам с духа си. Духът ми търси друг вид общуване. Това не бива да те засяга, както и аз не се засягам, ако някой не ме приема:)-не трептим енергийно в сходни честоти...светът има нужда от различни енергии и там, където може да се получи колаборация подсилва положителните енергии...а там, където не става, няма нужда да се насилва и изкривява създаденото:)

Затова не мога да заклеимявам, че това са глупости - например твоят по друго устроен и ориентиран дух, разбирания и бит:)) Просто те приемам такава, каквато си и ако се срещнем в разбиранията си -добре, ако не...вървя си по пътя със себеподобните и оставям всеки да си върши мисията.

п.с. Майка ми е също инжинер-машинен при това, с аура далечна от цвета на моята-ориентирана практично, заземено и материално...а родила индигово дете

...така и не ме разбра. Никога няма да се разберем...:))...тя решава судоку и чете само криминални романи, преподаваше кинематика, статика, механика...кратка, точна и ясна за всичко:))...аз рисувам, творя, гледам на карти, декупирам, гримирам, витая...такивамитиработи...за нея това са несериозни работи.

Съпругът се оказа с виолетова аура...и той мечтател безумен, образ невъзможен...с него се разбираме без думи...факт:)

...и т.н....и т.н.:)))))

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Втасахме_я]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано03.04.13 10:19



Присмял се хърбел на щърбел значи станА раОтата



Ти само лавандулена ли си?...или ти даде и други цветове?

щото аз съм с еднакъв процент индиго и лавандула-86% и малко по-малко оранжево/от него ми идва авантюризма/...
Радвай се -от децата на новото духовно развитие си:))...стар дух, водещ...знаещ подсъзнателно , интуитивен и над нещата:)...хахавец-с една дума

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано03.04.13 10:24



На равни проценти със синьо и зелено, което още повече компрометира теста:-))))



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Втасахме_я]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано03.04.13 10:25



кой цвят ти е с най-голям процент все пак?

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: loverrock]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано03.04.13 10:33



Аз съм основно пролетно- зелена или отровно- зелена- нещо като пойзън Айви. Според интерпретацията на цвета.






Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано03.04.13 11:11



Интересно, защо сте със сходни цветове?
От начина на живот или обратно - аурата ви определя и отношението към живота?



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: ALONE911]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано03.04.13 12:03



??/...не те разбрах какво точно ме питаш извинявай...поясни...във връзка с кое?

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано03.04.13 12:22



Този тест беше пуснат в една от темите в Клуб "Психоанализа и психотерапия". Днес също е пусната.
Данните на тези които са попълвали преди и сега много съвпадат.
Личностните им качества или поне психическата нагласа към момента / мое мнение/ също доста съвпада с цвета на аулата.

Направи ми впечатление, че и тук има доста съвпадения.
И въпроса ми: Как си обяснявате това?



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: ALONE911]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано03.04.13 12:47



Не те разбирам нещо, какви данни, какви попълващи?:)))...ама това защото съм си освен индигова лавандула...а и много руса



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано03.04.13 12:58



Прекалено "навътре" си ме разбрала. Наистина, защото си индигова лавандула.
Аз съм синя с втори цвят жълто- кафяв.

Да се отказвам ли да питам / случай на приятелско предупреждение / или да продължавам.

Казах, че този тест се попълва и в други клубове и прави впечатление / поне на мен/, че хората, които имат една и съща аура като цвят си приличат.



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор loverrock ()
Публикувано03.04.13 13:22



Лира, партньора ми е бяла, индигова, и лавандула?

domino dancing


Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: loverrock]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано03.04.13 13:24



Чудесно-бих казала:)


Той си 'Фърчи и си дреме в нирваната...ти го приземяваш:)))))))))))))))))))

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Редактирано от Lira Emerald на 03.04.13 13:27.



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: ALONE911]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано03.04.13 13:26



Файнали...разбрах те:))))



Важното е да ми се обяснява по 3 пъти за късмет

Е предполагам е така...несъмнено-за приликите:)...неслучайна е приказката за магаретата и надушването

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано03.04.13 14:49



.... разкрита съм, синя, тъмно червена и жълто-кафява, но най- много синя... домакиня и медицинка сестра:)

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано03.04.13 18:05



На мен пък ми даде водопроводчик и стругаро-фрезист 3-ти разряд. И докторат по квантова механика. Зема да запиша един вечерен курс ли?

М+З=ВЛ




Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Melany99 ()
Публикувано03.04.13 18:34



Да вземе да ми даде плочкаджия, ама ако може без курс да се размина...



Отива един водопродовчик в дома на неврохирург да му оправя душа. Отвива, завива, 10 минути някъде и му иска 200 лева.
- Чакай бе, аз съм неврохирург и не взимам 200 лева за 10 минути.
- Ами и аз като бях неврохирург не взимах.




Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор bubble ()
Публикувано03.04.13 19:25



Разкошен е теста:-)
и отговорът при мен е:
Жълта

Вие имате повече от един доминантен цвят:
Зелена, Синя



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано03.04.13 20:07



Здравейте момичета и момчета, давам отчет:моята аура е синя:



Какво да се прави, синя съм. Пък аз се чудех защо непрекъснато налитам на синия цвят (даже по едно време си мислех, че трябва да се обърна към психиатър).

Решила съм да се записвам на курс по френски, дали е разумно?



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано03.04.13 20:39



... ми, да ... аз мисля да уча и аз за фелдшерка... трябва да се развиваме...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Gyly]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано03.04.13 23:20



ако процента на разума ти в теста е около 33,33 %, значи решението ти е една третинка разумно.
ако процента на емоционалното тяло е около 33,33% - значи е и една третинка емоционално и телесно обосновано


ако духа е около 33,33% - значи е и една третинка духовно извисено

и така - 99,99% стигат ли ти?

другите 0,01% ги имаш от мен, защото аз мисля, че беше крайно време да започнеш такъв курс.


Редактирано от тpънчeтo на 03.04.13 23:29.



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано03.04.13 23:52



тъмно зелен - 89 %, повече от един доминантен, виолетов - 86, червен 82.

ТЯЛО - РАЗУМ - ДУХ
32% - 38% - 31%




Повече на: Аура тест - Аура - NewAge.bg



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: parvaty]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано03.04.13 23:55



обаче, ся видях, в доминантната ми чакра - тъмнозелена - Занимания + Разходки, фитнес, аеробика, професионални спортове.





Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: parvaty]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано04.04.13 00:20



Значи гледай кво значение имали процентите. Щото аз имам едно 64 и пет 61. Което значи, че съм универсално цветна



Обяснението е доста просто - за мен винаги и никога са доста невъзможни отговори.

Този тест е готино да го направиш с друг човек - ти за себе си и той пак за теб. Е тогава ще е много различно - гаранция. Имаше например въпрос "Аз съм интелигентен и бла-бла" Баси как да кажеш никога. Пък и е готино да видиш как може да се правиш на пембяна, пък според другия да си лайняна (образно).

Аз днес щях да карам колежка да си го правим една на друга, ама не остана време. Убедена съм, че тестът показва каква искаш да си.



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: 2biri]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано04.04.13 00:34



сега навлизам в клубната зона и зачитам магийте на Лиренцето
ама скокнах в края и това ми допадна най-много
- теста се прави кръстосано, един на другия
ем се намалява субективната оценка,
ем пораства достоверността на експеримента с теста,
ако изобщо може да се говори за достоверност
в тия езотерически простори


но на кръст трябва се прави, и толкова



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано04.04.13 04:40



Индиго и още 4 цвята.

И трите процентни характеристики са много близки също, с разлика 1-2 процента.



Тема Светнах като Слънценови [re: Lira Emerald]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано04.04.13 05:11



Тревожно Жълта за годините ми.

Обаче надеждата е налице. По "Повече от един доминатен цвят" съм Тъмно Червена. Интересно, ако не си обожавах толкова професията, дали втория цвят щеше да е различен.
Интересен тест. Жалко, че любимия ми зелен цвят е запазен за Учителите и Организаторите. В следващия живот ще се постарая да се уцеля по-успешно по цветови предпочитания и манталитет.



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: тpънчeтo]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано04.04.13 07:35



Амииии, вече не помня, но май беше повече разум и по-малко емоции....





Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: ellynora]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано04.04.13 09:25



Индигово дете-привет:)
Тежка ни е мисията-да просветляваме реалността с присъствието си:))))



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано04.04.13 10:26



Абе тестът може да е много интересен, но аз нямам никакво търпение да отговарям на тестове с повече от три въпроса.





Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: copadevino]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано04.04.13 12:16



90?
60?
90?



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: XlNG]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано04.04.13 13:17



Охх, каквото и да намекваш - опитах се деликатно да обясня, че попълването на подобни тестове за мен е пълна загуба на време. Не твърдя, че съм права, само казвам.



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: copadevino]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано04.04.13 15:16



Що ли ми се струва, че можеше просто да пропуснеш темата...без да изразяваш непоискано мнение по непусната тема: "Попълвате ли тестове с повече от три въпроса?"

...щото темата е друга...ама явно напъните са друго, неподвластни на удържанката нещо

Та спокойно, не е задължитено да правиш теста:))...само ако някой иска, интересува се и му е приятно да го прави
Иначе здравей...

п.с. Ксинг е искал да ти каже, че си търси гадже на 90 години, с 60 години трудов стаж и 90 лева пенсия

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Редактирано от Lira Emerald на 04.04.13 15:32.



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: copadevino]  
Автор Melany99 ()
Публикувано04.04.13 16:00



Ами така си е.
Питат те неща, които ти смяташ, че са верни.
А, дали е така, или ти така си ги възприемаш...



Например: Привлекателен съм и нося само скъпо облекло.

Редактирано от Melany99 на 04.04.13 16:03.



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Gyly]  
Автор Melany99 ()
Публикувано04.04.13 16:02



Учи френски!
Той никога не е излишен!
(Дори само устен да научиш...

)



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Melany99 ()
Публикувано04.04.13 16:11



Днес ми излезе
Червена
Вие имате повече от един доминантен цвят:
Тъмно зелена
Разпределение на енергията:
ТЯЛО - РАЗУМ - ДУХ
38% - 39% - 24%





Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано04.04.13 16:27



Е, че ако той си търси такова гадже аз съм съвсем подходяща...


Иначе сори, права си, не исках да излезе критикарско, съжалявам, ако така е прозвучало.



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано04.04.13 17:27



много е готино аз съм ЗЕЛЕНА аура



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.04.13 21:59



Бяла аура, казано с други думи, дори и аурата ми е безцветна.



Забавен тест и дават резултати. Много се дразня от тестове, в края, на които излиза "Напишете SMS на номер .... за да си получите резултата".

Редактирано от Beщицaтa на 04.04.13 22:04.



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Gyly]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.04.13 22:04



Решила съм да се записвам на курс по френски, дали е разумно?


Не, не е разумно да се мотаеш толкова дълго. Трябваше вече да го говориш френския и тук само на френски да ни пишеш.


Хайдееее, момиче, давай!



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Beщицaтa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано04.04.13 22:31



Tи наистина се оказваш неспасяем случай:))))))))))))...



Иначе прочетохме и за бялата аура...та, респект!
Обаче...не ти е лесно, да знаЙш

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Beщицaтa]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.04.13 22:31



Вторият цвят като проценти е жълтокафявият - ох, добре, това описание е по-като за мен.
Че тази бяла аура много шантава, макар че има някои неочаквано верни неща, като това, че когато съм с някой човек започвам да го копирам ща, не ща. Нямаше такъв въпрос в теста, така че това са го улучили. И друго вярно има, че ми трябва много време да съм сама, за да се чувствам добре и в хармония. Много хора и общуване ме уморяват.

Хареса ми! Браво на Лира и Алиса!



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Beщицaтa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано04.04.13 22:33



Жълтокафявата аура се е появила следствие това, че трябва да се справяш със запретнати ръкави сега в реалността и носиш сериозни отговорности...разбираш ме:)

Иначе си бял хахавел отвсякъде...знам те:)))



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Melany99]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.04.13 22:35



И после някакви проценти:
ТЯЛО - РАЗУМ - ДУХ
38% - 36% - 26%



Означава, че си хубавица с достатъчно разум, и можеш да запазваш присъствие на духа.





Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.04.13 22:53



Бялата аура, според мен описва идиотите. Неспасяемото е, че има нещо вярно за мен в нея. Добре, че втората по проценти аура е лайняната, опссс жълто-кафявата - струва ми се по-разумна.

Описанията на всичките ли аури прочете?! Гордея се с теб! На мен едвам ми стигна търпението две описания да прочета.

Заради теб започнах лавандуловата и индиговата, но прочетох само таблиците. Има верни неща за теб, но не знаех, че си чак толкова приказно настроена. Но може би е вярно, като си спомня рисунките на малката ти дъщеря. А тя каква аура има?



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.04.13 22:57



бял хахавел

Хахаха, паднах!!! Много ми хареса!!! Откъде го измисли не знам, ама е много смешно: бял хахавел!!!

Предполагам, щот съм установила, че съм "бял хахавел" (хахахаха), съм се заела с неща, дето поне малко да ми "усерат" в жълто-кафяво пейзажа.



Тема ми, едва ли...нови [re: 2biri]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.04.13 23:50



... една от фирмите,дето ми се обадиха за работа, ми казаха, защото са ме харесали на психологическите тестове, понеже търсели точно такива хора - холерични лидери!

Но, не възразявам и да го направя кръстосано с някого! Проблема е, че са малко хората, които могат да решат коректно професионалните въпроси за мен, понеже от доста време работя сама!



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Beщицaтa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано04.04.13 23:50



За деца не може да се прави подобен тест...това трябва всеки сам да си направи , когато е с някакво оформено съзнание и понатрупан житейски опит. Поне да има 18 г. мисля:)
Въобще при децата нещата са други:)...те са под Божия юрисдикция

...да не ги забъркваме в подобни тълкувания и изследвания:)))

п.с. описанията съм ги прочела задълбочено, защото ми е интересна материя. И не само тия описания де...няколко часа посветих и на чакрите:) ...Алиса ме посъветва, което означава, че и тя е минала мат'ряла не през пръсти:)

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано05.04.13 00:10



Не знам. Всеки човек иска или не иска се развива и променя постоянно.
Децата особено много. Щеше да е интересно какво се е получило. А след няколко години, сигурно, ще има съвсем различен резултат на теста.

И сега ще започнеш да виждаш аури или вече виждаш?

Аз не виждам аури. Но има някои хора, които ми се струват цветни. Винаги, когато си мисля за тях, си ги представям като цветно петно с определен цвят.

Нещо интересно за чакрите научи ли?
Някой друг тест, дали всичките ни чакри работят в хармония?





Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано05.04.13 00:25



Алиса не може или не иска да пише?
Умна жена е тя, нищо че лошава понякога.



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Beщицaтa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано05.04.13 02:01



Ne, с аури няма да се занимавам, не ме влече...имам си достатъчно занимания:)
За чакрите си има тест ...просто поразгледай и ще го намериш, ако те интересува:) Аз също с епозабавлявах да почета:)...до там!

Дете този тест не може да направи...мисля си се уверила:)...въпросите са доста сложни, децата трябва да си гледат детството, има време...толкова по този въпрос от мен:)

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано05.04.13 02:02



Не може.

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Beщицaтa]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано05.04.13 09:10



Е, то да не е лесно да намериш курс, който да е извънработно време


Сега, живот и здраве, от другата седмица го мятам френския и ще видите като го проговоря ....



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Beщицaтa]  
Автор Melany99 ()
Публикувано05.04.13 15:41



Е, това трябваше да ми кажеш!





Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Gyly]  
Автор Melany99 ()
Публикувано05.04.13 15:44



Хайде успех!

Да питаш, ако нещо не разбираш.
Ние с практическият френски сме много специалистки тук!





Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Melany99]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано05.04.13 17:12



Отклоняваме се от темата, но... като дойде ред до практическия ще питам

. Че то, суха е теорията, пък нали...



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано06.04.13 17:27



Ха-ха, перфектен тест.(Голяма глупост).Общият сбор от процентите по цветове ми е : 618%

).
На първо място са ми:
Жълто-кафяв - 86%, Син - 75% и зелен - 68%.Каквото и да значи това, най-вероятно нищо съществено.

"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Melany99]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано06.04.13 17:34



То и кандидати, готови да се помогнат доброволно при овладяване на френския, ще се намерят тук. Като знам какви сме си взаимопомощни.





Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор princesse_azur (sans pretention)
Публикувано07.04.13 02:30



Здравей Лиричка ma cherie,
моята аура е тъмно зелена , оранжева и синя, като леко превишава тъмно зелената.
Но пак ще го направя, по-съсредоточено.
Много инвересно и забавно.
Благодаря ти


Сърдечни целувки.



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано07.04.13 08:04



В различни периоди от живота си съм срещал няколко човека, които са виждали аурите. Само един от тези хора ми е казвал какъв е моят цвят. Теста извади въпросният цвят, но в този тест за мен лично има доста точки, в които са обединени по два или три въпроса, като на въпросното "пакетче" не мога да дам еднозначен отговор, и затова смятам, че теста би трябвало да се детайлизира още, което, за съжаление, би го направило непосещаем. Ако човек прочете, че теста е 150 или 200 въпроса, едва ли ще посегне да го изпълни.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано08.04.13 20:27



Току що реших да си приложа пак теста и О-изненада: БЯЛА аура ми излезе

-79%

Бе знам си, че се обожествявам с всеки изминат ден все повече и повече

тяло-31%, разум-33%, дух-36%

Това, което пише например ми е много близко по усет:
"Добра идея е да позволят на някой друг да се справя с финансовите им въпроси, така че те да могат да бъдат свободни и да имат повече време за съсредоточаване и духовна работа. "

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано08.04.13 21:42



Я виж там, приложи теста и за мен и пиши каква аура ми излиза, че ме мързи сам!



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано08.04.13 23:26



Ха така!!! Стори ми се, че между лавандулата и бялата има много общи черти.



Направи го пак след няколко дни, да видим какво ще се получи. Може би в различни настроения отговаряш по различен начин на въпросите.



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано09.04.13 08:01



Колкот по ти се губи мензиса, толкоз повече на Дева Мария заприличваш.
И така, докато измрат всички музикални инструменти, които си спомнят с какъв поглед и чувство си свирила на тях под чаршафа.
После нимбата ти ще излезе автоматично и се готви за тоя миг, че да не се стреснеш ти сутринта в огледалото като се видиш или недай си боже, някой в трамвая да не ти се оплете в магнитното поле около забратката....



WALL·E

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Haглeц]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано10.04.13 23:10



По-добре да сме едни светли бабички и старчета, а не сприхави и досадни.


Имам един старец-съсед (бях писала за него), той ме гледа, че все търча. Когато го видя, все му казвам, че нямам време. А той ми каза: Спри все да тичаш, изпускаш момента.



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано14.04.13 00:28



Аз, бе, и аз излязох лавандула.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: paзбиpaм]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано14.04.13 09:02



Миии, какво да ти кажа-голяма си лавандула:)))))))))))))))))))))))))



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано14.04.13 19:41



Дядо едно време викаше "левандура" за отнесен човек, хахав, а аз си мислех, че иде от ливада.


Ми лавандула съм, то и любимият ми цвят е този.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.