Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:08 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Beщицaтa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано04.04.13 22:31



Tи наистина се оказваш неспасяем случай:))))))))))))...



Иначе прочетохме и за бялата аура...та, респект!
Обаче...не ти е лесно, да знаЙш

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Beщицaтa]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.04.13 22:31



Вторият цвят като проценти е жълтокафявият - ох, добре, това описание е по-като за мен.
Че тази бяла аура много шантава, макар че има някои неочаквано верни неща, като това, че когато съм с някой човек започвам да го копирам ща, не ща. Нямаше такъв въпрос в теста, така че това са го улучили. И друго вярно има, че ми трябва много време да съм сама, за да се чувствам добре и в хармония. Много хора и общуване ме уморяват.

Хареса ми! Браво на Лира и Алиса!



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Beщицaтa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано04.04.13 22:33



Жълтокафявата аура се е появила следствие това, че трябва да се справяш със запретнати ръкави сега в реалността и носиш сериозни отговорности...разбираш ме:)

Иначе си бял хахавел отвсякъде...знам те:)))



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Melany99]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.04.13 22:35



И после някакви проценти:
ТЯЛО - РАЗУМ - ДУХ
38% - 36% - 26%



Означава, че си хубавица с достатъчно разум, и можеш да запазваш присъствие на духа.





Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.04.13 22:53



Бялата аура, според мен описва идиотите. Неспасяемото е, че има нещо вярно за мен в нея. Добре, че втората по проценти аура е лайняната, опссс жълто-кафявата - струва ми се по-разумна.

Описанията на всичките ли аури прочете?! Гордея се с теб! На мен едвам ми стигна търпението две описания да прочета.

Заради теб започнах лавандуловата и индиговата, но прочетох само таблиците. Има верни неща за теб, но не знаех, че си чак толкова приказно настроена. Но може би е вярно, като си спомня рисунките на малката ти дъщеря. А тя каква аура има?



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано04.04.13 22:57



бял хахавел

Хахаха, паднах!!! Много ми хареса!!! Откъде го измисли не знам, ама е много смешно: бял хахавел!!!

Предполагам, щот съм установила, че съм "бял хахавел" (хахахаха), съм се заела с неща, дето поне малко да ми "усерат" в жълто-кафяво пейзажа.



Тема ми, едва ли...нови [re: 2biri]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.04.13 23:50



... една от фирмите,дето ми се обадиха за работа, ми казаха, защото са ме харесали на психологическите тестове, понеже търсели точно такива хора - холерични лидери!

Но, не възразявам и да го направя кръстосано с някого! Проблема е, че са малко хората, които могат да решат коректно професионалните въпроси за мен, понеже от доста време работя сама!



Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Beщицaтa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано04.04.13 23:50



За деца не може да се прави подобен тест...това трябва всеки сам да си направи , когато е с някакво оформено съзнание и понатрупан житейски опит. Поне да има 18 г. мисля:)
Въобще при децата нещата са други:)...те са под Божия юрисдикция

...да не ги забъркваме в подобни тълкувания и изследвания:)))

п.с. описанията съм ги прочела задълбочено, защото ми е интересна материя. И не само тия описания де...няколко часа посветих и на чакрите:) ...Алиса ме посъветва, което означава, че и тя е минала мат'ряла не през пръсти:)

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алисанови [re: Lira Emerald]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано05.04.13 00:10



Не знам. Всеки човек иска или не иска се развива и променя постоянно.
Децата особено много. Щеше да е интересно какво се е получило. А след няколко години, сигурно, ще има съвсем различен резултат на теста.

И сега ще започнеш да виждаш аури или вече виждаш?

Аз не виждам аури. Но има някои хора, които ми се струват цветни. Винаги, когато си мисля за тях, си ги представям като цветно петно с определен цвят.

Нещо интересно за чакрите научи ли?
Някой друг тест, дали всичките ни чакри работят в хармония?





Тема Re: off:Страхотен аура тест!!!-Благодарности към Алиса [re: Lira Emerald]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано05.04.13 00:25



Алиса не може или не иска да пише?
Умна жена е тя, нищо че лошава понякога.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.